Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 5 z 9
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 05. 09. 2016 14:29

Byla jsi velmi statečná.:-D Váha ujde, ne ? Mohlo by to být horší.mrk
Já byla na kontrole u dr. a úplně nadšená teda z mé momentální stravy nebyla, chybí jí tam "dlouhé sacharidy", jako rýže nebo těstoviny (brambory sem tam sním), ale pak souhlasila že pokud se cítím dobře a výsledky jsou pěkný, tak že se uvidí, spíš je skeptická jestli vytrvám. Já zatím myslím že jo, nestrádám, nehladovím a ani ty chutě mě extra netrápí... Jestli příště, tj. v listopadu, dokážu přijít ještě trochu lehčí a s nadále stejně dobrými glykemiemi jako v poslední době, tak ji třeba přesvědčím.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 05. 09. 2016 14:52

A jak tedy, Elo, jíš?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 05. 09. 2016 15:36

Od kdy je rýže dlouhý sacharid? ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 06. 09. 2016 07:49


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 09. 2016 09:06

Elo, to vypadá dobře JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Peggy ()
Datum: 06. 09. 2016 09:48

Paleo stravu držela moje dcera v těhotenství ocicka, protože má tendenci také dost přibírat a těžko shazuje. Ve velmi volné podobě ji dodržuje dodnes, přidala do stravy sobě i dětem dost zdravých tuků (a taky kokosový olej, na který se názory velmi různí), snaží se omezovat sladkosti a výsledek je úžasný: minulý týden odešla na nějakou oslavu ve svých maturitních minišatičkách (po čtyřech dětech!!).

V tom těhotenství ji všichni včetně mě od této stravy odrazovali, ale tvrdila, že ví, co dělá a má to nastudované (je lékařka). Dítě se narodilo téměř čtyřkilové a zdravé :-).

Elo, já se snad k tomu odhodlám, koupila jsem si před časem kuchařku Paleo strava pro české jedlíky, autorka zařadila i mléko a ovesné vločky (kvůli zácpě) a prý jí to zdravotně velmi pomohlo a hodně zhubla. Já se toho pořád bojím, chyběl by mi chleba a spol., prostě zatím nemám odvahu. Nemám momentálně vůbec chuť se omezovat (a neomezuji se), takže ta váha mě opravdu spíše mile překvapila. Tak nevím...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 09. 2016 10:03

Peggy, když syn ve 3 letech držel bezlepkovou stravu, zmizely mu úplně protilátky proti lepku a všechny ostatní se dostaly ze závratných výšek na polovinu (např. bakterie, pyly, peří, srst apod.). Takže od té doby vím, že stravou se dá zachránit hodně. Úplná změna najednou je pro pracujícího člověka nepředstavitelná, je dobré se o ni zajímat a začít experimentovat a zavádět nové recepty postupně. Každý krok správným směrem se počítá JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Peggy ()
Datum: 06. 09. 2016 11:49

Maruško, díky za povzbuzení. A ten vliv bezlepkové stravy na jiné alergie je taky zajímavý. Jak si to vysvětluješ? A jaký máš názor na kokosový olej?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: alik ()
Datum: 06. 09. 2016 12:58

Ahoj děvčata, čtu vaši diskusi a vidím, že jste tu dost stálice. Mohla bych se přidat do vašich řad? Myslím,že věkově jsme si blízké. Je mi 58 let. O dietách bych mohla napsat knihu a nebo mít den otevřených dveří doma v mé knihovně. Jak nějaká knížka o zdravém životním stylu výjde, tak už ji studuji a většinou i kupuji.Teď jsem v opravdu ve slepé uličce a nemohu se odrazit ze dna, kam mě dostal 15 kg přírůstek za dva roky. Poslední celkem úspěšný pokus byla Dukanova dieta. Ale ta byla před těmi dvěma roky. Vyzkoušela jsem si, že opakovaná dieta nemá zdaleka takový účinek, takže tudy cesta nevede. Nejvíc se vám tedy osvědčilo zapisovat do kcal výdej do tabulek? Díky za možnost vám napsat.Kdybych měla zapisovat do "hada" čísla , tak měřím 160cm a vážím 78 kg.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Peggy ()
Datum: 06. 09. 2016 13:12

Aliku vitej, jseš tady správně. Jsme tady stálice, protože se nám společně daří nejen hubnout, ale i přibírat :-(. Mně se např. osvědčilo v podstatě vše, co jsem byla schopná dodržovat, u žádného systému jsem však nebyla schopná vydržet trvaleji. Leccos jsem však zařadila (zdravější stravu a pohyb např.)

Do hada se zapisuje vždy na přelomu měsíce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 09. 2016 14:15

Alíku vitej

Peggy - chce to pročistit střevní trakt. Lepek dělá nánosy a pak se 1. nevstřebávají živiny (a člověk může tloustnout i "z vody" a 2. spolu s kvasinkovou infekcí, která se přemnoží v důsledku změněné střevní mikroflory může způsobovat mikrodírky v střevní stěně, kudy pronikají větší části bílkovin, než je zdrávo. To pak vede k alergickým reakcím, zánětům a dalším problémům (na netu najdete pod označením propustné střevo). Popsala jsem to velmi stručně, aby to bylo každému jasné, samozřejmě ten proces je mnohem komplikovanější, ale pro představu snad postačí :-)

Kokosový olej - někdo na něj nedá dopustit, já jsem rezervovanější, ono nic se nemá přehánět. S palmovým olejem jsou to jediné dva rostlinné oleje, které obsahují nasycené mastné kyseliny (podporují usazování cholesterolu v cévách). Pozitivum - má prý silný protiplísňový účinek.

Já jsem zastánce "od všeho kousek". Pokud je strava jednostranná, je to problém, pokud si dám trochu sádla nebo kokosového oleje a k tomu kopec zeleninového salátu, pak si myslím, že by se to mělo zkompenzovat JO
P.S. Preferuju spíš domácí zdroje než dovozové potraviny



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (06. 09. 2016 16:05).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 06. 09. 2016 15:24

Aliku, vitej přidej se a bojuj.mrk
Zrovna jsem o víkendu přejela okem knihovnu a řekla si, že všechny knížky o hubnutí a zdravé výživě a cvičení atd. (vyhozený peníze) naházím do krabice a mrsknu do sklepa (nějak se mi příčí vyhazovat knihy), a udělám pomyslnou čáru za 15 lety pokusů.nene
Dukan není špatný, ale hodně striktní...a dlouhodobě ne každý vydrží.
Ovšem když to tak vezmu, ono tohle paleo není o nic "hodnější".:-D Ale já jsem si řekla že už je dost tloustnutí. A mně to nejde stylem vylepšování. Já potřebuju okamžitý řez.smajl120
No, zatím dobrý...:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 09. 2016 16:07

Elo, inspirovala jsi mě, dneska jsem zakoupila poprvé maxibatát. Zaujaly mě ty placičky s cuketou, které mám plnou lednici, tak bych to chtěla vyzkoušet :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 06. 09. 2016 16:26

Paleo mne také zaujala. Jeden čas jsem ji dost studovala, ale moc nedržela.
Podívám se na ty doporučované stránky.

Je fajn, že ti to vyhovuje. Určitě to není jednostranné, tak co.

Aliku vitej

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 07. 09. 2016 07:54


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 07. 09. 2016 08:56

Na ty jsem právě koukala :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 08. 09. 2016 15:19

Alik (160).............................................................................................................(8/16)...78,0
Dadula (166)....(1/15).75,2---(1/16) 77,8...76,8...76,3...76,9...74,1...72,1...69,6...67,5...67,4
Danka (168)........(1/15).56,2---(1/16) 58,2...---...58,2...58,6...57,6...57,7...58,4...---...---
Ela (160)..........(1/15).81,0---(1/16) 81,8...82,3...83,0...83,2...81,7...82,5...80,7...80,0...76,9
Honzina (168)....(1/15).90,5---(1/16) 100....99,2...97,5...97,0...98,5...97,5...98,0...94,5...---
JarkaP......................(1/15).76,5---(1/16)---...---...---...---...---...---...---...--- 71,5...---
Martina (176).........(3/15) 96,0---(1/16)---...---...---...---...---...---...---...---...---...99,6
Pallando................................(1/16) 118,9...112,1...---...104,2...---...---...---...---
Peggy.(170)..........(1/15). 83,4---(1/16) ---...83,0...80,0...79,1...80,2...81,7...---...---...81,9
PrKatka (162)....(1/15). 77,2---(1/16) 79,0...---...79,7...81,7...80,8...80,9...79,8...81,0...80,9
Rendy .......................................(1/16) 77,0...75,6...---...74,5...---...---...---...---
Veverka............(1/15) 66,1---(1/16) 67,2...68,0...68,2...67,9...68,4...68,0...68,7...67,2...67,9

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 13. 09. 2016 11:20

Ahoj všichni kvet hlásím se po dovolené a hned se musím pochválit - váha víceméně stejná jako před dovolenou (navíc asi 20-30 dkg) banan to se mi ještě nikdy nepovedlo ocicka A to jsem se zase nijak extra neomezovala - každý večer byla zmrzka jako moučník :-D. Je fakt, že jsem si užívala ryby - na výběr byla nějaká každý den - jednou byly dokonce slávky - to jsem si pochutnala Chut Spousta úžasné zeleniny a ovoce, báječně jsem si užila melouny- na střídačku vodní a cukrový, občas ananas, lehoučké moučníky - ovocné želé, čokoládová pěna, takové cosi bezlepkové - vaječno tvarohové. Od všeho jen trošku a váha se odměnila JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 13. 09. 2016 11:22

Dadulo, jsi vítěz !mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 09. 2016 09:10

Haha, teď jsem našla fotky z našeho setkání v roce 2008 v AlCapone na Florenci JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 5 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.