Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
I když přišla zima, hubne se nám prima
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 12345678Následující
Aktuální stránka: 1 z 8
I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Veverka ()
Datum: 28. 12. 2016 14:39

No říkala jsem, že to bude lehce dementní... grinning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Veverka (28. 12. 2016 14:40).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Veverka ()
Datum: 28. 12. 2016 14:46

Jinak hlásím, že mne Vánoce zatím "stály" necelé kilo. Ale Ježíšek mi nadělil váhu, velmi chytrou váhu... Měří tuky, svaly, kosti, vodu (no něco jsem snad ani nepotřebovala vědět cert) a umí to posílat do aplikace, do které se mi stahují údaje z garmiňáckého krokoměru. Její zásadní vadou je to, že váží o kilo a půl víc, než má současná váha (co je již jednou nohou v křemíkovém nebi) :vztek:
No - prostě to bude fakt nový začátek winking smiley, se kterým se snažím nečekat do nového roku, takže už jsem včera (po prosincovém třítýdenním přesušení) byla v Expresce...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Veverka (28. 12. 2016 21:54).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 12. 2016 20:04

Veverko JO vydržať!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Peggy ()
Datum: 31. 12. 2016 10:10

Ahoj všichni! Přeju vám krásného :silvestr: a taky aby se vám podařilo po svátcích umravnit se. U mě to bude zvláště těžký, přestala jsem cvičit (původním důvodem byla nějaká viróza, ale ta už je dávno pryč), chovám se jak zajicek a váha je asi děsná, protože kalhoty škrtí...
Veverko, ty na to jdeš dobře, já jsem v Expresce nebyla od října, musím už tu rekonvalescenci smích ukončit. Přeji hodně radostí s novou váhou smích
Takže to hezky oslavte beer, ale přiměřeně, ne takto opeilec (nový smajlík?, toho jsem neznala).

A všechno nejlepší do nového roku!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 12. 2016 12:11

Tyhle přestávky jsou nebezpečné smích Než se zase člověk dostane do cvičebního rytmu, dá to hodně práce. Chci vyzkoušet bazén, protože na procházky se během týdne nějak nemůžu dostat a jedna hodina strečinku týdně na kondičku fakt nestačí.

Ať se nám ta předsevzetí v novém roce vyplní JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 01. 01. 2017 13:13

Všem hodně štěstí a zdraví v novém roce !:silvestr:

No, a jinak ačkoliv jsem v posledních týdnech roku zvlcila, váha není tak hrozná, resp. je to nejnižší váha od roku 2005, takže pokorně tento fakt přijímám a nový rok zahajuji s číslem 77,0.
Můj letošní cíl a sen je přiblížit se k 70. mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 02. 01. 2017 11:53

Elo JO

No já zahajuji nový rok zase s trojmístným číslem chjo. NE A aby se to nepletlo, tak s kouslými zády, takže pohyb nula nula prd. Pár rehabilitačních cviků se nepočítá.

Takže do hada 100 a do nového roku konečně nějaké radostné výsledky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Veverka ()
Datum: 02. 01. 2017 12:37

Já nový rok zahajuji s novou váhou, která ukázala hezky zakulacené číslo 70,0 kg.
I když to vypadá, že jsem se během roku vy***** o skoro tři kila, není to tak hrozné. Souběžným vážením na obou váhách jsem zjistila, že nová převažuje o cca 1,5 kg, takže jsem sice přibrala cert, ale "jen" nene o 1,5 kg. Oproti začátku prosince jsem v podstatě na stejném (zas ale v jeho půli jsem už taky měla skoro o kilo míň - a tedy musím říci, že mi v kalhotách bylo o dost pohodlněji grinning smiley).

Elo,
gratuluji k nejnižší váze za poslední dvě pětiletky a kousek uklon

Honzino,
držím palce, ať záda dají pokoj a dorazí ty radostné výsledky smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 02. 01. 2017 12:39

No já zdravím všechny v novém roce kvet a hlásím do hada nepěkný začátek 71,4kg no hnus velebnosti. A to jsem se poctivě snažila aspoň hodinu denně rychlé myska nebo 40 minut rotoped nene Ale to cukroví jsem fakt nemusela do sebe tak ládovat, ále co, potřebovala jsem si trochu obalit nervy smích V poslední době to bylo dost stresující, tak jsem si aspoň tu dovču užila bez výčitek. Tak snad když to šlo loni, tak snad to letos taky dokážu. 5 kg zase není tak moc, abych to nemohla shodit, že jo ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 02. 01. 2017 12:41

Honzino, vítej do klubu, mně se kousla krční páteř dva dny před ježíškem a zatím se to moc nezlepšilo. Projevuje se to ještě k tomu motáním, takže nezasvěceným se muselo nutně zdát, že těžce snáším vánoce a tak jsem je prochlastala.
Takže jedno z novoročních předsevzetí - posilovat krk a záda a dbát na správné držení těla, protože oblíbená pozice u počítače v práci - jak číhající sup, ohnutá záda a krk vystrčený dopředu, nebo u čtení - leh na boku s hlavou spočívají v dlani, kdy je krk pomalu do pravého úhlu, to wirklich nebude to pravé ořechové...nene Ono je to taky těžký, člověk si škodí ještě sám jak může.smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 01. 2017 15:22

Elo, teď jsem se narovnala, protože jsem tě četla jak číhající sup záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 02. 01. 2017 15:32


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 01. 2017 15:50

smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Honzina ()
Datum: 02. 01. 2017 16:04

teda holky!!! smích

já si to uhnala právě u čtení v posteli

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Dadula ()
Datum: 03. 01. 2017 09:37

Děvčata - vřele doporučuji zařadit dvakrát týdně cvičení pilates - to vám záda a krk udrží. Dokud jsem to cvičila 2x týdně, tak byla záda v pohodě, poslední rok to cvičím jen jednou týdně a už se projevilo, že to nestačí - sice se můžu hýbat, ale jsou určité pohyby, kdy mě tak švihne do zad, že se nestačím divit - dokonce i v noci při změně polohy, což mě samozřejmě vzbudí. Paní doktorka naznala, že mám opotřebované ploténky mezi 3. a 4. a 5. a 6. obratlem. Napsala mi rehabku, ale zatím nebyl volný termín, tak musím vydržet. No když jsem vydržela už od září, tak ještě nějaký den asi taky vydržím, že :-D
No jak je vidět, radění by mi šlo nene
Na krční páteř myslím dost funguje chození s hůlkama. Co s nima chodím, tak si uvědomuji vzpřímenou chůzi i když jdu bez nich JO Mívala jsem problém s bolestí mezilopatkových svalů. Co chodím, tak nic. Takže v novém roce hurá do pohybu - žádné násilné hop hop, ale pěkně zvolna, ale pravidelně. Tělo nám poděkuje kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 03. 01. 2017 10:06

Mám doma BOSU, na zpevnění kde čeho super, ovšem to bych ho taky musela používat, žeee ?nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: MARTINA ()
Datum: 03. 01. 2017 12:26

holky zdraví v novém roce. A jdeme do toho, že? neřehtejte se. Jasně do hubnutí. M.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 03. 01. 2017 14:47

Jasně...to my umíme...dlouholetá praxe...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: JarkaP ()
Datum: 03. 01. 2017 22:08

Holky ...s vámi je ale sranda :-) ...fakt bych se s vámi moc ráda někdy setkala!
Přeji všem vše nejlepší do Nového roku ...a já jsem poslední dobou přála jen zdraví ...s tím ...ze to je to nejdůležitější ...ale předevčírem mne jedná paní vyvedla z dlouholetého omylu :-) ...totiž že těm na Titanicu bylo zdraví prd platný :-) ...takže ...hlavně hodně štěstí!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: I když přišla zima, hubne se nám prima smiling smiley
Autor: Ela ()
Datum: 04. 01. 2017 09:33

:-D To je teda fakt...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12345678Následující
Aktuální stránka: 1 z 8


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.