Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 123456789Následující
Aktuální stránka: 1 z 9
Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 14. 07. 2016 07:09

Dovolila jsem si založit nové úderné témátko, tak ať je to pravda JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 14. 07. 2016 07:47

No měla bych si z tebe vzít příklad.:-) Vnouče brzo vyleze a babička furt stejně tlustá...co si pomyslí...že přišel na návštěvu hroch...smích Jako zase ono mu bude u mě v náruči jak v peřince, měkoučko, žádný kosti...to jó.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 15. 07. 2016 09:10

No mě čeká taktéž nové vnouče - sice až v únoru, ale ono to bude coby dup kvet
Tak jen doufám, že se konečně dočkám té holky, zatím má sice pracovní název Qido smích ale třeba to dopadne.
Když jsme u těch vnoučat, viděla jsem na internetu takový krásný pelíšek pro miminka, chtěla bych něco podobného vyrobit, ale nikde jsem nenašla nějaký návod. Nemáte některá zkušenost? Ono asi to zvládnu i bez návodu, ale jeden by se aspoň vyvaroval chyb a nemusel přešívat smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 15. 07. 2016 09:33

Dadulo, ty budeš mít spoooustu vnoučat...mrk Já od toho jednoho dítěte nemůžu požadovat bůhví co, jedno vnouče je teda už jisté, no a uvidíme, zda se zadaří ještě jedno, aby bylo víc legrace...:-)

Já nemám na vyrábění trpělivost... Tak nezbývá než vše koupit. Naštěstí dneska už je toho ke koupi spousta, to není jako za nás...dříve narozené pamatují...:-D Kočárek-trojkombinaci pod pultem díky známostem a ještě stál víc než náš tehdejší měsíční plat, oblečení převážně pašované z NDR, protože u nás a bavlněný dupačky ? - chacháááá, nech si zdát, soudružko !smích
Dneska člověk neví co vybrat, neuvěřitelný co na ty dětičky mají. No tak si to užijeme teď, no.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 15. 07. 2016 10:31

Jojo, pamatuju, jak jsem jela jako dítko s babičkou do Drážďan. Botičky pro bráchu strčila za pásek a tady na to povlečení zabalený do šusťáku si lehneš a budeš dělat, že spíš nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 19. 07. 2016 08:10

Hurá :hura: už mám normální váhu - BMI 24,9 hop banan
Teď přidám ještě zvýšený pohyb - sušení otav - na dva dny si beru dovču JO tak snad to bude pokračovat směrem dolů, ještě bych tak 2 kg chtěla sundat JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 07. 2016 08:45

JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 07. 2016 08:45

JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 19. 07. 2016 08:52

Dadulo, to je skvělýýý !JO

Já se snažím hodit do režimu kdy bych hubla. Jenže lítám od jednoho ke druhému a nemám na to čas. Ale ten nemám nikdy. Musím si to nějak srovnat.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 19. 07. 2016 09:28

Vrátila jsem se z dovolené a stahovala fotky a videa - pohled na mou osobu je žalostný.
Nutně potřebuji zhubnout - nejen esteticky, ale hlavně zdravotně. Každý den začínám a každé odpoledně a večer to zazdím - klasika.
Musím si nějakou tu fotku vytisknout. Snad mne to nakopne.

Dadulo JO velká gratulace

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 19. 07. 2016 11:14

Přesně, fotky z dovolené. Po jejich zpracování jsem propadla "deprézi"...nene Stará prosím, s tím mnoho nenadělám, neb mladá už jsem byla, ale tlustá, tak tlustá být opravdu nemusím, navzdory tomu všemu co za tím je...nemusím.zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 20. 07. 2016 09:58

Tak jsem si zapsala také jeden 12-titýdenní cyklus. Uvidíme.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 20. 07. 2016 11:45

Tak ať se ti daří.mrk Třeba už červencové vážení bude veselejší, máš ještě čas na tom zapracovat.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 22. 07. 2016 08:00

Honzino JO držím palečky - mě to teda docela nakoplo - ty červené semaforky na mě účinkovaly a účinkují stále. Do té doby jsem si myslela, jak jím dokonale a ze začátku jsem fakt měla strach přidávat sacharidy, neb jsem byla přesvědčená, že po nich budu okamžitě nabírat, leč nestalo se JO Kupodivu to funguje i s víkendovými domácími moučníky ocicka No samozřejmě neshltnu celý plech sama, ale dost velkou část ano :-D Ale když se to rozdělí na 3 dny na snídaně a odpoledne ke kafi, tak to zase není tak strašný. Dělám většinou jen piškot (šlehaný, bez tuku) s ovocem a tak to není taková kalorická bomba. Možná taky funguje habaďůra na tělo, že dostane o víkendu víc, než během týdne a tak nesyslí tuk na horší časy ocicka
Dobrý je taky hlídat si ten pohyb - každý den se snažit splnit na zelený semaforek. Sice se někdy nezadařilo, ale když to není moc často, tak se i to dá zvládnout. Teď jezdím na kole do práce (6+6 km), takže mám víceméně splněno, ale k tomu ještě zahrádka, seno, úklid, žehlení, občas hoďka s hůlkama, no a když je škaredě a venku se nedá, osedlám orbitrek a 40 - 50 minut šlapu doma :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 22. 07. 2016 08:37

Dadulo, je to prostě v hlavě, milionkrát to bylo již řečeno, ale prostě tak to opravdu je. Když hlava nechce, tělo nespolupracuje.nene A je jedno jakým způsobem se do toho člověk pustí, protože každý je jiný, má jiné geny, jiný životní styl, jiný zdravotní stav, jen se prostě musí začít a jít si za tím s vírou že to půjde. Musí nastat ten správný čas.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 26. 07. 2016 07:36

Tak jsem se trochu s obavou ráno vážila do hlášení na STOBu, neb to stravování přes víkend nebylo zrovna moc ukázkové a včera k večeři jsme měli škváru (znáte některá tento výraz? co znamená za jídlo?) Za svůj život jsem se zatím nesetkala s nikým, kdo by věděl, co to je, až včera v novinách nějaká čtenářka psala, že jedla škváru a měla nebe v hubě smích Je to palačinkové těsto nalité na plech a hodně hustě posypané borůvkami - tak 3/4l borůvek na plech a upečené v troubě. No prostě nebe v hubě smích No pěkně jsem si nacpala břicho, ale když už jeden hodinu sbírá borůvky, tak si to musí jednou za rok užít, no ne smích
Váha byla hodná 68,1kg, to je fajn.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 26. 07. 2016 07:47

Dadulo, paráda !JO Škváru taky neznám. Teda teď už jo.:-)

Snažit se snažím, ale vzhledem k těm vedrům moje tělo začalo zadržovat vodu a tak momentálně nemá smysl z čísla na váze dělat nějaké závěry, to až se trochu vypustím...nene No, není divu, včera jsem vypila když hodně tak 3/4 litru, v těchto vedrech. To je potom těžký, že jo.zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 07. 2016 08:17

Prý je borůvek strašně moc ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 26. 07. 2016 10:02

No asi jo, protože jsou vidět stánkaři s borůvkami a i z příbuzenstva jsou hlášení že si jen tak zajdou do lesa a za chvíli přinesou třeba 4 litry...
Zato houby...:brek: Ani ň. Katastrofa, loňský výpadek jsem ještě tak nějak přežila, šetříc s nimi, ale teď už jsem na suchu. No jo, tak holt budeme bez nich, no.nene Kdyby mě v životě nepotkalo nic horšího...šťastnej člověk...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 26. 07. 2016 10:49

No já dopadla tak, že jsem v zimě zakoupila v Makru sušené hříbky - no teda s těmi doma sušenými se nedají srovnat - a ta cena... Mlsné hubě musí stačit žampiony.

Byli jsme minulý víkend v lese - se dvěma kočárky mrk - borůvky byly, ale stíhali jsme sbírat jen tak do pusy. Houby sice nějaké byly, ale takové, co nesbíráme - takže prd.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 123456789Následující
Aktuální stránka: 1 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.