Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí12345678Následující
Aktuální stránka: 7 z 8
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 17. 02. 2017 08:59

Držíme a pomáháme tlačit !mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 17. 02. 2017 13:28

Tak hlásím, že kluk už je na světě kvet Narodil se v poledne, váží 3,25 kg a měří 50 cm a jmenuje se Tobiáš hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 17. 02. 2017 13:31

Velká gratulace.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Datum: 17. 02. 2017 14:25

Dadulo taky gratuliji k vnoučkovi!!!!
Omlouvám se za absenci tady, ale poslední tři týdny jsem bojovala s bronchitidou, laryngitídou, rinitídou a co já vím ještě s jakou -ídou :-) Od úterka už jsem uprosila doktorku aby mě pustila do práce, sice to ještě sedí na hlasivkách, dopoledne chroptím, odpoledne už nemluvím vůbec, ale další týden doma s celodenním přístupem k jídlu a už bych se z bytu nedostala, neprošla bych dveřma :-) Tady v práci sním jen to co si přinesu, to je pro mně lepší. Aktuální váha je hrozná, 82,3kg. Ale mám dobré výsledky ze štítnou žlázou, tak už mám povolený pohyb. A hned jak mi bude úplně dobře zkusím postupně doma začít cvičit na orbitreku, když už ho mám. Případně procházky venku přidám, kdyby se oteplilo. Jím myslím zdravě, dost výrazně jsem omezila maso, přidala zeleninu a luštěniny, z mléčných výrobků si dám tvaroh a občas nějaké vajíčko. Přestali mi padat vlasy, zlepšují se nehty a pleť mám jako dvacítka :-) (pro ty co nevědí je mi aktuálně 45).Moc vás všechny zdravím a držím palce do hubnutí!!!
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 02. 2017 16:39

Dadulo, velká gratulace kvet

Katko, pošli -itídy do háje a brzy se uzdrav. Na hlasivky Vincentku a cucat šalvějový bonbóny :-) a v práci být co nejkratší dobu, než na tebe někdo zase něco prskne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (17. 02. 2017 16:39).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 17. 02. 2017 18:29

Dadulo, gratuluji a ať se Tobiáškovi na tom světě daří. kvetbeer

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 20. 02. 2017 09:15

Dík za gratulace, je to nádherné miminko, včera jsem si ho byla v porodnici pochovat kvet Dnes je možná pustí domů. Zatím jim dám čas, aby se aklimatizovali, ale dýl než do čtvrtka to nevydržím, pak se půjdu mrknout k nim domů :-D Třeba ho zastihnu v bdělém stavu smích v porodnici se mi ho nepodařilo probrat smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 20. 02. 2017 11:32

Na začátku se člověk trefí málokdy.:-) Náš má 4 měsíce a jak je to první vnouče, tak jsme z něj úplně unešený.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: severka ()
Datum: 22. 02. 2017 08:26

Ahoj děvčata,
dodatečně též gratuluju Dadule k vnoučkovi a omlouvám se za nepřítomnost. Nemohla jsem napsat, protože mám doma havárku-spadlo stropní zateplení v obýváku! Čekám na vyjádření pojišťovny, jestli to zaplatí. Doma bordel jak v tanku. Nábytek sestěhovaný do malého pokojíku a kuchyně, co peněz mě to bude stát a práce s malováním a úklidem.... No holky, celej víkend jsem měla depku, ani jsem nevylezla z pyžama. Teď jsem v práci, tak vám mohu aspoň napsat a popřát pěkný den.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 22. 02. 2017 08:31

No to je nadělení, ještě že to na někoho nespadlo nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 22. 02. 2017 09:07

Severko, to je teda radost, ale jak se říká - co tě nezabije, to tě posílí. Hlavně že ti to nespadlo na hlavu.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 23. 02. 2017 07:47

Teda Severko pohladí:
Tak jsem nevydržela a včera jsem zaskočila na návštěvu mrknout na naši Šípkovou Růženku smích - ve dne furt spí, tak říkal syn, ať se přijdu podívat tak ve dvě v noci, že to bude zaručeně vzhůru nene smích
No je fakt, že těhotenství ani porod nejsou nemoci, ale než nás vykopli z porodnice, tak se aspoň přesvědčili, že dobře kojíme. Chudera snacha je z toho na nervy, pořádně neví, jak se k tomu postavit, jestli pije dost ona i malý, tak jsem musela trochu klidnit emoce. A to říkala, že stejně jako ji propustili paní, co rodila v sedmém měsíci a miminko bylo o kilo menší, než naše nene Kolem v okolních městech zrušili porodnice a teď u nás roděj jak na běžícím pásu - ten samý den rodilo ještě dalších 5 maminek. Dřív bylo 6 dětí dávka na celý týden, teď za jeden den. Samozřejmě už to nemají kam dávat, už museli zabrat pokoj na gyndě a pouštěj je domů třetí den nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 23. 02. 2017 08:00

Těbůh...to jsou poměry.nene No a nervy v prvních týdnech mám ještě v paměti z našeho podzimního rodění...:-D My babky už si taky prd pamatujeme, po těch 30 letech, no naštěstí dneska, narozdíl od nás tehdy, stačí párkrát sáhnout na displej a informace se jen hrnou. Co jsme měly tenkrát my...prd, akorát vlastní mozek a pak (dodnes je opatruju) Péči o dítě a ještě jednu knížku, kde byly ty nejpitomější otázky maminek které všechny napadají, zodpovězené pediatrem, a to byla moje bible, protože jinak nebylo kde čerpat, rodiče a další příbuzní bydleli jinde, telefon jsme neměli, auto taky ne... Jó, to by se ty dnešní maminky asi zbláznily...:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 27. 02. 2017 07:56

Ahoj všichni po víkendu kvet
Elo - jsem zvědavá, jak to u mladých nakonec dopadne, neb snacha okamžitě startuje konejšit, chovat a pod. při sebemenším zavrnění malého. No zatím je syn doma, do práce jde až ve čtvrtek, tak nemusí mladá nic jiného dělat. Jestli si ho ale navykne na okamžitou reakci při sebemenším fňuknutí, tak nebude nic jiného dělat hezky dlouho :-D Jinak je ale malej nádherné miminečko kvet a člověk si nějak neumí představit, že za pár roků z něj bude takový klacek, jako je první vnuk (11 roků a 154cm) nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 27. 02. 2017 10:42

Dadulo, u těch prvních dětí to asi je vždycky tak...:-) Musí se to nějak rozumně vybalancovat, no. Dneska se radí v prvních týdnech a měsících pořád chovat, muchlovat, opečovávat, ujišťovat o bezpečí a lásce měrou vrchovatou. Naleštěná koupelna a domácí knedlíky počkaj... Anebo jako u nás - vypomůžou babičky. Co bysme taky furt dělaly, že jo...:-D Takže posledního Vondrušku jsem četla přes 2 měsíce (dříve za týden přečteno), no...asi tak.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Veverka ()
Datum: 27. 02. 2017 11:58

Když to tak čtu, tak asi dobře, že se mladej do rozmnožování nehrne. Se mnou babičkovské pudy necloumají ani náhodou. Když dorazím z práce, jsem ráda, že pofackuju domácnosti a pak padnu do křesla. Rozhodně by mne nelákala představa, že to toho musím ještě vecpat nějaká hlídání grinning smiley. A to mám muže vařícího i nakupujícího - ne zcela pravidelně, ale tak se víceméně střídáme.

MMCh - hubne tu ještě někdo? Já teda moc ne - zuby nehty to držím na stejném (úbytek způsobený virózou, kdy jsem několik dní v podstatě jen spala, už mám samozřejmě zpátky cert)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 27. 02. 2017 12:29

Veverko, se mnou taky nic necloumalo. A pak přišli mladí a jen tak mimochodem ukázali první obrázek z ultrazvuku a bylo po ptákách a po racionalitě, těch pár kilo složených z našich genů od října cloumá s celou famílií...smích...učůráváme štěstím nad každým pokrokem a úsměvem. A že já jsem spíš racionální člověk...nene Hlavně aby se nám vyvedl, pač kdyby jednou chodil pro důchod, tak mu ho určitě dám...:-D

Ovšem co se mnou teda vopravdu cloumá, to je tato zima... Na váhu jen bezmocně valím oči...zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 02. 2017 14:56

Elo, já teda taky, je tam číslo, které jsem neviděla od těhotenství nene A z ničehož nic otaznicek Asi hormóny...(bane, líná jsem, ale už se to lepší JO)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 28. 02. 2017 08:14

Hlásím se do klubu :-D Nemůžu si pomoc, ale každý večer nevím, jak se to přihodí, vdechnu kus čokolády nene No s takovou tedy fakt nezhubnu. Hýbat se jakž takž snažím, ale je to málo platné, když neustále sháním, co do té huby nacpat. Nechce se mi vážit, ale jinak to se mnou asi nepůjde. Jak nemám nad sebou vidinu zapisování každého sousta, tak to do sebe hrnu :vztek:
Veverko - taky jsem neměla babičkovské pudy - to přijde, až budeš toho drobečka držet v náručí :hura: Teď se mi občas zdá, že po pár hodinách s těmi staršími zlatíčky nemám žádné babičkovské pudy ani teď smích a se slzou v oku vzpomínám na Heroda smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 28. 02. 2017 10:54

I já se hlásím do klubu. Byli jsme teď na prodlouženém víkendu. Užívali si odpočinku, procházek i wellness - a co váha? potvora po návratu ukázala zas trojciferné číslo. Fuj.
a to jsme dali 100 000 :chuze:

Babičkovské pudy mne také nechytaly - pak tady najednou bylo miminko a omotalo si nás kolem prstu - dokonale. Jedno a pak i druhé.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345678Následující
Aktuální stránka: 7 z 8


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.