Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Léto se blíží, váha se sníží,...
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11
Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Veverka ()
Datum: 27. 04. 2018 15:40

... ale zadarmo to nebude.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 04. 2018 15:42

Kolik bereš? smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: marinka ()
Datum: 28. 04. 2018 10:21

Jo, taky si myslím, že by se ta váha měla trochu posnažit. A ona si stojí jen tak nečinně v koupelně :-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Veverka ()
Datum: 29. 04. 2018 15:43

Srandičky, srandičky... grinning smiley. Ale bacha - HAD je za rohem cert

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 30. 04. 2018 09:24

Ahoj holky,... tak už cca 14 dní mě něco tak nějak pobolívá, co by standartně bolet nemělo,... říkala jsem si, že to přejde a nepřešlo,.. tak jsem z toho taková mrzutá,.. v pátek jedem do té Paříže a ve středu ještě zajdu k doktorovi,... šla bych už dnes,... ale naše Mudr. šla do důchodu a zastupují jí dva lékaři,... jeden úplně naprd,... a ten druhá snad trochu dobrý a ten je tam středa až pátek,.. tak proto,...Tak uvidím,...co mi řekne,...

Včera jsem dokonce odmítla jít s Pavlem do bazénu nebo na procházku,...jsem tak nějak bez nálady,..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: marinka ()
Datum: 30. 04. 2018 16:25

Tak aby to bylo dobré, Hatto. Aby sis tu Paříž pěkně užila.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marinka (30. 04. 2018 16:26).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: lukasova ()
Datum: 30. 04. 2018 18:01

Hatto, určitě zajdi dřív, ať vůbec před odjezdem někoho zastihneš smích To bys měla celý výlet zkažený. Ať to brzy přejde JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 02. 05. 2018 09:46

Ono se to vždycky vyvrbí když se to nejmíň hodí. nene

Do hada 81,0 kg.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Dadula ()
Datum: 02. 05. 2018 12:43

Ahoj po prodlouženém víkendu, do hada hlásím 73,5kg. No mohlo to být lepší, ale s tím Londýnem a rodinnými oslavami musím být ráda, že je to jak to je.
Hatto pohladí: doufám, že budeš fit a Paříž si užiješ.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Veverka ()
Datum: 02. 05. 2018 15:11

Já do HADA 71,3 zed

Hatto, taky držím palce, ať v pohodě odjedeš a hlavně si výlet užiješ

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Peggy ()
Datum: 04. 05. 2018 06:46

Hatto, držím palce, ať je všechno v pořádku.

Do hada hlásím 76,7, bylo tam už i o něco méně, ale byli jsme na prodloužený víkend se švédskými stoly a to fakt nezvládám zed. I když pohybu bylo dost, tak to nestačilo, protože bylo i nějaké pivo. Ale co, v podstatě dobrý, hlavně, že to pomaličku leze dolů. Přemlouvám hlavu ke spolupráci každý den smích, se střídavými úspěchy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 04. 05. 2018 08:25

Peggy, je to paráda, deko sem, deko tam, to nehraje roli. :-)

Já tak nějak přiměřeně, ani málo ani moc, prostě udržovačně, nic co by mohlo s váhou významněji pohnout. Vyskočily mi však nevím proč glykemie, budu se nad tím muset zamyslet.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 04. 05. 2018 08:36

Ahoj holky,.... a díky za podporu.

Tak se z toho nakonec vyklubal pásový opar,... ale myslela jsem i na horší věci,...léky mám na 7 dní a už 3 dny beru,...mám naštěstí jen 5 puchýřků a víc se jich už nedělá,...ale mám je pod podprsenkou, takže je to nepříjemné a bolí mě záda a prsa,...ale když si vezmu lék na bolest,... tak to jde,...Nemám to drbat,.. abych si to nerozšířila,.. ale ono to nesvědí,.. ono to bolí,.. takže to nedrbu,..
Dnes večer odjíždíme,....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 04. 05. 2018 08:39

Jo a zjistila jsem, že se proti tomu dá očkovat,... takže to bude první věc, kterou udělám,... jak to půjde,....

Do hada 87,5 kg

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 05. 2018 08:46


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 05. 2018 08:57


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 04. 05. 2018 10:09

MAruško děkuji za rady. Já dostala od lékaře herpesin tablety,...a nevím, zda ještě stihnu lékárnu,...ale když jo, koupím ještě ten krém,...

Vím, že ty viry má člověk v těle,...ale proč by dělali očkování, kdyby bylo k ničemu,...? Ještě se na to podívám,... mám na to půl roku,... takže času dost :-)

Zajímavé je,... že jsem teď neměla pocit, že bych měla slabou imunitu,... pravdou je, že jak hlídám prcka,... tak si moc neodpočinu,...oproti dřívějšku,... takže jsem víc unavená,... ale jinak jsem byla v pohodě,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Datum: 04. 05. 2018 11:50

Hatto ať je brzo líp!!! a DO HADA hlásím smutně 84,9kg :-(
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: Ela ()
Datum: 04. 05. 2018 12:36

Vnoučata jsou opravdu veeeliká radost, nicméně co se náš rodinný miláček narodil, mám pocit že si my babičky nesednem.smích Napřed procházky s kočárkem, tu pohlídat, tu pro něco skočit, no a od loňska, co začal chodit, vysedávání nehrozí tuplem, neb dítě je to vskutku živé, sezení považuje za zbytečnou ztrátu času...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto se blíží, váha se sníží,...
Autor: hatta ()
Datum: 04. 05. 2018 12:53

Elo,...že si nesednem?.... To ne,... já si občas sednu,... třeba když stavím komíny z kostek a Dáda mi je bourá,....tak u toho sedím, či ležím na koberci :-) Někdy sedíme když si čteme či prohlížíme knížku, nebo u malování,... ale už je nám 2,5 roku,...TAkže jsme trochu starší,... myslím,...Nejrači ho uspávám,... to si můžu lehnout a zvlášť po obědě je to fajn,... jen musím dávat pozor, abych neusnula první,... byl by schopný mě tam nechat a jít pryč :-D

Pražská Katko,... nebuď smutná,.. nejprve se dej do kupy a pak řeš kila,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.