Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí12345678910Následující
Aktuální stránka: 8 z 10
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 18. 01. 2018 14:23

Taky mívám taková období a s hladem se bojuje velice těžko, pochopitelně, to je skoro předem prohrané.nene Tady v těch jídelníčcích je víc bílkovin než běžně, tj. když se o nic nesnažím, konzumuju, což je jedna věc která způsobuje, že nemám hlad, a taky tam je málo jednoduchých cukrů, které zase člověka honí futrovat další.:-) A jsou to jednoduchá jídla, to se mi líbí, plus mínus za hodinku mám udělanou večeři + připravené jídlo na druhý den do práce - snídani, svačinu, oběd. Šup šup do krabiček, do lednice, ráno hodím do tašky a hotovo. A když nestíhám nebo nemám nakoupeno co zrovna je podle jídelníčku potřeba, tak to nějak zaonačím - já nevím, třeba jídelníček bude k večeři předepisovat lososa s bramborem, tak kdybych ho neměla, tak třeba z lednice vylovím konzervu s tuňákem a k němu si dám plátek chleba. Jako že skoro totéž v bleděmodrém. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: hatta ()
Datum: 20. 01. 2018 12:53

Elo super,....ona ta výměna potravin nevadí, jen člověk musí dát něco podobného a né vyměnit třeba kuřecí plátek za bůček a tvrdit, že oboje je bílé maso :-D

Honzino a nemáš roztažený žaludek od velkých porcí? Kdyby jsi porce zmenšila, žaludek by se zmenšil a hlad by byl menší,... myslím.
Já vařím zdravě,.. zeleninovou polévku částečně rozmixuju, čímž jí zahustím,.. bez tuku, bez mouky,...ale Pavel je schopen toho sníst 4 porce,... když je to zdravé,.. tak prý může kolik chce a to taky není dobré, roztahuje si žaludek,... ale zatím to nechce chápat,...no a pak si dá hlavní jídlo,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 22. 01. 2018 10:34

Mně se po dlouhé době mírně začíná ozývat jakási záklopka, ale taky jak kdy a jak na co...smích O víkendu jsem teda dost povolila.nene Njn., co naplat. Jedu dál.:-) Popravdě mě nejspíš rozhodila páteční váha, která se zvedla, aniž bych si to zasloužila. Pravda, vyšší procento vody, asi zase nějak úřadují hormony, prevítibij, ale docela mě to rozhodilo. Já se asi přestanu vážit, frekvenci jsem snížila na 1x týdně a asi nechám i toho. Jen na konci měsíce.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Dadula ()
Datum: 22. 01. 2018 14:12

Elo - já jsem vážení nechala jen na 2x v měsíci - na začátku a v půlce.
Momentálně nějak nezvládám nějakou kontrolu stravování, neb jsem se konečně po pěti letech mluvení dočkala nové kuchyně, takže jsem o víkendu vyklízela a stěhovala kuchyň a aby toho nebylo málo, tak jsme k tomu přidali ještě i novou podlahu do OP, takže momentálně to u nás vypadá jak po nájezdu exekutorů smích Netuším, jak budu 14 dní vařit, neb ledničku mám v jiné místnosti než sporák, myčku v přízemí v kotelně, nádobí na půdě, vodu v koupelně :-D to je najednou pohybu jen kvůli namazání chleba smích No snídaně holt budou jen jogurt + kousek pečiva, obědy budu řešit 1/4 grilovaného kuřete a k večeři opět kousek pečiva s něčím - dnes syrečky (v Albertu mají v akci kousky s kmínem Chut )
Teda to by jeden nevěřil, co máme doma krámů který absolutně k ničemu nepotřebuju otaznicek nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: MARTINA ()
Datum: 23. 01. 2018 09:28

Honzino to je vždy po vánocích, že všude reklama na hubnoucí léky. To bych si nedala.
Jinak váha jde pomaličku dolů. Jak píšete není to co jíme ale kolik toho jíme.
Tak to je. Je to o tom množství.
Dadulo, my jsme budovali nový dům dlouho a já docela měla ráda občas taková provizoria. Mělo to něco do sebe a pak to těšení..........
hezký den

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 23. 01. 2018 09:51

Sebemenší změna v bytě má potenciál skončit vraždou, radši s tím nezačínám, není-li to nezbytně nutné...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: hatta ()
Datum: 25. 01. 2018 08:43

Pokud jím to co mám,.. tak jsem v pohodě ,.. ani chutě nemám,... ale pokud tam dám něco trochu sladkého,... tak pak mě honí mlsná celý den,...vím to ,... a nedám si říct :-D

Snažím se držet hesla,... co nekoupím, to nesežeru,... občas se něco koupím pro přítele a nebo pro Davídka,...ale to je v pohodě,... ale nesmím upéct buchtu či koláč,... to neznám bratra,....to prostě miluju,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: lukasova ()
Datum: 25. 01. 2018 09:00

Hatto, to jsme na tom stejně nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 25. 01. 2018 10:30

Jó jóóó...hlásím se do klubu. :-) Řízky nebo klobásy mě nechávaj v klidu...ale domácí pečivo...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Honzina ()
Datum: 25. 01. 2018 14:29

já se také hlásím, proto skoro nepeču

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 25. 01. 2018 14:48

Taky jsem to omezila, ale někdy...přece jenom... Ale tak 2/3 přerozdělím, aby to nebylo doma moc dlouho. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Dadula ()
Datum: 26. 01. 2018 08:28

Rovněž se hlásím do klubu. Bez domácího moučníku si víkend nedokážu představit. A samozřejmě toho sním sama nejvíc nene
V poslední době jsem si oblíbila mrkvovou buchtu, tak se utěšuju tím, že je tam aspoň z velké části ta mrkev (3 hrnky mrkve na 2 hrnky mouky, hrnek oříšků a semínek, tak je to docela zdravé, že jo smích)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 26. 01. 2018 09:48

To je v podstatě skoro salát...:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Dadula ()
Datum: 30. 01. 2018 08:03

Jo Elo, moje řeč smích
Už mám novou kuchyň hop Dnes ještě zapojit spotřebiče a můžu stěhovat JO No to zase budu asi rok pořád něco hledat, neb si nebudu pamatovat, kam jsem to dala smích nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 30. 01. 2018 08:15

No ale to je radostná změna, to si rychle zvykneš, na lepší...:-)

Poslední den měsíce vychází na úplněk, to jsou radosti, jsem tentokrát obzvlášť nacucaná vodou, to zase bude číslo...nene I oči mám nateklý, vypadám jak Okamura...bóóóže.smajl120
Přísnější režim se mi daří tak napůl, ale aspoň trochu jsem vylepšila jídelníček, musím na to jít postupně. Hrrr akce nefungují.mrk
Pohyb dobrý, jak jsem se pustila do celosvětové akce se Samsung Health, tak si nechci uříznout ostudu, že ! Ještě mi na dnes a zítra zbývá cca. 17000 kroků, to musím dát kdyby čert na koze jezdil.smích A už jsem se přihlásila na únorovou výzvu, zase 200 000 kroků. To bude horší, únor je o 3 dny kratší a ten leden stíhám jen tak tak... Takže v únoru musím začít hned od začátku měsíce, jinak se na konci uběhám.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: MARTINA ()
Datum: 31. 01. 2018 11:21

no já raději moc nepeču, protože bych to asi snědla, určitě větší část než manžel.
Elo co je to za výzvu? To jsi někde zaregistrovaná?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 31. 01. 2018 11:53

To je výzva v mobilní aplikaci Samsung Health. :-) Počítám že ji lze stáhnout i do jiných smartphonů s androidem, ne jen do Samsungu.
Na dnešek mi zbývá udělat ještě 7550 kroků, takže dobrý, stíhám... Ufff... Z počtu 1,174.507 účastníků jsem na pěkném 473518. místě. Čili v té čilejší polovině.:-D

O víkendu jsem já blbec zkusila nový recept a bohužel, bylo to velice, velice jedlé...nene...nadýchané těsto, tvaroh, ovoce...prostě děs !
Tak takhle by to nešlo...ne ne ne...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: MARTINA ()
Datum: 31. 01. 2018 15:43

android mám ale jsem analfabet pocítačový, telenový myslím telefonový alespoň to vidíš skoro jsem napsala, že jsem tele

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: hatta ()
Datum: 02. 02. 2018 08:44

Ahoj holky. Tak hlásím do hada 87,8 kg. No, žádný zázrak,... ale přesně vím, kde je chyba,...Takže v únoru lépe a radostněji,...:-) Pořád je co zlepšovat :-)
A jak jste na tom vy,....?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Těšíme se na Ježíška odtučníme svoje bříška posilovani
Autor: Ela ()
Datum: 02. 02. 2018 09:34

81,7

Jsem stále ještě nacucaná vodou, i když už o něco méně. Takže i když jím lépe a víc se hýbu, váha nic extra. Ale nevadí nevadí, jede se dál. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345678910Následující
Aktuální stránka: 8 z 10


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.