Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 10 z 11
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 08. 08. 2018 07:25

No já doufám že vedra pomalu pominou a na konci tohoto měsíce budu převažovat člověka, nikoliv sud s vodou.smích Už to klesá, zavedla jsem zase nějaký režim, prázdninový chaos je čas začít korigovat...nebo na podzim spláču nad výdělkem...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 08. 2018 07:56

My včera večer kolem osmé měli 32 stupnů venku a 29 uvnitř nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Dadula ()
Datum: 08. 08. 2018 10:45

Maruško, taky se to u nás do večera "vylepšilo" :-D A v práci mám dnes 27. Míň to nešlo ani po dvou hodinovém snažení. Takže předpokládám, že budu končit minimálně se třicítkou. No snad se to od pátku trochu ochladí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Peggy ()
Datum: 10. 08. 2018 10:00

Ahoj děvčata, byla jsem nějakou dobu mimo domov, mimo PC a mimo váhu. Jsem z těch veder prostě celá mimo a na váhu se mi tento měsíc ani nechce vstupovat. Na nějaký režim nemám ani pomyšlení a slibuju si, že jen co bude trochu lépe, pokusím se zlikvidovat škody, které na mě toto léto páchá. Byli jsme též na jižní Moravě nene, tam bylo horko snad ještě větší než tady, ubytování v podkroví a bez jakéhokoliv větráku. Spala jsem pod mokrým hadrem až jsem z toho dostala rýmu a kašel. Prostě hnus. Nikdy už nebudu nadávat na podzimní plískanice, na zimu ani na nic podobného. POkud někdy ano, pak si zasloužím ještě větší vedro smích
Musíme přežít, podzim bývá hezký.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 10. 08. 2018 13:41

No jeje...deště, plískanice, vítr, tlející listí a mlhy, nádhera. To vedro nebere konce, příští týden znova.nenehelp

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Dadula ()
Datum: 15. 08. 2018 08:00

To jsem to dopracovala - včera večer jsme doma měli 25 stupňů a mě byla zima nene To nebudu potřebovat na dovolené ani klimošku smích Už to vidím, jak přijedeme domů (na začátku září), tady bude 22 a já budu hned nemocná, protože nastydnu nene smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 15. 08. 2018 08:56

Zima, faaakt ? To je teda zázrak...smích Rána už jsou příjemná, jen přes den je pořád ještě vedro. Celkově tedy letošní léto opravdu patří k těm hodně, hodně teplým...

No ale z nejhoršího už jsme asi venku, léto se pomalu sune do poslední třetiny, tak jsem zavedla trochu režim.:-) Minimálně se snažím vejít do nějaké přiměřené kalorické hodnoty a nějakou dobu budu zadávat jídlo do kalorických tabulek, abych to zase dostala pod kontrolu a aspoň trochu vylepšila staré známé problémy - příliš tuků, málo bílkovin a vlákniny, o tekutinách nemluvě.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: marinka ()
Datum: 15. 08. 2018 10:53

Také musím dát do pořádku svůj režim. Nějak jsem za to léto zvlčila.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Dadula ()
Datum: 17. 08. 2018 08:30

Dnes ráno v ložnici 18 ocicka Málem jsem umrzla smích
Na nějaké cvičení nemám energii a čas - každý den lítám po zahradě minimálně půl hodiny s konví. Všechno dozrává dřív, takže jsme začali sklízet i rakytník - zatím mám 3 litry čisté šťávy - míchám s cukrem, aby se nekazila, včera jsem dělala z 1,3 litru džem - do jogurtu. tak na zimu vitamíny budou :-D To mám ale zatím sklizeno tak 1/4. Ty trny jsou fakt hrozný, měli by vypěstovat nějaký beztrný - když můžou být bez trnů ostružiny, tak proč ne rakytník, že :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 17. 08. 2018 10:16

Máma letos odmítla rakytník sklízet, vyštvala na to přítele...smích Já to nikdy nedělala, ale zdá se, že je to fuška.:-D
Ony vůbec ty keře jsou otravné co do sběru, rybíz například... Takové broskve jdou otrhat daleko rychleji.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: lukasova ()
Datum: 18. 08. 2018 13:15

Rakytník se dává zmrznout, pak ty bobulky padají samy. Důležité je mít hodně místa v mrazáku...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 18. 08. 2018 17:43

Začala mi dovolená, tak zavařuji lečo a dělám domácí kečup

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Dadula ()
Datum: 20. 08. 2018 11:17

Elo - jenže rybíz nemá trny ocicka Dcera to zkoušela odstřihávat nůžkami, tak byly ty bobulky méně poškozené, ale popíchaná byla stejně celá. Ty trny jsou jako jehly - dlouhé a velmi ostré.
Maruško - tak obrovský mrazák nemám, do kterého bych to mohla strčit a zmrazit a navíc je mi líto ty keře tak ořezat :-D
My jedeme za týden na dovolenou a tak musím tento týden ještě stihnout zavařit švestky a udělat povidla - nevím, jestli by do návratu vydržely otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 20. 08. 2018 11:54

Zraje to všechno brzo...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Dadula ()
Datum: 24. 08. 2018 07:41

Tak dnes naposledy před dovolenou v práci hop To bude honička, však to znáte - dodělat honem všechno, co se sešlo na poslední chvíli, aby to tu 2 týdny neleželo nene Ale v pondělí ráno odlétám do teplých krajin - co tady, má se ochladit, tak ať se konečně ohřeju, že smích S hlášením do hada to bude asi muset počkat - beztak přijedu nacucaná vodou jak houba, tak asi tento měsíc vynechám hlášení a nahlásím se až příště :-D otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: marinka ()
Datum: 24. 08. 2018 10:11

Dadulo, pěkně si to užij :-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 24. 08. 2018 10:46

Tady se konečně udělalo hezky a ty odletíš, taková škoda...smích Užij si to.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 02. 09. 2018 10:56

Ahoj holky,...tak dovolená v Jeseníkách je za mnou, něco jsme nachodili, ale i dost mlsali, ... takže váha děsných 93 kg,... teď trochu práce a za týden na 14 dní do Karlových varů do lázní,...Tam je taky plná penze a výborná cukrárna,... tak nevím, kdy už to konečně začnu shazovat,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: marinka ()
Datum: 02. 09. 2018 14:14

Hatto, ono se to poddá. Hlavně, že sis dovolenou užila. Na dovče si má člověk užívat. A k tomu patří i dobré hamání.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Veverka ()
Datum: 02. 09. 2018 21:19

Dovoluji si upozornit, že nastal čas HADA.
U mne 70,8 kg (ale bez mých větších zásluh - strávila jsem 5 dní na nemocniční stravě grinning smiley).

Hatto, na něch kilech je děsné to, že je člověk nabere ani neví jak a s pokročilejším věkem jdou shazovat čím dál hůř (a dýl to trvá sad smiley)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 10 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.