Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Jak zhubnout břicho?
Autor: Blejzr ()
Datum: 26. 01. 2016 20:38

Ahoj v poslední době mě velmi začlo trápit břicho, které se stále a stále zvětšuje.. Jsem bývalý fotbalista a bohužel jsem musel skončit už dávno kvůli problémům s koleny, problémy se vlekly několik let, s posledním kolenem už 3 roky, což znamenalo 3 roky bez pořádného pohybu, od roku 2014 se k tomu připojilo sedavé zaměstnání a problém je na světě.. Jediný pohyb co za poslední roky mám je kolo, na kterém sice přes jaro a léto najezdím okolo 1000km, ale to prostě nestačí. Nyní se po letech opět snažím vrátit k fotbalu a rozdíl je až extrémní, to že jsem kompletně ztratil fyzičku je jasná věc, ale hodně mě začlo limitovat břicho, kde už je viditelný "pivní pupek" jinak mám velmi hubenou postavu, takže bych chtěl poradit, jak shodit hlavně to břicho. četl jsem různé články, někde píší, že hlavně změnit jídelníček a pohyb, ale že cviky na břicho nemají účinek a jinde zase píší, že hlavně pohyb a cviky na břicho, takže jsem z toho zmatenej.. mám tedy cvičit ten základ - sedy-lehy, čísla, atd.. nebo nejdříve běhat a lépe jíst? Je mi 24 let, měřím 184cm a momentální váha je někde mezi 75-80, spíš už k 80kg.. před zraněním byla váha okolo 65kg, je to velký rozdíl.

PS: Pro představu přikládám vskutku nevzhledne fotografie:

[i.imgur.com]
[i.imgur.com]
[i.imgur.com]

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Blejzr (26. 01. 2016 20:47).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak zhubnout břicho?
Autor: Ela ()
Datum: 27. 01. 2016 07:34

Blejzre, není to nevzhledné, to určitě ne.:-) Nenadávej si... Tohle se stane každému, kdo po škole usedne na kancelářskou židli, hýbe se jen jak čas dovolí, to tak prostě je.
Mám syna a ten taky začal nelibě pozorovat, jak mu právě po této změně v životě, kdy dostudoval, začal pracovat (hlavou), tak i když se snažil dobře jíst a chodil obden do posilovny, břicho se mu nelíbilo, neviděl ten "pekáč buchet". :-)
Tak celkem dost zpřísnil stravu, jedl fakt jen JÍDLO, žádné škůdce jako sladkosti, uzeniny, prostě víceméně to co se doporučuje jako zdravá strava, omezil bílkoviny, které do sebe ládoval kvůli svalům až moc, a začal dbát víc na kardio - začal běhat.
Zhubnul, kalhoty mu padaly, buchty začaly být vidět. Tak teď zase nadává že je hubený a chce přibrat. :-D
Já si myslím že to chce po troškách změnit - zlepšit - stravu a přidat kardio. Jak ti kolena dovolí, běh asi ne, ale třeba rychlou chůzi bys mohl...?mrk

Autor: lukasova ()
Datum: 27. 01. 2016 08:36

Já se k Ele přidávám. Když se zhubne celkově, sníží se množství tuku v organismu, zhubne se i břicho. Jednotlivé partie nefungují, maximálně to jde zpevnit, ale to je všechno.
Hlavně pozor na kupované, i když zdravě se tvářící potraviny (např. musli, různé tyčinky, "ovocné" jogurty apod.), většinou obsahují množství cukru s fruktózou, která se mění na tuky a ty se pak usazují kolem břicha. Nejlépe používat základní suroviny a připravovat si jídlo doma, místo sladkostí ovoce.

Autor: Blejzr ()
Datum: 27. 01. 2016 20:37

Díky za info, běh není problém, jak jsem psal, problémy s kolenem se už snad ustálily a už jsem i absolvoval pár prvních zápasu ve fotbale, ale právě že to není jako to bylo dřív, jsem se rozhodl s tím něco udělat.. takže přestanu jíst sladké a všeobecně to co není potřeba (tyčinky, chipsy, atd..) a zkusím si víc vařit (vesměs co jím, jsou mražené polotovary jako mražené smažené řízky, americké brambory, hranolky, burgery, pizzy, atd.. :/ ) a zkusím běhat až bude pěkné počasí, snad mi vůle vydrží smiling smiley

Autor: lukasova ()
Datum: 27. 01. 2016 23:16

Držím palce JO

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.