Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 2 z 9
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 07. 2016 10:51

Snad budou ještě na podzim JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 26. 07. 2016 13:09

No to doufám. Prý to podhoubí vyschlo jako bylo vloni sucho a vedro.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 07. 2016 14:40

Mě vyrašilo podhoubí v bedýnce na organický odpad. Naházela jsem tam šlupky od melouna a po 4 dnech jsem se nestačila divit nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 26. 07. 2016 14:43

No vida, ono teda samozřejmě - není nad vlastní houbu !:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 07. 2016 15:04

smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 27. 07. 2016 08:28

No my jsme v sobotu našli pár podhřibků - ani nebyly červavé - mouchy asi taky nevěřej, že něco roste smích - na večeři to stačilo JO Sice jsme se moc nepřejedli, kdyby bylo trochu víc, tak by se to taky snědlo, ale na noc se člověk nemá moc nacpávat, že smích U nás je to snad zakletý - prší pořád kolem dokola a u nás jen pár kapek. Je to sice lepší, než loni, ale pořád je to málo na to, aby začaly pořádně růst houby. Já mám ještě docela zásobu sušených, neb málo vařím a člověk to necpe do každého jídla, tak přežiju i letošní neúrodu, ale příbuzenstvo je na suchu už dávno. No mám aspoň vítaný dárek synovi k narozkám ocicka smích
Honzino - no my si s dcerou vyhlídly právě v sobotu úžasné místečko s maxi borůvkami uprostřed lesů a vyrazily jsme tam v neděli ráno a co bys řekla ocicka za každým stromem někdo dřepěl a sbíral borůvky nene No naštěstí jich tam bylo opravdu mraky, tak na nás zbylo dost smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 28. 07. 2016 09:32

Tak u nás v práci instalují Windowsy 10 u mě začali včera a tak nějak se zjistilo, že mi většina programů s tím nefunguje, takže včerejší odpoledne a dnešní ráno se u mého počítače potil informatik smích No taky jsem se musela znovu přihlásit na tohle fórum - naštěstí jsem kdysi zvolila jednoduché heslo, a trefila jsem se na poprvé :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 28. 07. 2016 13:17

Jojo leckde se finišuje - neb migrace na WIN 10 je zdarma jen do dneška.

My tím také před měsícem prošli - máme šikovného správce, takže vše funguje, jen jsem si musela doinstalovat všechny vlastní prográmky a nastavení.

Ale vůbec se s těmi desítkami nekamarádím - to bude ještě boj...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 07. 2016 15:57

Nám naštěstí přivezli Win10 i s novým počítačem, všechny data nám přetáhli najednou (já se mordovala s flashkou nene) a bylo JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 29. 07. 2016 07:57

No mě právě taky dali nový počítač, takže přetáhnout všechno ze starého (cca 10 let), kde jsem měla ještě XP, všechno funguje jinak, tak pořád něco hledám, nefungoval mi velkoformátový tisk na plotr, informatik nemohl nikde sehnat ovladač, takže jsem se k práci včera dostala asi na jednu hodinu nene
Ale co, kdyby se pořád nedělaly nové verze, tak co bysme v té práci jinak dělali, že :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 29. 07. 2016 08:33

Zlatá XPéčka. Zatím je pořád mám.:-D Ale do kdy to půjde, ví bůh. Manža se živí jako ajťák a nic ho tak nedokáže nas...at jako Microsoft. smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 07. 2016 08:36

To je stejné asi jak účetní a daňový systém smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 29. 07. 2016 09:31

Jo, taky čím dál horší a nefunkční.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 01. 08. 2016 07:24

Nuže včerejší tonáž - 80,0 kg.

Už tam v sobotu i ta sedmička byla, ale ještě ne napevno. Nevadí, nevadí... Já si počkám, já mám času dost... Bylo by na čase, pač naposled jsem ji viděla v listopadu ...nene A to je už opravdu dost dlouho na to, abych z ní měla teď velkou radost. To jsem to dopracovala.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 01. 08. 2016 08:03

Zdravím po víkendu kvet
Já hlásím sobotní váhu, ale ono se to zase za ten jeden den tolik nezmění, že smích 67,5kg JO Vychází mi to tak 0,5kg týdně, tak ještě bych do dovolené ty dvě kila sundat mohla otaznicek teoreticky :-D snad to dopadne i prakticky JO



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dadula (01. 08. 2016 08:04).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 01. 08. 2016 08:47

Dadulo, úúúžasnýýý.JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Veverka ()
Datum: 02. 08. 2016 10:26

Tak já do HADA 67,2 kg
Povedlo se mi nechat kilčo a něco na dovolené smiling smiley.A to při systému - snídaně v půl deváté - bílý chleba, džem, med, máslo, ovčí sýr, přes den dvě nějaké energetické nebo proteinové tyčinky a večeře v půl deváté ve složení polévka, předkrm, salát, maso s bramborem nebo rýží, pátý chod - bábovku jsem už většinou nechávala manželovi. Holt nachozené km ve spojení se slušným převýšením udělaly svoje Teď aby to v pracovní procesu, kdy většinu dne sedím jako pecka, vydrželo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 02. 08. 2016 10:47

Ono každý deko potěší.JOmrk...natož kilo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Datum: 03. 08. 2016 08:29

Ahoj šikulky, já hlásím DO HADA opět nadsněhuláka, bohužel: 81kg :-(
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 03. 08. 2016 09:01

Ahoj hlásím do hada 94,5 kg.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 2 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.