Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 6 z 7
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 10. 12. 2018 08:37

Večírky jdou taky zcela mimo mě, pro mě by to bylo spíš za trest...smích Večer jsem dopekla poslední cukroví, teď už jen napatlat, nazdobit.:-) Nakonec bude 10 druhů, až dost...mrk Do konce týdne dodělám, douklidím, ten týden před vánoci už chci mít klid, jako že bych třeba konečně otevřela knížku...no zázraky se dějí.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: Dadula ()
Datum: 10. 12. 2018 14:35

Teda asi je to s křížkem po funuse, ale když už rozebíráme pečení cukroví, tak mám bezva vychytávku na vyvalování - aby bylo vykrajované cukroví stejně silné a stejně se peklo, tak jsem si koupila takové ty tyčky, co se zapichují do květináče k orchidejím - jsou akorát tak silné, jak je potřeba na vykrajované cukroví (obyčejné špejle jsou moc tenké). Položím je vedle těsta a válečkem jezdím po nich - těsto je rychle rozválené (nemusím neustále zkoumat tloušťku) a hlavně všude stejně tlusté. A ještě těsto vyvaluji mezi fólií - používám silnější igelitku, kterou po jedné straně a dole rozříznu - nemusí se moc podsypávat moukou a dobře se sundává (používám už několik let). Jde to jako po másle.
Letos jsem zkoušela prvně citronová srdíčka podle receptu od Myi - no je to vážně dobrota. Asi je zařadím do stálého repertoáru JO

Datum: 11. 12. 2018 07:53

A vidíš, ty jsi hlava !:-)
Teda ví bůh že jestli něco potřebujeme, tak vodu, ale že by zase muselo pršet furt...nene

Autor: hatta ()
Datum: 11. 12. 2018 14:48

Cukroví pomalu hotovo, včera jsem začala, zítra chci zkončit, v sobotu to rozdám a ať si s tím dělají co chtějí :-D

Datum: 18. 12. 2018 08:25

Já včera dopatlala poslední a do vánoc to nechci vidět.:-) A že jsem sladkomil ! Ale co je moc... Tvorbu jsem zakončila kyselými okurkami, tak jsem už přeslazená, načuchaná cukru, vanilky, atd.nene

Datum: 19. 12. 2018 16:08

Bóže, mě to ale vůbec nevadí :vztek: Já to můžu pořád nene

Datum: 20. 12. 2018 14:49

Já jsem naposled v práci, zítra už volno - teda volno...práce jak na kostele, ale doma...smích
Taaakže vám všem přeji krásné Vánoce, hodně pohody a milých setkání, hodně procházek a méně dobrůtek, abych teda neopominula původní účel této diskuze...:-D Užijte si to ! vanoce

Datum: 21. 12. 2018 10:46

Přeji všem klidné a pohodové vánoce vanoce bohatého Ježíška :santa: a v novém roce hodně zdraví a úspěchů v našem snažení :silvestr: posilovani kvet

Autor: MARTINA ()
Datum: 21. 12. 2018 13:20

krásné vánoce hlavně klid a pohodu

Datum: 21. 12. 2018 13:42

Napekla jsem, něco jsem rozdala a něco chlapi stačili sežrat, takže jsem musela 3 druhy péct ještě jednou-. Poslední dobou běhám spíš po kuchyni, než na orbitreku,... ach jo,..a teď budou všichni doma, tak to na to nebudu lézt vůbec,...

Všem přeji krásné vánoce vanoce, hlavně klid a pohodu.

Autor: Peggy ()
Datum: 22. 12. 2018 13:01

Ahoj děvčata, po dlouhé době vás zdravím a přeju krásné Vánoce. Opět sedím za bukem a pouze nahlížím, do hada nepřispívám :-(. Ale slibuji, že novoročního hada nakrmím a stanu se tím pádem královnou jojo-efektu zed Těšte se smích
A všechno nejlepší do nového roku!

Autor: lukasova ()
Datum: 22. 12. 2018 18:19

Peggy nevadí, hlavně, že jsi se přiznala smích

Holky, pěkné svátky a hlavně zdraví a pohodu do nového roku vanoce

Jinak jsem tu pořad, kdybyste si vzpomnely, tak kouknete na Zhubneme :-)

Autor: Veverka ()
Datum: 27. 12. 2018 13:55

Peggy, já sedím taky za bukem. Jestli ty budeš královna jo-jo efektu, tak já královna postupného přibírání. Svátky tuto tendenci rozhodně nezlomily sad smiley
Vánoce jsem prošvihla, tak přeji aspoň úspěšné vykročení do nového roku

Datum: 28. 12. 2018 04:20

Ahoj,...koukám, po vánocích to tu bude samá královna :-D

U nás vánoce v klidu,...člověk si zahřešil, ale bývávalo to podstatně horší,...
Návštěvy nosily cukroví, tak si odnášeli naše,...předpokládám, že to chlapi doma snědí a když ne,... budu to pomalu dávat slepicím,... už to jíst nechci.
Ráno končím v práci a hurá do krámu pro jogurty, zeleninu, ovoce,... už se těším na odlehčení,...

Datum: 29. 12. 2018 14:11

TAk jsem si řekla,... proč budu čekat na 1.1., když můžu začít dneska :-)

SN: slunečnicový chleba, trochu žervé, šunka a ředkvičky
SV: čerstvý ananas a bílý jogurt (výrobci by se měli podívat ke mě, jak vypadá jogurt s kousky ovoce) :-)
OB: těstoviny a zeleninová směs se žampiony (paprika, rajský, lilek, cibule, česnek, oliv. olej a bylinky.)
SV: jako dopoledne
VE: chleba, žervé, plátkový sýr 20% tuku, ředkvičky

Zítra bude to samé,...
Cítím se skvěle a cukroví ležící na stole mě neláká,...Ještě by to chtělo pohyb, ale chlapi jsou doma,... tak jim tu nebudu dělat divadlo na orbitreku :-) Asi si půjdi pohrát ven se psem,...(jinak mám za sebou vaření a žehlení,.. to byl taky pohyb. ) Jo a chlapům jsem udělala kuře na paprice, protože si to žádali,...ale já měla cht na zeleninku,...
A co vy? Užíváte volna?

Datum: 29. 12. 2018 18:39

Hatto JO

Datum: 30. 12. 2018 09:04

Ahoj MAruško. TAk plán byl skvělý,... nicméně odpoledne dorazila návštěva neohlášená,... takže nad plán jsem měla ještě cca 8-10 jednohubek a 0,7l vína,... pěkně se u něj povídalo.
TAkže dneska lépe a radostněji :-)

Jídelníček jako včera,...vše mám připravené, takže žádná starost.

Datum: 30. 12. 2018 09:55

Já včera návštěva, dneska taky návštěva. Zítra už jdu do práce, ale pak mám volno až do 2.1. No a potom už snad normální režim ocicka

Datum: 31. 12. 2018 07:56

Já včera ok. Mám dovolenou, tak jdu až asi 4.1.,...myslím :-)
Dneska tak nějak silvestrovsky,...

SN: chleba s pomazánkou (mrkev, petržel, celer, sýr, česnek a jogurt s lučinou) dělala jsem pro sebe, chlapi tam mají majonézu a na to šunka a ledový salát
SV: čerstvý ananas a bílý jogurt
OB: a pozor, teď to začíná......vepřové koleno (libový kousek) křen a chleba
SV: 2 mandarinky
VE: raut,... jdeme večer do podniku a nevím, co tam bude, ale slibuji, že si budu vybírat rozumně,... a víno,...a pak nevím, jak to dopadne :-) jo a pohybem bude tanec,...celý večer,...

Ale,.... od zítra už zase budu hodná,...

Co bylo, to bylo a do Nového roku Vám všem ale i sobě přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a úbytek tuků :silvestr:

Datum: 31. 12. 2018 08:07

Jak bude tanec, tak je to dobrý. Mě dneska v šest hodin, začal bolet zub, snad to rozchodím :-)

Strany: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 6 z 7

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.