Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...23456789101112Následující
Aktuální stránka: 11 z 12
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Ela ()
Datum: 22. 06. 2016 09:37

Danko, to zní báječně... Jak jednoduché, že ?nene
Musím si z vás vzít děvčata příklad a po dovolené (z níž se doufám vrátím trochu lehčí a zocelená) se do toho pustím, už ale vopravdu...mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Danka ()
Datum: 22. 06. 2016 12:34

Elo - hele, že mi to ale taky trvalo....těch let počítání každé kalorie. Ale prostě není kalorie jako kalorie. Teď si hlídám jen ta makra a zdroje z kterých je přijímám. A to silové cvičení je mi nějak bližší, baví mě to a to je důležité. Jak člověk něco dělá s nechutí a z donucení, je to na nic.
Tak si užij dovču a pak na to vlítni :-) JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Ela ()
Datum: 22. 06. 2016 12:52

No já doufám že mě dovolená nastartuje a přesvědčí, že i když nebudu imrvére něco jíst, tak neumřu.:-) Beru si instantní kaše, takové ty lisované hrubozrnné chleby, balená jídla, něco k namazání na chleby, tam si koupím nějakou tu čerstvou zeleninu a ovoce, sem tam si určitě zajdeme do nějaké restaurace na něco echt italského, houby zle.:-) Heslo zní : Nepřiberu !mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 22. 06. 2016 15:57

Elo - užij si dovču kvet
Danko taky dobrý kvet pohyb musí jednoho bavit. Já ráda chodím s hůlkama JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 27. 06. 2016 07:41

Zdravím všechny po víkendu kvet
Tak ta mrcha sedmička se drží zuby nehty - 70,2kg - no nastává to, z čeho jsem měla strach - jak se to začne blížit k hezkému číslu, tak zvlčím a stagnuju nene ale dostala jsem se v pohodě do šatů, co jsem si za nekřesťanský peníz koupila na synovu svatbu a loni jsem je nemohla nosit, neb jsem se do nich nedostala nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Veverka ()
Datum: 27. 06. 2016 16:06

Váha je jen číslo (byť ti rozumím - taky raději vidím menší winking smiley), úspěch je právě to, že ses dostala do šatů JO, do kterých dřív ne.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 28. 06. 2016 08:16

No tak jsem dnes ukončila dvanáctitýdenní cyklus na STOBu, takže uvádím svoje výsledky:
původní váha: 77kg
váha konec: 70,1 kg
míra v pase: 88cm - 81cm
míra přes boky: 109cm - 105cm
BMI: 27,9 - 25,4
Tak se asi zaregistruju na další nějaký kratší cyklus a zkusím sundat ještě něco - ráda bych ještě tak 2-3 kg dala dolů.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 06. 2016 08:25

No a pak že to nejde JO Jde, jen člověk musí chtít :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 29. 06. 2016 12:15

Včera večer odlétala dcera do Columbie (s pěveckým sborem) - přes Istambul... Přistáliv Istambulu chvilku po teroristickém útoku. Odlétali dál po deváté ráno ...
Jako by nestačila ta Columbie, ještě tohle nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Peggy ()
Datum: 29. 06. 2016 14:34

Dadulo, to je teda o nervy! Ta měla ale kliku. Taky si myslím, že Columbie by mi pro nervování bohatě stačila.
Jinak tě obdivuju, jak ses do toho pustila a jak ti to krásně jde. Držím palce, aby ti do toho něco "nevlítlo" a aby mozek držel na správném místě :-) A posílám kvet
Se mnou to zase nestojí za nic. Dostala jsem se pár dkg pod 80 a tak mě to rozradostnilo, že jsem si to zase přižrala nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 06. 2016 15:33

I mě by Kolumbie stačila. A v tom Turecku je pořád něco NE
Proto všichni byli na dovolené v Chorvatsku. Dneska jsem mluvila se známou, která byla ve stejném termínu jako my trochu severněji a taky tam nebylo k hnutí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 30. 06. 2016 07:26

Peggy - sama se divím, že to tak dlouho funguje ocicka a už vůbec nechápu, proč to nešlo dřív otaznicek Jestli ono tělo nečeká, až budu totálně zhnusená pohledem do zrcadla a teprve pak si řekne "dobrá, něco s tím uděláme" smích
Přihlásila jsem se ještě do jednoho cyklu (8 týdnů) a už mi to nastavilo příjem o 500 kJ míň, než předešlý. No je fakt, že zkraje jsem hubla víc - tak 80 dkg za týden, ke konci to šlo dolů jen asi 20 - 30 dkg. No taky je fakt, že jsem si ten příjem na začátku víc hlídala, ke konci už jsem víc vlčila :-D
Jinak dcera konečně dnes ráno přistála v Bogotě - oklikou přes Madrid a s půl denním zpožděním.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Honzina ()
Datum: 30. 06. 2016 10:39

??? To jako Praha - Istambul - Madrid - Bogota otaznicek
To je fakt na hlavu
Hlavně že je v pořádku

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 01. 07. 2016 07:35

Honzino - jo, letenky měli asi 1/2 roku dopředu zabukované a přes Istambul je to vyšlo nejlevněji. Ten Madrid tam byl po atentátu jaksi navíc.

Tak děvčata, máme tu zase hlášení do hada: po asi deseti letech mám na začátku šestku :hura: :hura: banan 69,6kg JO hop hop hop
Teď jedeme na 3 dny na prodloužený víkend, ale budem celou dobu chodit, tak snad by to mělo být v pořádku i s veřejným stravováním no a zbytek týdne se doma musím krotit, abych se nepřehoupla zase na sedmičku nene ale tu šestku upevnila JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Datum: 01. 07. 2016 11:53

Dnes radostné hlášení DO HADA: 79,8kg !!!! už se nevěřícně vážím každé ráno tento týden a furt stejně, těsný podsněhulák, tak snad to tam vydrží a už to nahoru nepoleze. Spíš dolu :-)
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: lukasova ()
Datum: 01. 07. 2016 14:02

Katko, už máš po operaci? Jak se ti daří?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Veverka ()
Datum: 03. 07. 2016 20:20

Jé já na HADA zapomněla a jsem na chalupě. A už jsem z hlavy i vytěsnila, kolik jsem v pátek ráno vážila grinning smiley. Paráda to žádná nebyla - proto už jsem to raději zapomněla. Ale mám poznamenáno, takže se napráskám v neděli...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Ela ()
Datum: 04. 07. 2016 07:57

Dadulo, skvěléééé !JO
A teda mě by ranila mrtvice, kdyby mi dítě takhle cestovalo...nene Hlavně že dcera dorazila v pořádku. Tak ještě zpátky.:-)

Já se vrátila v sobotu v noci z dovolené, dnes jsem to ráno převážila a uspokojivě jsem tam nechala 1,7 kg, takže spokojenost.

80,7 kg do hada mrk


A konečně mám sněhuláka na dohled a doufám že ho brzo zdolám. Byly jsme s kamarádkou na apartmánu s takovou zdravě se stravující dvojicí a tak jsem taková nastartovaná... Jedla jsem tam půlku co doma a i to jsem jedla víceméně bez hladu, já prostě jak je pohoda, tak nepotřebuju skoro jíst. A naopak, stačí mírný stres a jsem žravá jak kyselina.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Honzina ()
Datum: 07. 07. 2016 08:53

Hlásím 98 kg

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jarní sluníčko odnese sádlíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 11. 07. 2016 10:50

Tak já hlásím po týdnu dovolené, že jsem sice nezhubla, ale taky nepřibrala a ta šestka je tam pořád, takže jedem dál JO
Tak jedno dítě s rodinou se šťastně vrátilo z dovolené v Turecku, tak ještě ta cestovatelka po jižní Americe :-D - ta až příští týden.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...23456789101112Následující
Aktuální stránka: 11 z 12


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.