Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
2016 - hubneme
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 2 z 12
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 07. 01. 2016 07:23

Rendy, první týdny jsou vždycky náročné, v podstatě je toho dost až někdy do března, vyřídit kromě běžné agendy všechnu tu byrokracii, zúčtovat a přiznat kde co, a to ještě vymýšlejí další krávoviny, jako ta hlášení k DPH a včera jsem se zase nasr... u televize (omylem jsem nechala zapnuté zprávy, což v zájmu duševního zdraví poslední 2 roky nedělám), že chtějí prosadit různou výši soc.pojištění u těch "s dětmi" a "bez dětí". To zase bude super, jestli to projde...:vztek:
No, zase jsem se rozčílila... Prostě já ti rozumím.:-D

Dadulo, též odfrkávám, svalím se na madla a na minutu umřu...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 07. 01. 2016 08:00

Tak se musím přiznat, že jsem včera kecala s tím tepem 80 :-D Včera jsem si to měřila častěji a taky jsem vylezla až na 108, takže jsem pak trochu přibrzdila.
Elo - taky jsem zavěšená na madlech a jen chvíli funím smích
Z toho hlášení DPH jsem taky celá říčná. Manžel sice hlásí DPH čtvrtletně, ale už to vidím, jak mě budou honit, protože jim to nepůjde spárovat s fakturama od dodavatelů, kteří hlásí měsíčně nene Už se nemůžu dočkat :vztek: zatím jsem objednala upgrade programu - pouhých 4,5 tisíce :vztek: ať se tím soudruh B. zalkne. Aby bylo na všechny ty dávky a dotace, tak se holt musej buzerovat lidi, co mají tu drzost starat se o sebe sami :brek: Nemyslela jsem si, že v nás jsou ti komančové až tak moc zažraní, že si budeme volit zase to samé, jen v bledě modrém :brek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 07. 01. 2016 08:22

Já se opravdu velice těším na ty "výsledky"... Ať udělali cokoliv - zvýšili spotřební daň, zvýšili dépéháčko, jaktěživ nic navíc nevybrali, protože buďto se změní kvůli vyšší ceně spotřební chování a lidi prostě šetří, nebo se to začne všelijak obcházet, zase to bude nula od nuly pojde. Vlastně ne, bude to drahé zadarmo, protože na to musejí zaměstnat další lidi. Fakt bych se opupínkovala.
Jenže stejně člověk nic nenadělá.
Hele, aspoň se ale zase udržujeme v duševní kondici, kde jinde na světě se mění zákony dvakrát ročně...:-D Takže jako Nick Carter - VŽDY VE STŘEHU !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Rendy ()
Datum: 07. 01. 2016 12:31

Přesně tak, ty zprávy včera mě dostaly. Mně ještě otravují exekutoři, mám tady jednoho "bobečka", kterých má cca 20 exekucí, a co sem vleze za nového člověka, už se to do datovky sype.
A jak tady děláte ty smajly?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 07. 01. 2016 13:02


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 08. 01. 2016 08:00

Prostě ty naše zákony tvořej asi nějaký mimozemšťani, protože co zákon, to naprostá katastrofa nene Já v práci pracuju se stavebním zákonem - dosud novelizace 2x ročně, z toho jedna velká, momentálně bude další velká letos a to platí 6 slovy šest let. Další lahůdka je zákon o ochraně zemědělského půdního fondu - to co momentálně platí je fakt úžasný. Když vypočítají chudákovi, co si chce svépomocí postavit barák, neb nemá zlatý důl, odvod 150 tisíc, to je fakt úžasný. Za fabriku v regionu s vysokou nezaměstnaností napočítali 2,5 milionu nene Máme totiž smůlu, že jsou pod námi zásoby vody, takže se všechno co se vypočítá násobí deseti nene No a ty daňový předpisy, o tom už ani nemluvím. Nezbylo nám než si platit daňového poradce, protože tu už fakt nejsem schopná sledovat sama.
Teď nezaměstnanost začíná klesat a už opět nejsou lidi otaznicek Kdyby zjednodušili zákony a stát přestal strkat nos, do čeho mu nic není, tak by bylo lidí dost.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 11. 01. 2016 14:56

Jako včera jak mluvili o dani z pozemku - předělávali digitalizovali a člověk má najednou o 9 m2 víc zahrady. Pokud nepodá přiznání, dostane pokutu nene Neměli by za to nést odpovědnost ti, co to udělali a sami to nahlásit??? otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 11. 01. 2016 15:03

Prosimtě ? No to je dobrý. A jak to máš jako tušit ? Ty sama jsi žádnou změnu stran nabytí či pozbytí nemovitosti neučinila (koupě, prodej apod.), tak není důvod, že jo...nene Kocourkov, fakt že jo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 11. 01. 2016 15:07

No, teda tvrdili, že to přeměřují vždy se souhlasem majitele, ale otázka je zda mu řeknou, že má podat přiznání...
Hlavně že se léta prohlašuje, že ubyde administrativy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 12. 01. 2016 08:25

Maruško - jmenuje se to obnova písemného operátu smajl120 - pozemky byly kdysi vyměřené pratechnikou a stejně tak kreslené v papírové podobě, mezitím se různě opravovaly a měnily ploty, hranice se pošoupla o cenťák sem, nebo tam a tak to teď všechno převádějí na digitální technologie a v momentě, kdy je ve staré mapě čára tlustá 1mm a v nové je tenoučká, tak to pak nesedí a musí se to nějak sladit s plotama a barákama. Je ale fakt, že by se to mohlo dít automaticky - provedli jsme opravu, finanční úřade oprav si to ocicka ale to bychom po nich chtěli moc nene
Nás si před pár lety pozvali z finančáku, že jim u nás nesedí výměry pozemků zapsané v katastru a v našem přiznání. Na místě jsme to opravili a už zase jen platíme :-D - pokutu nechtěli ocicka ale to ještě neúřadoval Babiš smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Datum: 12. 01. 2016 09:41

Ahoj šikulky a zabukovky :-) Pořád mám kvůli štítné žláze zakázaný pohyb, o Vánocích jsem navíc marodila se zánětem HCD a hlasivek s antibiotikama, abych se nenudila, zablokovala jsem si SI skloubení, takže jsem se dva týdny nemohla hnout. Až mi bylo trochu líp, navštívila jsem kvůli nějakým potížím a bolestem při menzesu paní gynekoložku, které se něco nezdálo, tak mě poslala na chirurgii na rektoskopické vyšetření, tam se jim zase zdálo, že mezi střevem a dělohou je něco, co být nemá, tak mě poslali na sono. Tam změřili útvar na zadní straně dělohy 4x5cm a poslali spátky na gyndu. Paní doktorka si není jistá, váhá mezi srůstama a endometriozou a posílá mě k Apolináři na nějaké lepší sono, tak snad už mi pak řeknou, co to je a jak rychle to musí ven. Takže holky vidíte, že se mi ten Nový rok nějak moc nevyvyedl a budu muset nějak letos zkoordinovat dvě operace, tu gynekologickou a odstranění štítné žlázy. Cvičit nemůžu, přibrala jsem o svátcích a mám teď cca 79kg. Vracím se po nějaké době k vyšší spotřebě teplé zeleniny, libového masa a trošku uberu sacharidy. uvidím, co to udělá.PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 12. 01. 2016 11:50

To ti ten nový rok pěkně začal NE Snad to půjde rychle a bezbolestně :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 12. 01. 2016 12:56

No to je nemilé, snad se dáš brzo do pořádku.pohladí Jak se hezky česky říká - když se to s...re, tak se to s...re.smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 13. 01. 2016 08:34

Svatá pravda, Elo.
Katko pohladí:

Tak jsem se celý týden držela, nic mezi jídly nežrala, jídlo slušné - a váha?... ani si nevšimla

No nic, pokračuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 13. 01. 2016 08:46

Katko pohladí: ale to bude dobrý, ono i ta operace může být docela dobrá, když je člověk pořád v jednom kole a najednou se musí zastavit a vysadit - já měla vloni taky v lednu gynekol. operaci (7 týdnů na neschopence) a docela jsem si to užila - klídek, spousta času na aktivity, které jsem dřív nestíhala, přečetla jsem spoustu knížek, chodila na dlouhé procházky... kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 13. 01. 2016 10:29

Honzino, vítej do klubu, taky tak. A kdyby si nevšimla, ona ještě popolezla nahoru !!!zed A pak si udrž motivaci...:brek:
No nedá se nic dělat, musí se pokračovat.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Datum: 13. 01. 2016 14:29

Holky moc děkuji za podporu. Snad vše dobře dopadne a ja budu odpocivat a cist knizky,na to se uz tesim :-)
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 14. 01. 2016 08:06

No tak já mám asi hodnější váhu kvet mě ukázala po týdením snažení 76,3kg což je -1,4kg banan jsem zvědavá, jak se ukáže v sobotu po druhém týdnu. Na orbitreku už mám letos 70km myska + zatím 2x po šesti km venku s hůlkama, tak snad s tím konečně trochu pohnu ocicka Loni jsem se plácala pořád na stejné váze a ke konci roku (mnohem dřív než na vánoce) jsem si přižrala 3kg nene no kdybych měla mozek, tak jsem to nemusela řešit teď, že jo smích No on spíš u mě zafungoval efekt zrcadlo + špek kam se podíváš :vztek: Doufám, že mi to naštvání aspoň půl roku vydrží JO otaznicek



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dadula (14. 01. 2016 08:07).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 14. 01. 2016 08:13

Dadulo, to je supééér ! Vydržať !JO

Já se v zájmu duševního zdraví už radši tak často nevážím. Nějak mi nic nejde jak bych chtěla, váha stoupá, cukr na houby, starosti kolem, no ono všechno souvisí se vším, samozřejmě. Potřebuju se hodit do pohody.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Rendy ()
Datum: 15. 01. 2016 09:29

Dobré ráno, nebo dopoledne, jak pro koho:-)
V neděli mě málem z váhy kleplo zed, váha mi ukázala o 2 kg víc než v sobotu ocicka. Takže jsem nasadila něco jako Dukanovu dietu, a dnes bylo o 2,5 kg méně :hura: Fakt je, že měl manžel narozeniny, to jsme si s ním dala cca 4 dcl vínka. Ale nevyčítala jsem si to.
Jo MMCH, dívaly jste se včera na Jílkovou? To byl ale mazec ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 2 z 12


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.