Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí12345678910
Aktuální stránka: 10 z 10
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: MARTINA ()
Datum: 08. 02. 2018 08:03

JarkoP to jezdíš denně? Kolik km? To je docela náročný to jsi celý den z domu.
Zdravím

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: hatta ()
Datum: 08. 02. 2018 13:16

JArko, ty jezdíš do práce do Prahy? Pravda je, že do práce dojíždí dneska spousta lidí,... já dojíždím teď taky od přítele,.. ale zase né denně a jen cca 1 hodinu.
Včera jsem upekla bábovku,.. protože tu mám vnoučka a Pavlova kluka,.. tak je nás na to jedení víc,... no ochutnala jsem včera 1 kousnutí, abych věděla,... jaká je :-) a dneska chodím okolo jako mlsný kocour.

Dáda nám už celkem dobře chodil na nočník,... začal se to učit po vánocích a stačil víkend u tatínka, pro kterého je jednodušší ho nechat pořád s plenou,... a můžem začít znovu,... dneska už prohrávám 5:0,... tzn. 5x v kalhotech a 0 v nočníku,...už nemá pomalu co na sebe,... tak jsem dala taky plenu než to u kamen uschne a pojedem dál :-)

Váha už 2 dny mlčí,... mohla by zítra zase o kousek spadnout,... to člověka lépe motivuje.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 08. 02. 2018 13:31

Náš miláček odmítá na nočník byť jen usednout, takže o nějakém učení na nočník nemůže být řeči.:-) Zdá se, že to bude silná osobnost.:-D
Ono se dle nových poznatků dneska dítě nemá na nočník posazovat tak, jak to bývalo dříve zvykem - ve chvíli kdy dítě dokáže samo sedět, protože údajně si to ještě nedokáže spojit v hlavě. No možná že ne, ale rozhodně se to děti v pohodě naučily, a to dřív, než propukla ta tzv. "první puberta", kdy začnou být děti vzdorovité, že jo...:-) A náš miláček s pubertou začal někdy kolem 10 měsíců...:-D Později, v tom podle dnešních poznatků správném věku, si to sice možná v hlavě spojí, ale taky si spojí že dřepět na nočníku je vopruz a že tam sedět nebude. Jenomže znáte to - mladá matka ví všechno nejlíp a píšou to na internetu, tak je to pravda...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 02. 2018 14:18

Kdyby musely prát pleny, taky aby učily na nočník...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: JarkaP ()
Datum: 08. 02. 2018 15:15

Nojo, jezdím každý den z Ústí do Běchovic. Ale já si to tak vybrala a jsem spokojená. A jednou v týdnu jsem v Ústí smiling smiley. Jsem doma většinou jen s tou mojí psicí, tu přijde vyvenčit moje máma aby taky měla aspoň nějaký ten pohyb, takže je to v pohodě.
nočník ... grinning smiley - už ho mám pro budoucího vnoučka připravenej - dcera se velice bavila když jsem jí to řekla grinning smiley - no ...moje holky už od miminka kakaly na noviny grinning smiley - takže nočníček šel rychle

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 08. 02. 2018 15:30

My taky měli nočníček připravený dávno předtím než jsme vůbec vnoučka měli...smích Důležitá věc, že jo.:-D A ten prevít se mu vyhýbá obloukem.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 02. 2018 15:44

Ale hlavně, že jste připravený :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: hatta ()
Datum: 08. 02. 2018 18:46

Elo,... přesně,... mladé maminky si navzájem poradí na netu,.. :-) Jinak náš odmítal nočník do 2 let,.. letos o vánocích začala změna a místo aby vše boural, začal stavět a mimo jiné začal sám i na nočník,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: MARTINA ()
Datum: 09. 02. 2018 08:29

no už jsem na to myslela, že nočník budu muset koupit. Viktorovi je půl roku. Ale asi se zeptám maminy jaký aby to bylo dobře, nebo je to jedno jaký nočník dítě má?
Já jsem babička co poslouchá maminu a dělám vše co mi řekne.
hezký den
jo a takovýto stupátko koupím k umyvadlu, my to neměli dítě jsme zvedli a drželi ale Viktorovi ho koupím

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: lukasova ()
Datum: 09. 02. 2018 08:39

Stupátko je dobrý, má využití i když dítě vyroste JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 09. 02. 2018 13:11

Taky mám doma pro malého stupátko, je šikovný.:-)
Hele a nočník jsem teď někde viděla takový že jsem nevěřila - polstrovaný sedátko a zboku držák na toaleťák, já myslela že blbě vidím...:-D Na Feedo.cz myslím. To jsou věci dneska...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: JarkaP ()
Datum: 09. 02. 2018 13:44

já se z toho picnu smiling smiley
já koupila obyčejný bílý - ale je tam samolepka krtečka grinning smiley - bílou barvu jsem odůvodnila tak že tam je nejlépe vidět barva smiling smiley ...a pak mi tak došlo že jsem nevím proč měla pro holky světle modrej

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: JarkaP ()
Datum: 09. 02. 2018 13:51

...no ale ...je krásnej grinning smiley a ten pisoárek úplně nej grinning smiley - hned jsem to dceři poslala jestli to náhodou nebude nutně potřebovat grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Honzina ()
Datum: 09. 02. 2018 16:14

No u nás byl také problém s nočníkem. Vyřešilo se to zcela po česku - prachsprostým úplatkem.

Řekneš si - povede se - dostaneš dobrotu (piškot, medvídka...)

A rázem bylo po problému.
Pravda - došel si vnouček, o dobrotu se hlásila vnučka...

Na ten nočník na Feedo.cz jsem také koukala - neteř čeká každým dnem mimi, tak jsem hledala inspiraci ... ale co je moc, to je moc ...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345678910
Aktuální stránka: 10 z 10


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.