Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 2 z 11
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 27. 03. 2017 10:07

:-D Tak to je dobrý...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 31. 03. 2017 12:20

Nedělejte že tady nejste...já vás vidím...smích Zvážit !:-D :vaha2:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 03. 2017 18:16

Tak to snad radši ani ne....Lezu do houští NE

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Veverka ()
Datum: 31. 03. 2017 21:29

Elo, uvidíme zítra winking smileyVvždycky volím lepší z vah z 31. a 1., tak ještě vyčkávám, jestli nebude zítra líp (dneska to stálo za houby cert)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 03. 04. 2017 10:21

No já se od minule malinko zlepšila, ale celkem to taky nestojí za řeč - 72,1kg
Asi se trochu projevuje zvýšený pohyb jarními pracemi na zahrádce, ale ten víkend to nevytrhne.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Datum: 03. 04. 2017 11:57

Tak já hlásím DO HADA 81,8kg :-(
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 03. 04. 2017 13:16

Prazska katko, vítej do klubu, jsem na tom stejně... Jsem opuchlá jak zeppelin. Uáááá...zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 04. 2017 14:46

Uááá záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Veverka ()
Datum: 03. 04. 2017 23:57

Líp v sobotu rozhodně nebylo, takže hlásím DO HADA pátečních 70,5 kg. Potvrzuje se pravidlo, že u mne bývá z jara hůř.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 04. 04. 2017 08:10

101

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 04. 04. 2017 08:16

No...jsme na tom jak sedláci u Chlumce...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: JarkaP ()
Datum: 10. 04. 2017 22:09

...Asi si budu muset jít koupit váhu a zacit na sobě zase něco dělat...Dneska mi teta řekla ...nooo takhle se mi libis :-) ...Tak jsem se tak zamyslela ...Doma podívala do zrcadla ...A ejhle hrůza!!! Zcela nenápadně a nepozorovaně se ty mrchy na mne naplacaly a já teda vypadám jak koule :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: JarkaP ()
Datum: 10. 04. 2017 22:14

Teď na mne odněkud vybafla tabulka ...A ta mi nahlásila že před 5 dny to bylo přesně 9 let co jsem se tu objevila poprvé ...To snad ani není možný ...A že jsme toho tady "zažily" ...Vzpomínám Dominika ... Mya... SBD ...Chtělo by to po letech uspořádat srazik :-) dojizdim teď pracovat k Praze tak by to pro mne bylo jednodušší než dříve

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: JarkaP ()
Datum: 10. 04. 2017 22:15

Hatta se svým křovinořezem :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 11. 04. 2017 07:33

No, taky tady straším dlouho.:-)
Momentálně jsem v takovém nějakém rozpoložení že mě to nebaví, resp. nemám chuť na nic radikálního. Snažím se přidat chůzi, víc pít, prostě pomaličku vylepšovat. Na hurá akce nemám prostě náladu.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Veverka ()
Datum: 11. 04. 2017 14:21

No - já bych řekla, že tu budu s Honzinou "služebně" nejstarší. Pamatuju sraz v Imperiálu někdy v r. 2001 nebo 2002 ocicka. Kromě Jarkou zmiňovaných ještě Ivu, Jitku, Ivetu, Tinu, Bobulinku....
Blbý je, že mám cca o 15 kg víc než před těmi 15 lety cert zed

Elo, jsem na tom podobně - momentálně bych považovala za úspěch, kdybych nepřibírala. Do žádných hurá kací (když nepočítám kurs STOBu) jsem se nepouštěla nikdy, takže to nemám v úmyslu ani do budoucna. Ale pohnout bych s tím potřebovala směrem dolů - původní váha z před 15 lety aktuálně reálný cíl není, ale do prázdnin 2 - 3 kg, to by reálné být mohlo. Ale fkt nevím, jak se restartnout.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 11. 04. 2017 15:44

Veverko, já sice "jen" 7kg, ale za úspěch to teda nepovažuju nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: JarkaP ()
Datum: 11. 04. 2017 18:33

Já jsem si pro začátek aspoň naordinoval pozapomenutý zvyk z dřívějška - pít ráno na lačno teplou vodu s citronem - a ještě do ní přidávám skorici - vyčetla jsem že pak jdou kila dolů úplně samy :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 12. 04. 2017 09:34

Tak to jó, to budeš za chvíli jak závodní chrt...mrk Ach jo, kdyby tak všechno fungovalo, co jsem už kdy vyzkoušela...schovám se za bič.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 12. 04. 2017 09:40

No já se v tom taky plácám, jak se dá. Nějak se nemůžu dostat do pohody a jak nefunguje hlava, tak nefunguje ani hubnutí :brek: Tělo si prostě to sádlo brání, zuby, nehty. Asi to takhle máme naprogramované macechou přírodou :vztek: Jak se hlava necítí v pohodě, tak tělo očekává nějaký průšvih a hamouní sádlo na horší časy nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 2 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.