Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 4 z 11
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 21. 04. 2017 15:28

Jo, při vození kočárku (tedy když ruka spočívá na madle) to nefunguje, to jsem taky zjistila, ale já na ně vyzrála - hodinky jsem sundala a strčila do kapsy...tam to kroky počítá. :-D ...se nenechám okrádat, že jo.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 24. 04. 2017 09:54

Můj krokoměr se dá připnout na pásek u kalhot, tak počítá i s kočárkem :-D Konečně se mi zadařilo pomazlit se s mrnětem, aniž by hned začal řvát ocicka Asi se mu nelíběj brýlatý babky, tak jsem brýle sundala a šlo to smajl120
U nás bylo celý víkend ukázkově hnusně, tak jsem paty z domu nevystrčila nene Zvláštní, šlapat doma na orbitreku mě nenapadlo - doma nefoukalo, ani nepršelo smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 24. 04. 2017 10:09

Já v sobotu asi 9 km, většina z toho s kočárkem, včera jsem též nevytáhla paty, takže jen nějaké ty domácí práce a pár posilovacích cviků podle aplikace "30 day fit challenge". :-) Než si týrat duši že nejdu a necvičím hodinu někde ve fitku, tak raději po troškách, ale přece.mrk Jsem stará, už nemusím, ale můžu.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 24. 04. 2017 14:38

Elo JO Já mám za sebou pravidelnou pondělní 20min procházku (jedu dál metrem a zpátky domů jdu pěšky :-)), je to kolem rybníka, jde se pělně po rovince a bylo krásně (jen trochu frišno ocicka), tak doufám, že se mi podaří ještě aspoň 2-3x JO Za chvíli jdu cvičit, takže ondělí bude splněno banan

Stavila jsem se v bance, neb mi bude v květnu končit karta. Tak nic, nejdřív po 15. To jsem zvědavá, jestli zase neskončím s plným košem před pokladnou...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 25. 04. 2017 08:28

My měli včera hlídací službu - a to byl táta doma. Máma si odskočila k holiči. Když jsme dorazili, byla už půl hodiny pryč. Malá ležela tátovi na břiše a už jenom vzlykala, jak byla uřvaná. Pak na chviličku usnula, když se probudila, chvíli si s námi hrála, pak se podívala na dveře a řvala nanovo. Vysílenou jsme ji vykoupali, uložili, sama už chtěla do postýlky. Pak zaslechla, že máma přišla, vylezla a bylo to usměvavé spokojené baby... Neskutečný závislák. A to ji mám mít příští měsíc na týden na hlídání u sebe) spát by chodila domů) - to jsem na to zvědavá, kdo se zblázní dřív.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 25. 04. 2017 12:05

Ježkovy brejle... Náš malej sice už chvílemi jakoby rekognoskuje očima terén, kde je maminka, ale zatím to není tak že by chvíli nevydržel. Ale je mu jen půl roku.
Tak jestli tohle nastane později ? Těbůh. Mně rve srdce když se rozpláče, stačí chvilinka, představa takové situace jako Honzino píšeš, to mě děsí...smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 25. 04. 2017 12:22

Honzino, já u svých dětí zkoušela takový fígl, že jsem se vytratila zcela nepozorovaně, aby neviděly, že odcházím. Jak viděly, že jdu pryč, spustily strašný řev. Když je babičky zaujaly nějakou činností a já se vytratila nepozorovaně, byly v pohodě klidně několik hodin.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 25. 04. 2017 13:39

Dadulo - to nepomůže. Ona si cca každou čtvrthodinu chodí testovat, zda je máma doma - i když si s námi a bráchou spokojeně hraje v pokojíčku. Odejde do kuchyně, zjistí, že máma vaří a spokojeně se vrátí zpět a pokračuje v činnosti.
Když si ji vezmeme ven, tak to neřeší. To jí nevadí, že tam máma není, mámě řekne "ahoj", zamává a je spokojená také celé hodiny. To řeší jen doma.
Tak doufám, že u nás to také řešit nebude.

Elo, začalo to někdy kolem 5. měsíce a zatím je to čím dál, tím horší.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 26. 04. 2017 12:43

No na našeho nejmladšího, když přišli rodiče k nám na návštěvu, se nesměl můj tatínek ani podívat, natož promluvit. Seděl u mě na klíně, zády k návštěvě, hlavu zabořenou mez prsa a dělal, že tam není. Zajímavé ale, když byl u našich na hlídání, tak s taťkou dělal blbosti a normálně s ním komunikoval, takhle se choval jen doma.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 26. 04. 2017 13:25

Zkrátka je to složitý. :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 02. 05. 2017 14:51

No tak já jedu... 81,9.
Jenom zírám.ocicka Pupek jak Pučmeloun a mám intenzivní pocit, že na to nemám žádný vliv. Nalítám toho spoustu, ba i krátké denní posilování jsem zařadila, kila lezou nahoru místo dolů. Mám dojem že mě přechod teprve začíná pořádně oblažovat...zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 03. 05. 2017 09:24

Elo - jsem na tom podobně - 73,6kg :vztek: bij zed
Ale zase máme hezký obličej smích žádná suchá švestka smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 05. 2017 09:27

smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 03. 05. 2017 11:21

No...ještě bychom vypadaly jako Donatella Versace...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 04. 05. 2017 10:36

No to je teda krasavice, jeden by se jí lekl, kdyby ji takhle navečer potkal někde o samotě smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 05. 2017 14:57

No, možná i odpoledne smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 04. 05. 2017 15:53

A víte, co jí taková vizáž musela stát !!! smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 05. 2017 18:47

Viď? To radši budu hamoun...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Datum: 05. 05. 2017 10:34

Tak aktuální stav 82,5kg, pořád se nemůžu doléčit, zlobí mě kašel a chrapot už třetí týden, antibiotika zabrala jen na škrábání v krku a zahleněné dutiny. Dnes budu mít snad výsledky z výtěru v krku a zjistím co dál. Už jsem na léky dala asi tisícovku tento měsíc :-(
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 05. 05. 2017 13:47

No to je dost, kdyby to aspoň pomohlo...smajl120

A to jaro teda letos opravdu nebude, jo ? nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 4 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.