Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...23456789101112Následující
Aktuální stránka: 11 z 12
Re: 2016 - hubneme
Datum: 02. 03. 2016 14:48

Maruško nejsem, špatné výsledky ze štítné žlázy to pořád neumožňují, další kontrolu mám až na konci dubna, tak uvidím, zda už mě mudr pošle pod kudličku. Asi už bych to i ráda měla za sebou, tento stres v kombinaci s maturováním autistického synka není nic moc.
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 03. 2016 15:45

Honzino, tak jedině utéct smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Veverka ()
Datum: 02. 03. 2016 23:21

Já v rychlosti hlásím do hada 68,2 kg.
Taky mi to nejde. Trochu si namlouvám kombinaci věku a štítné žlázy (mám nějaké hodnoty mimo normu), ale ono na tom bude mít podíl i blbé rozložení jídelníčku (sice jím i pravidelně přes den, ale největší krmná dávka je večer),občasné úlety stres v práci, to že málo spím. Dvakrát až třikrát týdně 45 minut v Expresce to už holt nezachrání...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 03. 03. 2016 07:24

Prostě je to tak, že strava je hlavní činitel a dokud se nestane radikální změna v ní, tak žádné extra výsledky neuzříme. To ostatní - pohyb, relaxace atd., to už jen podpoří snahu, ale zázraky to nedokáže.
Já jsem v posledních pár týdnech dospěla vlivem stresů do fáze BEZMOZEK, takže jsem už musela udělat radikální krok. Na týden kontrastní dny, pak se pokusím vrátit k režimu, který mi kdysi pomohl hubnout. Je to přece tak jednoduché - jíst tak nějak kolem 6000-6300 kJ denně, přidat bílkoviny, ubrat tuky, 3-4x týdně si zacvičit. Dítě dávno z domu, manžel po mně chce jen nakrmit, domácnost při pravidelné údržbě taky tolik času nezabere, při inteligentní organizaci času mám dost prostoru pro to, abych se mohla věnovat sobě a svému zdraví. Takže už ale fakt dost ! Musím v sobě vydolovat to své lepší, štíhlejší, živější a zdravější já. Špatně... CHCI, ne musím.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 07. 03. 2016 07:55

Zdravím po víkendu kvet
Já se raději nevážím, stejně bych byla jen otrávená z čísla na váze. Pohyb zkusím dnes - uvidím, co bude tělo říkat na orbitrek. Zatím pořád kašlu, ale už to není tak hrozné, tak uvidím.
Jídelně se jakž takž držím - měla jsem doma vnuky, tak na mě moc těch dobrot nezbylo smích Z moučníčku jsem ukořistila jen pár kousků, v sobotu jsem dělala k obědu malé lívanečky - dávám do nich ovesné vločky a dala jsem zbytek jáhlových (ty mě teda nenadchly), tak to nebyla taková hrůza.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 07. 03. 2016 09:10

Takový alkoholik to má přeci lepší, ten alkohol není všude, pokud ho tedy člověk nevyhledává, ale copak se to dá, nepřijít do styku s jídlem ?! Leda kdyby člověk žil sám a nevycházel navíc z domu.:-D
Ach bóže...
Po kontrole u dr. stran cukrovky optimismus, neb změna léčby zlepšila glykemie, jenže taky "vylepšila" váhu... Ale s tím se bojovat dá, sice těžko, tedy hůř než u zdravého člověka, ale dá. Úkol zní jasně - nerezignovat a postavit se tomu čelem.mrk Rezervy mám poměrně veliké.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 07. 03. 2016 19:52

Tak aspoň jedna dobrá zpráva JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 08. 03. 2016 10:36

Hlásím, že je ze mne od včerejška tuplovaná bába - máme Verunku 3300g/50cm kvet



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Honzina (08. 03. 2016 13:54).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 08. 03. 2016 11:27

Honzino, to se vám to ale rozmnožuje jedna radost, blahopřeju.kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Peggy ()
Datum: 08. 03. 2016 12:17

Honzino, moc gratulujia posílám kvet AŤ se má Verunka k světu.

Já jsem vnoučata před časem přestala nahlašovat, takže pro pořádek uvádím, že jich mám 7 (slovy sedm) a doufám, že to je konečné číslo. I když jsou všechna roztomilá, ale jak to zvládat??? Já byla skromnější, mně dvě děti stačily bohatě :-).

Jinak se pořád snažím něco sundat, ale sněhulák se nechce dát. Jednou už tam bylo 79,8, ale pak se ke mně vrátil zpět :vztek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 08. 03. 2016 13:20

Peggy, prokristapána, kde´s tolik vnoučat nahrabala...:-D Já se klepu strachy aby vyšlo první a když to jó půjde do množství nevídaného, tak mooožná dostaneme ještě jedno a u dvou taky skončím. No jo, když jsem si pořídila jedno dítě, co bych taky chtěla. Ale na tu zábavu stačí i jedno.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 03. 2016 13:33

Honzino, gratuluji. A není nějaká hubená? smích Náš kluk měl 3,2 a připadal mi docela mrňavej.

Peggy - neřeš sněhuláka, víš co potřebuješ na 7 vnoučat síly???

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 08. 03. 2016 13:54

To víš, že jsem chuděrce ubrala kilo ;-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 03. 2016 14:07

Mě to bylo nějak divný smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 08. 03. 2016 14:31

Mně ne, pač náš kluk měl 1900 g. :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 03. 2016 14:59

To nějak uspěchal...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 08. 03. 2016 15:07

To jo... Buď měl hlad protože já skoro nejedla, nebo mu bylo vedro, takhle v létě, byly zrovna třicítky... Tak to tam zabalil a šel se podívat ven.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 03. 2016 15:22

Kdyby věděl, tak určitě počkal smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 08. 03. 2016 15:27

No, strčili ho na 6 týdnů dopéct do trouby. Neměl se hrnout, že jo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 09. 03. 2016 08:10

Honzino - gratuluji k vnučce kvet Já bych chtěla taky vnučku :brek: Poslední malá holka byla dcera, pak už jen samý chlapi - synové i vnukové. Sestra mé snachy má dvě děvčátka a tak nenápadně do snachy rýpu, jak jí to s holčičkou sluší a že by se taky hodila, ale stojí si na svém, o třetím dítku nechce ani slyšet :-D
No naše děti měly všechny tři 50 cm na délku a na váhu nejvíc prvorozená dcera 3,6kg, kluci jen 3,4kg - holt na ně už ten materiál nezbyl, no smích
Teda Peggy - 7 vnoučat od dvou dětí - to je paráda. Hlavně když se ti sjedou najednou viď smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...23456789101112Následující
Aktuální stránka: 11 z 12


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.