Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí12345678Následující
Aktuální stránka: 6 z 8
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 10. 02. 2017 13:03

Honzino, kdybys měla čas, příští středu je u nás ve Finclubu (Anděl) přednáška o psychosomatické medicíně. Třeba by tě to někam posunulo :-) Je to zdarma od 18 hodin.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 10. 02. 2017 13:22

Maruško díky, my sice máme hlídací středy, ale příští týden budeme možná hlídat ve čtvrtek, tak uvidím...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 13. 02. 2017 07:31

Honzino, úplně ti rozumím... Prostě někde se v tom těle něco pošpatnilo a zrovna tím způsobem, že je člověk umanutý na jídlo, aniž by fakticky tělo potřebovalo tu energii dodat. Hormony se zblázní a je to hrozně těžký boj. zed A jak pořád dokola podléháš, máš z toho blbou náladu a ta tě žene zase do tý zatracený ledničky. Bože, jak já bych chtěla být stresový nejedlík...Andel1 Bohužel jsem přesný opak.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 13. 02. 2017 10:05

No viď Elo, taky závidím těm, co hubnou ve stresu nebo zapomenout se najíst ocicka co to je nene nechápu. To se mi v životě nestalo. Spíš jsem na tom jako Honzina, že sleduju hodiny, jestli už si můžu vzít něco k jídlu nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 14. 02. 2017 07:33

No zapomenout se najíst, to je mi zcela nepochopitelné...smích Jak věk pokročil, občas už ta skleróza zapracuje a zapomenu leccos, co je ovšem zajímavé - u jídla se mi to nikdy nestane.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 02. 2017 09:33

Protože je to základní lidská potřeba a mozek neoblafneme :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 14. 02. 2017 09:57

To já jsem spíš schopná zapomenout, že jsem se už najela smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 14. 02. 2017 10:30

No...:-D A pak zklamaně zjistíš, že už je ta svačina v čudu...ačkoliv žaludek se tváří, že o tom ničehožnic neví...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 02. 2017 11:57

Tam bude nějaký problém v řízení smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Danka ()
Datum: 14. 02. 2017 13:02

Ahoj kvet,

vítám Severku vitej Ti chlapi tedy dokážou zblbnout zed
Do léta čas, je to chce zatnout zuby...ta pevná vůle je holt nezbytná jak k hubnutí, tak k udržování váhy.

Já jsem po dlouhé době hřešila (no slabé slovo :-D) v sobotu (prcek měl narozky a proběhla pidi oslava). Tak jsem si dala i dort a pak zobání tyčinek, sýrů...no, na váhu jsem vlezla radši až dneska a číslo 56,5 kg mě uklidnilo. Ale bylo už i 55,4 kg a to chci zpět...pod 56. Pro vás je to sice možná prkotina, ale uteče jedno kilo, uteče druhé...třetí....nechci se dostat tam, kde jsem kdysi byla a tak prostě bič na sebe potřebuju :-). V neděli jsem si dala do těla, svaly mě bolí pekelně :-D
Jdu makat, hubnutí zdar :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 14. 02. 2017 14:03

Já byla včera cvičit. Cvičitelka na nás po dlouhé době vytáhla velké míče. Zvedali jsme je nohama nad hlavu a vůbec s nimi jen tak blbli. A dnes? Šíleně mne bolí trojúhelník pod hrudní kostí - kdo by to byl řek?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: MARTINA ()
Datum: 15. 02. 2017 09:04

ahoj ženy, zdravím po delší době. Nějak nestíhám se k vám podívat. Ale vše je v pořádku, ke svému cvičení jsem si přibrala individuální studium angličtiny. Jo a budeme mít druhé vnouče tak se těším. Martina

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 15. 02. 2017 09:20

Jó, jedna ani netuší, jak moc svalů má...smích Já poslední dny celkem dost chodila, cvíčo zatím nestíhám. Ale musím se pochlapit. Zimní tři kila mi dooost vadí. Slunce už začíná hřát, brzy se začneme oblékat míň a míň a kam potom s tím pupkem, že !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 15. 02. 2017 09:20

Martino, to je hezké těšení.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 15. 02. 2017 12:59

Elo - já si před vánoci koupila fest sukni, teď se do ní nenarvu, takže motivace by byla i v parádě :-D Ještě jsem si v ní nemohla ani vyjít nene Dnes to vidím jen na domácí myska zítra, pokud bude počasí bych mohla vyrazit ven :chuze: sice je to jen tak tak, ale tu hoďku bych ještě mohla stihnout - dělám do půl čtvrté kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 15. 02. 2017 13:09

Já si vyčůraně koupila džíny začátkem roku a tak mi jsou dobře...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 16. 02. 2017 12:57

Elo smích taky potřebuju nové, ale zatím čekám, až něco shodím. Jedny velké, nenositelné už doma mám smích Doufám že se mi zatím než zhubnu ty stávající úplně nerozpadnou smích
No včera jsem si to hezky naplánovala, ale nakonec realita byla jiná. Z práce jsme se zdrželi - vyzvedávali jsme maminku na poliklinice, po příjezdu jsem postávala kolem syna - spravoval mi počítač a když odjel, bylo 1/2 sedmé. No to už bylo tak akorát dát si večeři a s plným žaludkem teda cvičit nemůžu. Tak sned to dopadne dnes s hůlkama. Sice mám naplánováno činností až hrůza, ale snad to nějak zvládnu. Poslední hezký den přece musím využít JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 17. 02. 2017 07:39

Tak pohyb včera splněn, dala jsem hoďku s hůlkama, bylo to fajn :chuze: JO
Dnes jsem od rána nervózní, práce půjde do kytek - rodíme ocicka konečně JO
V noci syn snachu odvážel, tak teď čekáme kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 17. 02. 2017 08:23

Dadulo, držím palce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 02. 2017 08:43

Jé, tak nám hned nahlaš, až to bude. Taky držím JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345678Následující
Aktuální stránka: 6 z 8


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.