Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 123456789Následující
Aktuální stránka: 1 z 9
Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: MARTINA ()
Datum: 12. 02. 2018 08:52

trošku blbý ale aktuální

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 12. 02. 2018 12:47

No kéž by...:-D Ale tak já jsem ráda že jsem přidala pohyb, nikterak se nepřežírám, byť to zdaleka není ideální, koneckonců onehdá někde říkala Cajthamlová, že zima je na hubnutí blbý období. Čili spíš to vidím na mírný posun níž, co nejblíž ke sněhulákovi, a až bude tělo ochotno pustit chlup, tedy sádlo, tak přitvrdit.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 14. 02. 2018 08:15

Teda děvčata, dnes ráno jsem sebou v kanclu tak flákla na zem, že se mi do teď nechce zvednout ze židle nene Mokré kozačky uklouzly na linu a už jsem ležela. Ani se mi nechtělo zvednout. Bolí mě koleno a taky brada. Ještě štěstí, že jsem nestačila zareagovat rukama, to bych si určitě něco zlomila.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 02. 2018 08:48

Dávej na sebe pozor JO To musel být nepříjemný zážitek po ránu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 14. 02. 2018 09:55

Dadulo, au au, snad kromě modřin budeš v pořádku.
Já si takhle dávám ale hodně velký pozor když mám na nohou ty gumové crocsy, protože ty na sebemenším množství vody jedou jak brusle, asi dva roky zpátky jsem sebou takhle flákla v práci na dlažbě, v ruce skleněnou konvici, ještě že jsem se nepořezala.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 02. 2018 10:17

Proto si dávám dost pozor na podrážky, když kupuju nové boty, zejména tenisky. Ty plastový na mokru kloužou děsivě, zejména jemný poprašek sněhu je vražedný.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 15. 02. 2018 07:32

No já si venku taky dávám pozor a nosím tyhle boty prakticky jen když je sucho, vím že na ledu a ušlapaným sněhu kloužou, ale v kanclu by mě to nenapadlo nene Jsem až ve druhým patře a než dojdu do kanclu, tak mám většinou podrážky suché. No nic, musím dávat pozor všude. Už jsem holt bába a ty reakce nemám :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 15. 02. 2018 11:17

No někdy jsou to pády že člověk marně přemýšlí, jak se to stalo, najednou prostě letí.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 19. 02. 2018 08:39

Tak co...už ve vás chrastí ty kosti ? Já teda nic neslyším, ale třeba to bude sluchem.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 02. 2018 08:55

Kost ne, ale klouby smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 19. 02. 2018 10:22

smích Jo, ty slyším. Ale obávám se, že to hubeností nebude.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 20. 02. 2018 09:10

No my si v tělocvičně raději pouštíme muziku, aby nebylo slyšet to vrzání a praskání smích Polovina cvičenek jsou už důchodkyně smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 02. 2018 09:22

Já to mám v tělocvičně taky tak, zrovna včera jsem koukala, když se máme zvednout, jak to některým fakt nejde NE

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 20. 02. 2018 10:03

No když si hrajeme s vnoučkem na zemi a on si najednou vzpomene, popadne mě za ruku a že jako jdeme, to mi to trvá než se na ty nohy vyhrabu ! Jemu se to kecá...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 22. 02. 2018 07:46

No už to holt není, co to bývalo. Nějak nám ty děcka moc rychle stárnou a vnoučata jsou nějak moc akční smích Ale my jsme stále stejní, ne? smích
Nemůžu se zbavit jakési virózy. Už 14 dní smrkám - neustále kapka u nosu, kašlu - alá peříčko v krku, a ne a ne to přestat. Včera mi dala paní v lékárně nějaké cucavé tabletky na posílení imunity nene doma vařím průduškové čaje s rakytníkovou šťávou večer přidávám i frťana slivovice na dezinfekci zevnitř :-D a nic. Samozřejmě celou dobu necvičím, protože to neudýchám a pak má jeden hubnout nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 22. 02. 2018 11:22

A ještě si na tu slivovici zvykneš a budeš muset kvůli moribundusu na odvykačku...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 23. 02. 2018 09:03

Jo takový moribundus je zákeřný smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: hatta ()
Datum: 25. 02. 2018 11:25

Ahoj. Taky nějak prskám,...pobolívá mě v krku, místo nosu vodovodní kohoutek,..tak zkouším bezový čaj,... a zázvor a tak,... a uvidíme. Hubnutí nějak mlčí,... nemůžu se do toho dostat. pár dní dobrý a pak mám zatmění a dám si v jeden den,... zmrzlinový pohár (pak mě nemá bolet v krku), kremroli a 2 chlebíčky,...jsem ostuda,...
A navíc se mi rozbila váha,... to znamená po letech koupit novou,... která bude samozřejmě vážit úplně jinak,... než ta původní,... většinou víc,...ach jo

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Dadula ()
Datum: 26. 02. 2018 09:27

Hatto - to je základní vlastnost všech nových vah - vždycky vážej víc, než ta stará ocicka smích
No já jsem celá opuchlá, pod očima nemám váčky, ale přímo boxerské pytle. Moje kašlo rýma se přes víkend pohnula zajímavým směrem - smrkám očima :-D No snad to má ale normální vývoj. Celý víkend jsem neustále inhalovala a tak to vypadá, že se to konečně prošťouchlo nene a jde to ven JO No mám z toho teda taky kromě jiného totálně vysušený obličej, takže zase musím mazat mastným krémem a bezprostředně po natření se lesknu jak zrcadlo, no momentálně krasavice inteligentní smajl120
Váhu absolutně neřeším, takže to bude asi zase horor - no ty kila pomerančů a litry sirupů si vezmou svou daň :brek: ale už kdyby mě ty bacily ráčily nechat na pokoji :vztek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už je dávno po Ježíšku a nám kosti chrastí v bříšku
Autor: Ela ()
Datum: 26. 02. 2018 10:47

Musím zaklepat, zatím za celý podzim a zimu ani rýma. No jak říkám, když už chorobu, tak si pořizuji ty pořádné, co vydrží nafurt - cukrovka, vysoký tlak a tak. Taková chřipka nevydrží...:-D
Blíží se konec února a mně chybí nachodit 27597 kroků, no těbůh, to se zase nalítám, abych splnila únorovou výzvu na 200 000 kroků. Dneska jsem kvůli tomu šla 5,5 km pěšky do práce, ale to abych ještě někam vyrazila po práci, ten únor je přííííšerně krátký.:-) Ovšem na váze žádný pokrok. Tělo asi sádlo nepustí, když je taková zima.nene No ale na tvarech to snad přece trochu znát je, protože i takových 80 kg může být složeno různě, že... Není kilo jako kilo.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 123456789Následující
Aktuální stránka: 1 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.