Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 5 z 7
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Datum: 20. 11. 2018 13:56

Elo moc děkuji, příště vyzkouším tu tvarůžkovou variantu, Dominika měla skvělé recepty...
Dnes jsem měla zapečený květák s mrkví (předvařené zalít rozkvedlaným vajíčkem v mléce se strouhaným sýrem+oregano) + rýže basmati
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 20. 11. 2018 14:04

Taky se momentálně snažím ubrat maso a bílé jedy a zařadit víc zeleniny. Včera jsem večeřela smoothie (banán, mandarinka, avokádo, baby špenát, chia semínka) a dneska mi furt kručí v žaludku...:-D Jestli já nebudu nějaká rozežraná...smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Datum: 20. 11. 2018 14:11

Elo zkus si příště do smoothie přidat trošku lámaných ovesných vloček, odměrku proteinu, případně chiasemínka a nějaké oříšky a víc tě to zasytí.Vlastní zkušenost.
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Datum: 20. 11. 2018 14:13

Já mám jednu snídaňovou vychytávku, třeba se to někomu hodí pro inspiraci:
tip na dva druhy snídaně z jedného zdroje: Abych nekupovala pro mně drahé ovesné ochucené kaše, vyrobím si jednou asi za měsíc vlastní směs (složení obměňuji, tak dám tu aktuální, co jsem umíchala včera): ovesné vločky lámané, proteinový prášek veganský (nyní vanilka a arašídovo kakaový), chia semínka, kešu oříšky, rozinky, goji sušené. Promíchám ve velké míse a naběračkou přendám do nějaké uzavíratelné nádoby. A použití je dvojaké: buď ráno zaleju v misce horkou vodou a nechám 2-3minutky nabobtnat (pak je možné přidat ještě dle chuti skořici, jabko či jiné ovoce)a vznikne kaše, nebo dám do smothiemakeru s banánem a vodou nebo rostlinným mlékem a umixuji husté smoothie (já vypiju 600ml).
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 20. 11. 2018 14:50

Dobrý nápad.:-) Já jsem si takhle vloni namíchala i rýžovou nebo pohankovou kaši - samostatně nejsou drahé, do toho jsem naházela různé sušené ovoce, ořechy, semínka...no a dá se to přichutit třeba skořicí, medem nebo javorovým sirupem...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: hatta ()
Datum: 25. 11. 2018 19:40

Ahoj holky. TAk jsem minule dala 2x orbitrek, pak jsem jela na týden mimo domov a teď mám nějaké starosti a zařizování,... tak nejsem schopná se k tomu dokopat,...Ale jsem ráda, že jsem vám byla inspirací,... hned jak to půjde, dám se do toho zase,... Jídelně trochu zajídám stres,... ale už se snad vše urovná a bude zase klid,...

Držím palce cvičícím a jak na to skočím taky, hned dám vědět,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: hatta ()
Datum: 28. 11. 2018 09:01

TAk jsem včera kolem 16 hodiny potkala myšlenku,.... zarazila jsem se,... koukla do diáře,... a byla to pravda,... měli jsme na večer lístky do divadla,... to byl fofr,... ale stihlo se to,...kupovali jsme to před časem narychlo,... lístky uložili do skříně,... ještě máme jedny na 28.12,... přítel chtěl na silvestra,.. ale to jsem odmítla,..Bylo to hezké,... Donaha,.. Kladenské divadlo.
Teď snídám,.. venku námraza, já si topím v krbu,... domácí pohoda,.. a do oběda mám volno,...tak jsem zvědavá, jestli se přemluvím na orbitrek,... když jo, tak se pochlubím,..:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 11. 2018 09:41

Hatto JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: hatta ()
Datum: 28. 11. 2018 11:20

TAk jsem dala 20 min.,... aspoň něco :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 11. 2018 11:26

Jsi dobrá :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Dadula ()
Datum: 29. 11. 2018 08:24

Taky jsem se včera dokopala ke 30 minutám rotoped a to jsem pak ještě hodinu žehlila ocicka no to jsem ale dobrá :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 30. 11. 2018 08:47

Dooobrý, holky ! :-)
Já jsem měla dva dny volno, dost jsem nachodila a doma jsem uklízela skříně, to je taky dřina, povyhazovala jsem několik pytlů a ještě budu. Je to činnost otravná, leč výsledky jsou uspokojivé.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 03. 12. 2018 09:59

Tak první advent za námi, pečete, pečete, jooo ?:-) Já mám zatím jen udělaná těsta, budu péct po večerech. Zatím to vidím na 8 druhů, jestli si ještě s něčím nevyvzpomenu… Peču klasiku, žádné vločkové nebo datlové apod., nikdo to nechce a já si taky dám radši méně pořádného chutného cukroví než ohlodávat tvrdé zdravé hroudy...sorry jako...smích
Světýlka jsem pověsila, něco dekorací rozmístila, ještě pár dárků a vánoce můžou klepat. mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 04. 12. 2018 07:26

Zapomněla jsem - do hada 81,1 .

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Dadula ()
Datum: 04. 12. 2018 07:45

Do hada nic moc výsledek 74,9kg. Sice je to o nějaké deko míň než minulý měsíc, ale žádná sláva to teda není :brek:
Elo - já taky raději peču to neošizené cukroví. Prostě jednou za rok se to snad dá přežít. Péct začnu až o víkendu. V pátek udělám těsta a v sobotu odpoledne na to vlítnu. V neděli přijde i snacha, tak budeme péct dvě JO
Já teda dělám cca 13 - 15 druhů. ale od každého tak max. 20 kousků (s výjimkou vanilkových rohlíčků, těch je kopec) No a ještě z toho dávám krabičku rodičům, dcera si vezme krabičku na hory (tam je horda dětí, takže vždy prý zmizne naše cukroví jako první), tak ono toho na mě moc nezbude. On si manžel taky rád smlsne smích A hlavně - já to peču strašně ráda banan
Teď o víkendu jsme s dcerou a snachami pekly perníčky JO Založila jsem před třemi roky tradici a zatím rády dodržujeme kvet Pěkně si při tom obrousíme jazyky smích propereme příbuzné a známé a je nám dobře. No a kluci mají do vánoc co mlsat :-D



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dadula (04. 12. 2018 07:46).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: Ela ()
Datum: 04. 12. 2018 10:42

Taky dělám malé dávky, kde je recept na větší množství, tak upravuji na menší. Vloni to hezky vyšlo, že se skoro všechno snědlo, žádné vyhazování nebo zamrazování. Mně to cukroví ostatně poslední roky už po vánocích leze krkem a těším se na zelňačku s pěkně pikantní klobásou.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: lukasova ()
Datum: 05. 12. 2018 08:40

Elo, já taky radši něco slaného...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Datum: 05. 12. 2018 15:26

DO HADA 85kg
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: hatta ()
Datum: 08. 12. 2018 14:45

Ahoj, nějak nestíhám, mám za sebou týden vánočních večírků,... uf, bylo to náročné,...a teď se dám do pečení, mám na to týden,...
Do hada 91kg,.....ale co se divím že? Když furt slavím :-)

Cukroví taky peču normální,... ale spoustu toho rozdám,... takže toho na mě moc nezbude a navíc už jsem si zvykla si pochutnat, ale nepřežrat se,... bývalo to podstatně horší :-)))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Listí padá, kéž by váha též... :-D
Autor: lukasova ()
Datum: 09. 12. 2018 08:04

Večírek ani jeden, ale tento týden samá jiná akce, až mě to skolilo...Vždycky na mě skočil bacil až v lednu a letos překvapil nene Tak mám v plánu na příští týden zrušit všechno, co můžu (co práce teda chodit musím smích) a odpočívat. Možná už dojde i na cukroví...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 5 z 7


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.