Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 8 z 9
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Dadula ()
Datum: 15. 11. 2017 13:55

Já chci taky do lázní smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Ela ()
Datum: 15. 11. 2017 15:24

No já byla 14 dní v r.2010 a bylo to super, nejlepší (a od revoluce taky nejdelší) dovolená...:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Veverka ()
Datum: 15. 11. 2017 22:00

Já chci na dovolenou smiling smiley. Máme ještě s manželem oba týden, co jsme nestihli v létě a musíme vybrat do konce roku. Předběžně plánujeme půlku prosince, ale v práci to vypadá tak, že se bojím, že mi do toho něco "hodí vidle" (jako že se vyskytne něco, kvůli čemu tam nutně budu muset být).
A dneska jsem sežrala celé višně v čokoládě nene - příliš mnoho stresu v práci (a to jsem stresový jedlík nebývala...)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Dadula ()
Datum: 16. 11. 2017 13:27

No Veverko, podle toho, co dokážu denně spořádat já, jsem taky asi nepřetržitě ve stresu smích Koupila jsem pro kluky čokoládové bonbony do adventního kalendáře a co myslíš - nevydržely doma ani dva dny nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: hatta ()
Datum: 16. 11. 2017 13:43

Elo, my jsme se dopoledne léčili, odpoledne jsme chodili na výlety a večer tancovali,.... trochu četby jsme stihli o poledním klidu, který jsme denně dodržovali.

Jídlo zatím v pohodě, zase se to trochu houplo dolů,...

Veverko,...celé višně v čokoládě? to bych asi nedala,... ale teď poču bábovku,... pro ostatní... a to bude boj :-)

Užívám si chvilku klidu, Dáda spí po obědě,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 11. 2017 14:17

Já čokoládu taky moc ne, ale jak upeču koláč, tak se neznám. Proto radši nepeču (moc často)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Peggy ()
Datum: 17. 11. 2017 11:00

Vidím, že jsem tady největší ostuda, do hada hlásím pozdě a ještě naprosto odpudivá čísla. Za říjen tedy 87,4. (Byli jsme teď na dovolené v teplých krajích u moře a tak jsem si zas něco přižrala, jak jinak, že.)
Mám momentálně takové divné uvažování: nechce se mi příliš omezovat, protože moje hlava zed mi napovídá, že v mém věku už nemá cenu ubírat si životní radosti. Nebaví mě odejít od jídla napůl hladová a za dvě hodiny mít zase hlad a chutě, nebaví mě odříkat si vínečko. Sladkosti jsem si sice z větší části odřekla bez větších problémů, ale občas si něco "pseudosladkého" :-)(tak tomu říká manžel) dám. Peču totiž z celozrnné mouky a upravuji si recepty do méně kalorické verze. Ale jí to taky.
Měla bych alespoň trochu zhubnout už ze zdravotních důvodů, tak uvidím, co na to moje hlava (zabedněná a nespolupracující). Už jsem dostala prášky na vysoký tlak, ale to mé hlavě ke spolupráci nestačí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: hatta ()
Datum: 17. 11. 2017 14:19

TAk já jsem bábovku zatím neochutnala, ale je to boj,... neustále přemýšlím, jak to do toho jídelníčku vložit, abych si to nepokazila a zatím jsem nic nevymyslela,...tak jen koukám, jak chutná ostatním :-)

Peggy, taky se mi špatně odolává ... vínečko a různé mlsky mám taky ráda,...tak se snažím to usměrnit třeba na jeden den v týdnu,...a užít si to bez výčitek a pak zase vzorně,... ale znáš to, někdy se to povede, někdy ne :-))) Jsem prostě jenom slabá žena smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Ela ()
Datum: 20. 11. 2017 08:51

Víno a alkohol obecně mě nechává v klidu, kdybych do konce života nepožila, je mi to fuk...zato pečivo, čokoládička apod...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: hatta ()
Datum: 20. 11. 2017 10:48

Ahoj holky.
TAk víkend celkem šel, bábovce jsem celkem odolala,... až na poslední kousek,..ten jsem si dala :-)
Dneska jsem v práci, tak mám jídlo s sebou v krabičkách

Sn: ovesná kaše
Sv: bílý jogurt, čerstvý ananas
Ob: čočka a vejce, zeleninka
Sv: celozrný chl., žervé, zelenina
Ve: celozrn. chleba, sýr, zelenina

Váha po bábovce stojí,... nedivím se jí :-)
Ale každopádně se cítím dobře, líp než dřív,... líp se ohnu,...líp se mi stříhají nehty na nohou,... jsou to drobnosti,... ale... smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Dadula ()
Datum: 20. 11. 2017 12:57

No Hatto, já když se dívám na sebe, tak se musím pochválit smích ale bohužel jen do doby, než stoupnu na váhu :-D to mám hned po náladě :vztek: zed
Já taky alkohol nemusím, tvrdý vůbec, maximálně občas víno (tak jednou za dva měsíce) - tak 2-3 dcl. Ani oplatky, různé sušenky a čokoládu - teda tu hořkou. Jak se ale jedná o mléčné a s oříškama, tak to teda nevydržím a jsem schopná spořádat na posezení i velkou 100 gramovou tabulku takřka na jedno vdechnutí nene
Na čem teda ujíždím a zatím nejsem ochotná se toho vzdát, jsou domácí moučníky nene Víkend bez moučníku ke kafi nebo ke snídani, to teda fakt nedám :brek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 11. 2017 13:00

Moučníky jsem skoro odbourala, teď občas dělám poháry piškoty-jogurt-ovoce, přijde mi to jako menší zlo. Ale dostala jsem višně v čokoládě a to je těžká zkouška, kde podléhám...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Honzina ()
Datum: 20. 11. 2017 13:08

No já jsem v tom zase až po uši. Klasika.
Tři týdny celkem OK, váha klesá, pak mne začne přepadat neodolatelný hlad hned jak odložím lžíci - no a vše je přižrané zpět.
Tak zase hezky od začátku.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: hatta ()
Datum: 20. 11. 2017 13:30

Já taky miluju domácí moučníky,... proto jsem skoro přestala péct. dříve jsem pekla každý víkend,... ale většinu toho sním já,... tak jsem teď pekla asi po dvou měsících,....A chutnalo i vnoučkovi,..
I cukroví trochu omezím,... méně druhů než loni a ještě 2/3 rozdám,... holce a bývalé tchýni. Ale i tak to bude boj smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Ela ()
Datum: 20. 11. 2017 13:48

Já peču, ale 2/3 rozdám a tak na mě moc nezbyde, což se mi jeví jako dobrá alternativa - nesním toho tolik a ještě vypadám jako dobrák co upeče a rozdá...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Veverka ()
Datum: 20. 11. 2017 15:36

Peggy, do tabulky jsem tě doplnila.
Jinak klasika - nestíhám. Rozhodně ne seznam, čemu všemu neodolám smích , aby přispěla k aktuálnímu tématu

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Ela ()
Datum: 21. 11. 2017 07:46

To je právě zajímavé, že čím víc člověk nestíhá, tím víc toho, co by jíst neměl, právě spráská...to se stihne... Poměrně zajímavá věc... No jak říkala Halina Pawlovská v jednom pořadu - Na to, aby se člověk ZAPOMNĚL NAJÍST, musí být už tak trochu blbý, ne ?smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: Dadula ()
Datum: 21. 11. 2017 10:47

Elo smích JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: hatta ()
Datum: 21. 11. 2017 19:34

Elo,... jo to je pravda,... najíst se nikdy nezapomenu :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Máme tady září, tak ať se nám daří
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 11. 2017 19:35

Já taky ne, tak nějak mám v hlavě budíka smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 8 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.