Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: MARTINA ()
Datum: 12. 02. 2018 08:52

trošku blbý ale aktuální

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 12. 02. 2018 12:47

No kéž by...:-D Ale tak já jsem ráda že jsem přidala pohyb, nikterak se nepřežírám, byť to zdaleka není ideální, koneckonců onehdá někde říkala Cajthamlová, že zima je na hubnutí blbý období. Čili spíš to vidím na mírný posun níž, co nejblíž ke sněhulákovi, a až bude tělo ochotno pustit chlup, tedy sádlo, tak přitvrdit.:-)

Autor: Dadula ()
Datum: 14. 02. 2018 08:15

Teda děvčata, dnes ráno jsem sebou v kanclu tak flákla na zem, že se mi do teď nechce zvednout ze židle nene Mokré kozačky uklouzly na linu a už jsem ležela. Ani se mi nechtělo zvednout. Bolí mě koleno a taky brada. Ještě štěstí, že jsem nestačila zareagovat rukama, to bych si určitě něco zlomila.

Autor: lukasova ()
Datum: 14. 02. 2018 08:48

Dávej na sebe pozor JO To musel být nepříjemný zážitek po ránu.

Datum: 14. 02. 2018 09:55

Dadulo, au au, snad kromě modřin budeš v pořádku.
Já si takhle dávám ale hodně velký pozor když mám na nohou ty gumové crocsy, protože ty na sebemenším množství vody jedou jak brusle, asi dva roky zpátky jsem sebou takhle flákla v práci na dlažbě, v ruce skleněnou konvici, ještě že jsem se nepořezala.nene

Datum: 14. 02. 2018 10:17

Proto si dávám dost pozor na podrážky, když kupuju nové boty, zejména tenisky. Ty plastový na mokru kloužou děsivě, zejména jemný poprašek sněhu je vražedný.

Autor: Dadula ()
Datum: 15. 02. 2018 07:32

No já si venku taky dávám pozor a nosím tyhle boty prakticky jen když je sucho, vím že na ledu a ušlapaným sněhu kloužou, ale v kanclu by mě to nenapadlo nene Jsem až ve druhým patře a než dojdu do kanclu, tak mám většinou podrážky suché. No nic, musím dávat pozor všude. Už jsem holt bába a ty reakce nemám :-D

Datum: 15. 02. 2018 11:17

No někdy jsou to pády že člověk marně přemýšlí, jak se to stalo, najednou prostě letí.nene

Datum: 19. 02. 2018 08:39

Tak co...už ve vás chrastí ty kosti ? Já teda nic neslyším, ale třeba to bude sluchem.smích

Datum: 19. 02. 2018 08:55

Kost ne, ale klouby smích

Datum: 19. 02. 2018 10:22

smích Jo, ty slyším. Ale obávám se, že to hubeností nebude.:-D

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.