Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 3 z 11
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 10:02

Moje tělo je prostě debil !zed Dejme tomu že nějakých 5 kg nadváhy je svým způsobem i v pořádku, jak vyzkoumali vědci. Ale o 15 kilech už to nikdo netvrdí... Já prostě potřebuju 10 kg sundat, no.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 12. 04. 2017 10:15

Jojo jsou z nás pamětnice. A protože o (nutnosti) hubnutí jen mluvíme a skutek nakonec utek, tak tu žádná novačka dlouho nevydrží. Což je škoda, potřebovaly bychom všechny trochu provětrat faldy.
Také zkouším pomalými krůčky. Klasika - celý den OK a pak zazděné večeře.
Pomalu považuji za úspěch, když nepřiberu - i to mne stojí značné úsilí.
Klouby, páteř úpí, ale nedaří se a nedaří....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 10:52

Podpořila jsem se chytrým náramkem a aplikací v mobilu, nedávám si přehnané cíle - 10000 kroků denně je sice možná nejzdravější, ale tolik stihnu nachodit jen někdy. No tak se nebudu trápit, jako cíl jsem si dala 7000 kroků, když se mi to v týdenním průměru podaří dosáhnout, budu spokojena. Co mě týrá, to je aplikace na připomínání pití...bože, jak ta mě obtěžuje...nene Nasoukat do sebe sklenici vody, to je výkon ! Zajímavý je, že na žraní žádnou apku nepotřebuju.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 12. 04. 2017 11:33

Elo, já jsem s tím taky měla problém, proto jsem ranní kafe vyměnila za 1/2 l slabého čaje a kafe si dávám až dopoledne. Připravuju si džbán s vodou a postupně si během dne dolívám do skleničky. Večer zase min. 1 hrnec čaje.
Je to jako se vším - nejdřív je potřeba najít tu cestu a chvíli vydržet. Tělo si pak řekne samo.
Včera večer si řeklo o 3 čokoládové bonbóny nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 12:06

Zkrátka je to věčný boj...:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 12:08

K tématu UŽ KVETOU SNĚŽENKY, BUDOU Z NÁS HUBENKY mě k dnešnímu dni napadá dodatek : KVETOU UŽ I TŘEŠNĚ, DŽÍNY JSOU MI STÁLE TĚSNÉ.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 12. 04. 2017 13:00

Elo smích
náramek jsem si také koupila. Kdysi jsem od manžela dostala krokoměr - byl úžasný a hrozně mne motivoval. Tenkrát jsem se vydala na cestu po všech hlavních městech Evropy. Jsem asi v půlce, ale už mne to vůbec nebaví. Krokoměr odešel do věčných lovišť, vyzkoušela jsem několik typů nových, ale žádný mi nevyhovoval.
Ten náramek - ač mnohonásobně dražší než ten krokoměr - mne zklamal. Chápu, že musí mít ochranu před nežádoucími pohyby, když se nosí na ruce - nemůže počítat každé zamávání rukou, to bych při pletení či háčkování trhla maraton, ale že nepočítá kroky do schodů, s kočárkem... Cítím se okradena.
A za zábavné považuji, že mi po 30 km na kole svítí červené varování, že se málo hýbu a měla bych pohnout kostrou.
Mám ho na ruce stále, ale moc mne nemotivuje...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 14:27

Teď mě tak napadlo, že schody mě budou vbrzku zajímat, pač kvůli tý bruselský pakáži nám budou 6 týdnů budovat nový výtah, no a 6 týdnů lítat po schodech těch 5 pater nahoru dolů, to už nějaký ten krok taky hodí ! Tak jsem zkusmo vyběhla z kanclu na schody a ....ufff, schody to napočítalo poctivě. Dobrý. smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 12. 04. 2017 14:46

Tak to ti nezávidím, nám dělali výtah před cca 11 lety (a tou jsem byla vcelku v kondici NE) a po 3 týdnech jsem toho měla plný kecky (jsme 6. patro, někdy jsem to dávala i 3x tam a zpět nene)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 15:35

No však já se nikterak netěším. Aspoň si zkusím nasyslit zásobu takových těch těžších potravin, abych to pak nevláčela na hřbetě jak šerpa... Taky abych si zopakovala zásady první pomoci, přece jenom u nás v tom pátém už můžou lidi padat jak mouchy...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Veverka ()
Datum: 12. 04. 2017 16:08

Honzino, mám Vivofit od Garminu (už druhý rok) a kroky počítá dobře. Z ruky ho taky nesundávám a pravidelně se stahuji výsledky do aplikace v PC. zatím mne to ještě baví. S jídelním režimem to mám podobné - celý den OK a večer pěkně na pohodu něco sladkého (nebo oříšky, které jsou sice zdravé, ale taky sakra kalorické). A teď mne navíc čekají nástrahy v podobě mazanců, velikonoční nádivky a podobných laskomin.

Elo, taky jsem si dala nižší limit než 10 tis. - mám nastaveno 7.500 a snažím se to dodržet i za cenu toho, že si cestou domů dám jedno kolečko kolem baráku navíc nebo že jdu nakupovat do vzdálenější sámošky.

Elo, Maruško, já sice bydlím jen ve 3. patře, ale výtah nemáme, takže schody šlapu pořád (ani v práci, kde výtah je, mne nenapadne jet výtahem, zvlášť ne do 2.patra, kde sedím)

Po Velikonocích zas snad začnu chodit do Expresky - měla jsem přerušené členství kvůli tomu, že jsem moc nestíhala z práce. Teď to vypadá o fous líp, tak uvidíme.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 12. 04. 2017 16:35

Veverko, dobře, budu solidární a začnu chodit do 3. patra s tebou smích a až pak se svezu výtahem...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 13. 04. 2017 13:07

No já se snažím chodit v práci na WC do přízemí - sedím taky ve 2. patře - je to 40 schodů. Normálně se jeden nepřinutí, ale když musíš, tak musíš smích Ale že by to bylo nějak vidět, to bych teda tvrdit nemohla ocicka Když se mi zdá, že už nějak moc dlouho sedím, tak se proběhnu po chodbách, propojím to se schodama, ale nijak často se mi to nepřihodí smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 19. 04. 2017 08:16

Tak jsem ze skříně opět vytáhla zimní bundu :vztek: U nás je taková kosa, že to svět neviděl. Mrzne a fučí uragán ze severu, no v lednu snad bylo líp. A to ještě vyhrožují sněhem nene Chudinka moje zahrádka :brek: Narcisky ležej bezmocně na zemi, snad to přežijí. Doufám, že taky pomrzne ovoce - hruška už měla docela poupata, jen na rozkvetení. A co teprve třešeň :brek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 19. 04. 2017 08:37

Tady už taky všechno kvete, no uvidíme...snad to nepomrzne. Muškáty jsem zatím nechala na balkoně, ty vydrží tak do -5°, macešky taky vydrží, jinak jsem tam zatím nic nedávala. Taky jsem se zase vyzimnila, pač je fakt jak v zimě. A už bylo taaak hezky...smajl120

Pak se to sádlo má hnout, že jo !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Datum: 21. 04. 2017 08:55

Ahoj šikulky, byla jsem nemocná, týden jsem přecházela virózu, pak si mě našla nějaká krkoškrábná bakterie a byla jsem celé svátky v posteli s ATB a teď zase chodím do práce, ale ztrácím hlas a kašlu. Za toto období se mi pitím litrů čaje s medem a pojídáním většího než malého množství čkokolády podařilo přibrat na 83,5kg!!! Skoro jsem dnes odpadla z té váhy. Ale jak se mi blbě dýchá, cvičit ani chodit venku v té zimě se mi nechce, tak musím počkat. Jinak co se pravidelného pohybu týká, chodím do práce 15min pěšky, z práce 15 min pěšky, bydlím v 2 patře bez výtahu a když nikam mimo práci nejdu tak nachodím dle krokoměru v mobilu jen 3800 kroků. Ale v práci mobil leží na stole a nenosím ho po chodbách, a do podatelny a na wc, tak reálně to bude asi cca 4000kroků. Lepší skóre mám, když jdu po práci nakoupit pěšky do billy a pěšky pak domů, to mi přidá cca 2000 kroků. Ale stejně je to asi málo. Moc vás zdravím a nezoufejme, hned jak se zase vrátí jaro, bude se nám líp procházet a hubnout :-) kvet
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 21. 04. 2017 09:19

Já jak teď díky náramku vidím průběžně během dne nachozené kroky na vlastní bulvy, tak docela úspěšně dosahuji svých cílů a když nemám nachozeno dost, tak ať se mi to líbí nebo ne, skočím na crosstrenažér a dochodím to tam.:-) A fertig a přes to prostě vlak nejede. A ať už je to čím chce, mám od min.týdne o kilo méně a zase se snad pomalu přibližuji k tomu sněhulákovi a doufám, že se mi ho do konce dubna podaří přeprat a zbavím se ho. Už mě nudí...mrk A do léta bych ráda byla s váhou tam, kde vloni o prázdninách, kdy jsem se po dlouhé době cítila dobře. No, za 10 dní nám začnou rekonstruovat výtah, 6 týdnů, tak i to mi koneckonců pomůže plnit cíle.:-D 5.patro je 5.patro !:chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Veverka ()
Datum: 21. 04. 2017 11:11

Katko,
já když nejdu nikam jinam než do práce a z práce, tak nachodím obvykle necelých 5000 kroků. Ale já mám náramek, který nesundávám z ruky, takže mi to počítá fakt všechno. V práci nachodím po chodbách obvykle tak 800 kroků, pokud tedy nemusím jít na druhý konec baráku (náš úřad jsou spojené 4 budovy a od vrátnice na druhý konec je to cca 700 metrů grinning smiley). Pokud vidím, že budu mít pod svůj nastavený cíl (7500 kroků), tak si na cestu z práce obvykle vymyslím nějakou pochůzku nebo vystoupím z metra o stanici dřív, protože když dorazím domů, tak už se mi nikam nechce. Teď se mi to dlouho dařilo držet, až včera jsem to na 7500 nedotáhla (nesla jsem si domů z práce nějaké věci, tak na zacházku rovnou z práce to nebylo a do té zimy už jsem se pak nevykopala)

Jinak mne Velikonoce stály skoro kilo :zed, které teď nemůžu nějak setřepat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 04. 2017 12:09

Kila jsou letos obzvláště lepivá...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 21. 04. 2017 14:13

Jojo - obzvláště lepivá - o Velikonocích jsme byli na kolech, najeli jsme přes 190 km a výsledek - dvě přilepená kila. Je to na palici.

Jinak mám také Vivofit od Garminu, počítá přesně, ale jen "standardní" kroky. Když tlačím kočárek, tak se ruka vlastně skoro nepohybuje, což je vyhodnoceno jako kroková nečinnost. Ale co - za chvíli už budeme bez kočárku...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 3 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.