Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...23456789101112Následující
Aktuální stránka: 10 z 12
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 02. 2016 15:31

záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 29. 02. 2016 07:41

Že by tělo nechtělo jsem zažila třikrát - v těhotenství, pak při jedné viróze někdy v 90.letech, která postihla žaludek a zažívací ústrojí vůbec, no a při té jediné echt chřipce kterou jsem v životě měla, asi 2-3 roky zpátky. Na víc si za těch téměř 50 let nevzpomenu.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 29. 02. 2016 08:06

Tak to máš Elo dobrý, já si nevzpomenu ani na jeden případ, kdy by mi nechutnalo. Naopak - tělo si asi říká, že je oslabený a tak futruju tím víc nene
Já jsem se jako dítě v jídle dost nimrala a tak jsem neustále slyšela jen jez, dělej, nenimrej se v tom ... no a protože jsem byla poslušná holčička, tak jsem se to pěkně naučila a dobře papám dodnes ocicka záchvat
Tak se mě drží zuby nehty kašlík smích v sobotu jsem skoro nemluvila a šíleně mě pálilo v krku. To jsem snad nikdy neměla. Když jsem si vzala pomeranč, tak mi vhrkly slzy do očí bolestí otaznicek Naštěstí v noci mě kašel nebudí, tak snad si dá říct :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 29. 02. 2016 09:30

Dadulo, aspoň že se vyspíš. Pač kdyby ses ani nevyspala, tak bys měla ještě víc hlad.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 29. 02. 2016 10:39

Jojo také to moje tělo má nastavené tak, že když je nepohoda - jakéhokoliv druhu, nejen nemoc - tak by žralo jednou denně - od rána do večera.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 29. 02. 2016 10:45

Jo, přesně. No né nadarmo jsme se sešly zde...:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 01. 03. 2016 08:19

Tak tady máme další měsíc - je to strašné, jak to letí... a s ním i hlášení do HADA - hlásím 97,5 kg.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 01. 03. 2016 08:36

A sakra...tak já na tu váhu teda vlezu, i když vím že mi nic hezkého neřekne.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 01. 03. 2016 08:36

Únorový závazek - našlapat v průměru 10 000 :chuze: splněn - realita je 11 000 JO
Takže dalším postupovým cílem je vydržet v již zavedeném a přidat pravidelné zapisování stravy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 01. 03. 2016 09:51

No já jsem si naordinovala vzhledem k zdravotnímu stavu pár dní klid, takže se moc nehejbu - uvidím dnes večer na pilates - to bych snad mohla udýchat bez záchvatů kašle, orbitrek nechám až tak na víkend.
No a hlášení do hada podle toho vypadá, že :-D 76,3kg. No nic, v březnu to musí být lepší posilovani

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 01. 03. 2016 12:29

Honzino, to je super.JO

Já se musím pochlapit.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Peggy ()
Datum: 01. 03. 2016 19:10

Zdravím všechny spolubojovnice. Dnes jsem navážila přesně 80, což je v porovnání s minulým hlášením dobré. Dost jsem se snažila, moje zoufalství a zhnusení na začátku roku bylo maximální a váha měla navíc tendenci pořád stoupat.(číslo jsem v lednu nenahlásila, styděla jsem se za své nezřízené počínání Chut bum, byl to děs).

Tím vás chci povzbudit: ono to jde i v dost pokročilém věku a ne o moc hůře než v mládí (hubnu celý život nene, takže mám srovnání). Pravidla známe všechny nazpaměť. Tak, holky, bojujme!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 01. 03. 2016 19:32

No já se zhnusila dneska. 83,0 Jdu blejt, velebnosti.
Ach bóóóže, za co, soudruzi ?! No za co... Za co vím. A proč, to taky vím. Inzulín, přechod a stresy.zed No něco se dá dělat vždycky.:-)
Takže dost skučení, táhni cvičit.mrkrotopedKlikysvaly

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 02. 03. 2016 09:34

No já také vím - pravda je, že jsem včera u tchýně opravdu nemusela vdechnout skoro celý talířek koláčků - no stalo se a v poslední době to byla spíš výjimka. zed
Jede se dál. Dneska mne nějak neuspokojila ranní snídaňová kaše - ještě, že tady nic nemám a natolik mám morál, že do kantýny opravdu nepůjdu...

Peggy - jde to, jde, ale hóóóódně ztuha, a výsledek rozhodně neodpovídá vynaložené snaze, což motivaci zrovna nepodporuje nene

Stojí mne spoustu psychických sil a energie, abych alespoň zachovala status quo...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Datum: 02. 03. 2016 09:41

Tak já se taky přidávám s hlášením DO HADA: 79,7kg. A ani nevíte jakou mám radost, že tam není sněhulák, bála jsem se převelice. Stav je za 5 minut 12, nejvyšší čas zase něco trošku zhubnout.
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 02. 03. 2016 12:12

Přečetla jsem kousek diskuze v letech 2003, 2004... Ach jo, kde to mládí je...:-D A ta vůle, ta ještě víc... S tou svrašťující se hubou bych se spíš smířila než s tím pupkem á la trojčata.nene No jo, není divu, když čtu tehdejší jídelníčky, cvičení, pitňáky, zdravé recepty...velmi odlišné od dneška. Těch 12 let navíc, co mezitím přibyly, to mě neomlouvá. Potřebuju se dostat do tehdejší nálady.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 03. 2016 12:46

Katko, už jsi po operaci?

Honzino, co si takhle občas ten koláč dát k snídani, třeba bys na ně neměla takovou chuť :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 02. 03. 2016 12:48

Peggy - tos mě teda vůbec nepotěšila smích já se celou dobu ujišťuju, že za to vlastně nemůžu, když přibírám ocicka smajl120 A ono asi jo nene No co se dá dělat. Po stopadesátéosmé znovu a lépe rotoped posilovani myska

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 02. 03. 2016 13:43

Dokud se dýchá, naděje tu je.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 02. 03. 2016 14:30

Maruško - já když ty koláče nevidím, tak si ani nevzpomenu - v sobotu jsem pekla a dala si spořádaně jeden kousek a bylo - jen mi je nikdo nesmí naservírovat přímo pod nos smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...23456789101112Následující
Aktuální stránka: 10 z 12


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.