Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 24. 04. 2018 12:02

PK, známé ozářky na patu pomohly, už je to pár let. Teď teda zřejmě bude muset znova, zase ji to začalo bolet.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Peggy ()
Datum: 24. 04. 2018 13:03

PK, zapomněla jsem dodat, že mi tehdy předepsali speciální vložky do bot, které prý jsou součástí léčby i prevence. Nosím je pořád, výborně se s nimi chodí, protože jsou na míru a měkké, pouze když kupuješ boty, musíš na ně pamatovat, vyzkoušet si je s nimi. Znamená to většinou koupit o číslo větší boty. (Pořád lepší než o číslo větší kalhoty smích, to mě vytáčí víc.)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Honzina ()
Datum: 24. 04. 2018 14:10

Katko, mně na ostruhu velmi pomohl laser a hlavně, jak píše Peggy, vložky na míru. Mají "vydlabaný důlek" v inkriminovaném místě a veeelkou úlevu jsem pocítila už po dvou dnech nošení.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: lukasova ()
Datum: 24. 04. 2018 21:34

Je fakt, že jsem si koupila taky ty gelové "podpatěnky" (tuším v Deichmannu) a taky se mi chodilo líp :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 25. 04. 2018 09:11

Já kvůli na věky pochroumanému chodidlu kupuju nejčastěji boty Rieker, pač ty jsou uvnitř měkké. V jiných nevydržím. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 25. 04. 2018 12:49

Veverko, proč kupuješ takové takřka smrtelně nebezpečné potraviny, jako zmrzlina nene smích

Boty od Rieker taky kupuju a teď jsem u Daichmanů objevila zdravotní obuv Medican (nebo tak nějak podobně) a všechny boty jsou neuvěřitelně pohodlné. Koupila jsem si jedny před tím Londýnem a bez problémů jsem v nich absolvovala všechny tři dny chození od rána do večeraJO

Jinak Londýn byl báječný, jsem toho stále plná, prostě nádhera. Dokonce se nám podařilo zahlédnout na vlastní oči královnu s Charlesem a ještě dalšími pro mě neidentifikovatelnými členy rodiny - nejspíš Camila, Kate, Megan no a pánové to netuším, těch tam bylo moc a na tu dálku jsem to nerozeznala. No na fotce je z toho spíš jen růžový flek (královna ve svém oblíbeném růžovém kostýmku s kastrolem na hlavě) - fotila jsem s rukama nad hlavou a proti slunci ocicka
Jídlo samozřejmě nic moc, ale vzhledem k tomu, že jsme byli celé dny na nohou, tak jsem to doufám všechno vychodila :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: hatta ()
Datum: 27. 04. 2018 10:42

Ahoj holky

No PK,... to je pěkný,.... patní ostruhu mám taky,... trápila mě asi 1,5 roku,... dostala jsem nějaké mazání,... to pomohla na akutní bolest, kdy jsem na tu nohu nemohla ani stoupnout,... dále pak na ortopedii nějaké podvodní masáže a vložky do bot na míru,... a koukala jsem po netu,... kde jsem našla také jako ty hekla lava,... někdo psal, že si patu poklepává paličkou,... čímž se ostruha rozruší a vstřebá,... no zkoušela jsem vše možné a nevím co,... ale něco pomohlo a tak 2-3 roky mám pokoj,... ale taky jsem tehdy skoro nikam nechodila a pěkně přibrala,... byl to děs,...jak říkáš,..ten první krok po odpočinku je úděsný,... no jsem ráda, že to mám za sebou a doufám, že i ty budeš mít brzy klid.

Dadulo, jsem ráda, že sis výlet užila,... já ještě cca týden ... těším se

Mozek jsem zatím nenašla,... takže s jídlem je to střídavě oblačno,....jako odstrašující příklad sem dám dnešní jídelníček,... včera jsem pekla,... Snídaně 2x borůvkový koláč můj vlastní,... svačina zmrzlina a 1x borůvkový koláč,...nabídla jsem kolegům, ale ty mají rači řízek,... tak tam mám ještě 3 kousky,...k obědu mám červenou čočku se zeleninou a rýži,...a k večeři domácí focacciu a rajčata, mozarelu, bazalku oliv olej,...No tak to vidíte,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 27. 04. 2018 11:52

No tak nebýt té svačiny se zmrzlinou a dalším koláčem, tak ten ranní koláč by nevadil, kaloricky by ses myslím vešla do přijatelného množství kJ. :-) Ta sváča byla už moc no. Ale tak dala sis, no tak co, stalo se. Dál už lépe...mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: hatta ()
Datum: 27. 04. 2018 11:57

Já vím Elo,... ty 3 kousky už schovám pro noční směnu,... ať je taky potěším,... :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: hatta ()
Datum: 27. 04. 2018 12:19

Všem se lépe hubne v létě a mě se lépe hublo v zimě,... to je mi zima a nemám chuť na zmrzlinku, ale na teplou zeleninku,... to mi to šlo jako po másle,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Veverka ()
Datum: 27. 04. 2018 15:39

Po Ježíšku už je fakt dlouho, takže hajdy do nového tématu smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.