Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 12
2016 - hubneme
Autor: Veverka ()
Datum: 03. 01. 2016 14:48

Tak uvidíme, jak to půjde.

Já jsem do r. 2016 vstoupila s váhou 67,2 kg . Už bylo líp, ale taky hůř. Budu se snažit, aby letos bylo líp smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 01. 2016 17:59

Veverko, to je slovo do pranice smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Pallando ()
Datum: 03. 01. 2016 19:03

Pachatelka se vrací na místo činu. Všechno jsem přibrala zpátky, navíc se už dva roky potýkám s vleklými zdravotními problémy (které ale se samotnou tloušťkou nijak nesouvisí), ale snad už bude všechno jakž takž a jsem připravená se do toho zase opřít.

Momentálně 118,9 kg. V červnu jedu na Island a nehodlám tam s sebou táhnout víc než metrák, tak snad se to povede.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Pallando ()
Datum: 03. 01. 2016 21:34

Tak jsem si pracně naplánovala jídlo na zítřek, všechno odvážila, spočítala, vyrobila dokonale vyváženou potravu (pomocí semafroků ve stob klubu) - a vzápětí si vzpomněla, že zítra budeme slavit sestřiny narozeniny a chceme na večer objednat pizzu. Tak jsem zase všechno přepočítala zpátky a vytvořila dostatečnou rezervu. Ještě štěstí, že jsem si na to vzpomněla, kdyby mi to došlo zítra večer, mohla bych si tak třikrát kousnout:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Peggy ()
Datum: 03. 01. 2016 22:04

Ahoj Pallando, tak ti držím palce. Pamatuji si, jak ti to před pár lety krásně šlo, tak ať se opět daří. Je to dřina.

Veverko, ty jsi také velká bojovnice, tak teď už zbývají jen ty činy smích - já to mám velmi podobně. Zítra zase začínám po přerušení v Expresce.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peggy (03. 01. 2016 22:08).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 04. 01. 2016 08:04

No jó, taky tradičně novoročně začínám... Začínám často...začínám rád.

Nepočítám, jen vážím, abych držela množství pod kontrolou. A hlavně - neužírat mezi jídly. Snídaně, svačina, oběd, dvě menší svačiny mezi 11-19 hod. a v 19 večeře. A konec. Potom max. čaj nebo melta s mlékem.
...já tě naučím...bij
:-D
Áááá pohyb, samozřejmě. O vánocích a v týdnu před koncem roku jsem sice denně chodila ven, plavat jsem byla, takže vyloženě proválené to nebylo, ale chce to víc.

Tak jdeme na to.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 04. 01. 2016 09:24

Ahoj všem v novém roce kvet
Tak s novým elánem do toho smích do hada hlásím naprosto příšerných 77,8kg, ale vzhledem k tomu, že jsem podobně příšerné číslo měla už v listopadu, tak jsem ty vánoce celkem ustála otaznicek Stjně jako Ela jsem se snažila každý den hýbat - bylo krásně, takže hodina rychlé chůze s hůlkami, osedlala jsem nový orbitrek - včera už jsem dala 40 minut myska - byla jsem totálně zpocená. Teď už jen zase hlídat jídelníček a vytrvat v pohybu a to by bylo, aby nebylo :-D
Honzino - mě vánoce zastihly s rozečteným druhým dílem Husitské epopeje od Vondrušky. Ten jsem dočetla a jelikož mi Ježíšek přinesl 3. díl, tak už mám skoro 3/4 taky přečteno JO To miluju, jen je škoda, že čtení taky nespaluje nějakou tu kalorii smích to by se mi hublo jedna báseň :-D smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: MARTINA ()
Datum: 04. 01. 2016 10:48

Veverko beru tě za slovo

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 04. 01. 2016 11:44

Dadulo, 40 minut, to je slušný !JO A jak se ti nový přístroj líbí ? Mě to baví víc než kdysi rotoped...už jen proto že mě nebolí zadek.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Veverka ()
Datum: 04. 01. 2016 23:46

No já dneska zahájila rodinnou večeří v restauraci (apertiv, kuřecí prso s brokolicí a pečenými brambory, jahodový tatarák s jogurtovou zmrzlinou, cca 4dcl vína) - syn měl 22 smiling smiley. Ale včera jsem byla v Expresce (podruhé po předvánočním 3týdenním přerušení - zdravím Peggy winking smiley).

Pallando, vítej zpátky vitej My se s mužem chystáme letos do Gruzie nebo Albánie (každopádně to budou hory), tak musím taky budovat kondici (a věřím, že v rámci toho ztratím i nějaké kilo smiling smiley).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 05. 01. 2016 08:41

Elo - líbí se mi moc banan sice těch 40 minut bylo na nejlehčí zátěž a byla jsem z toho celá rozklepaná, ale zadek je v pohodě :-D Na rotopedu rovněž velmi trpěl - sedala jsem si na polštářek a brala si kalhoty s vycpávkou, ale moc to nepomáhalo :-D smích Hlavně se mi líbí ten pohyb rukou - slibuji si od toho zpevnění mezilopatkových svalů, které mi při mém sedavém zaměstnání dělají problém.
Včera jsem dala jen 30 minut myska - vařila jsem zároveň oběd na dnes a fazolovou zelňačku k večeři a tak jsem to musela jít zkontrolovat a dovařit. Dnes si dám pauzu - máme večer hoďku pilates, tak zase zítra JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 05. 01. 2016 09:15

Dadulo, i když šlapu na jedničku, ale pěkně v rychlejším tempu, tak mám tep kolem 115/min. a to už je někde kolem spodní hranice pro spalování. Stačí. Nechci si na tom uhnat infarkt. Stačí sem tam zvýšit na vyšší zátěž třeba na dvě minuty.

Včera pribor1
sn. 40 g Dobrá vláknina, bílý jogurt
sv. 50 g Lučina, 1 mandarinka
ob. arabský chléb s králičím masem a restovanou zeleninou
sv1. banán, hrstička ořechů
sv2. 35 g páreček (75% masa), 20 g chléb
več. 150 g šunkofleky, ledový salát
- pohyb : 2,5 km chůze, cvičení 15 minut - břicho, záda
- tekutiny : no s bídou 1-1,2 l, jsem děsná...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 05. 01. 2016 12:32

Ahojky vespolek v novém roce,

tak jsem se dnes zase zařadila do pracovního procesu.

Nad váhou jsem se musela smát - čekala jsem katastrofu, ale váha byla milostivá a místo očekávaného trojmístného čísla ukázala 99,9 kg - baťovskou to cifru do HADA.

Takže také po milionpáté začínám znovu.
A protože je u mne teď všechno špatně, tak pro začátek si pro tento týden dávám závazek jíst opravdu jen 5x denně.

Také mám podstatně raději orbitrek než rotoped - ten na rozdíl od kola nesnáším.
No a co mám doma? No rotoped...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 05. 01. 2016 12:55

Vyhodit, koupit nový přístroj.:-) Orbitrek je sice trochu náročnější na místo, ale zase ne o tolik.

No a váha 81,8...nene Ale to už tam bylo před vánoci, to je dílo podzimu, nikoliv vánoc. Áááách jo.smajl120

No, na zlepšení není nikdy pozdě. Dokud se dýchá, tak se může zhubnout, že jo.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Honzina ()
Datum: 05. 01. 2016 15:42

No já mám za Vánoce také jen asi 20 deka, proto jsem čekala větší pohromu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Pallando ()
Datum: 05. 01. 2016 16:16

Já jsem v rámci svých zdravotních potíží vyhodila rotoped (a taky už byl docela na rozpadnutí) a místo toho zakoupila běžecký pás, na kterém já ovšem chodím (podotýkám, že původně jsem si do toho obchodu šla koupit krokoměr). A docela mi ten rotoped chybí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Danka ()
Datum: 05. 01. 2016 18:43

Taky vás všechny zdravím v roce 2016 kvet,

já jsem se už před nějakým časem vyprdla na počítání a je mi tak nějak líp...paradoxně na to jídlo nemyslím tolik :-D. Cukroví jsem napekla 10 druhů + 1 nepečený a ještě máme docela zásobu, něco už v mrazáku. Já jsem si taky zobla, ale jestli tak 20 kousků dohromady za celé svátky (a dělám malinké). Ale vánoček jsem nakonec upekla postupně 5 kusů (vždy z půl kila) a snídala od 23. do 1.1. jen vánočku (a pěkně 2-3 plátky). Dnešní váha do hada 58,2 kg (25.12. to bylo 57,5), takže něco málo jsem nabrala, ale spíš je to jen voda. Ale neusínám na vavřínech, jak je to nad 58 kg, tak bojuju. Jak to nechám utéct, dopadlo by to blbě. Nicméně myslím, že tělo se po letech umoudřilo a docela pěkně spolupracuje (líp jak ve 20ti :-D). A to jsem pořád ještě nezačala cvičit....permanentka do posilovny je na ledničce :-D....no, má neomezenou platnost...chyba :-D.

Pallando - vítej zpátky! Jsem si říkala, jestli se tu ještě někdy objevíš...je mi líto, že tě trápily zdravotní problémy. Tak ať už je jen dobře a kila jdou zase dolů JO

Ad orbitrek...ten můj chudák zahálí...vyhořel mi displej a nemůžu si ani přehodit zátěže. Ale chtěla bych aspoň ty činky vytáhnout...do léta sice času dost, ale víme, jak to letí a než jsou vidět nějaké výsledky...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Ela ()
Datum: 06. 01. 2016 08:20

Já jdu cestou mírných pokroků, spíš než nutit se do hodinových výkonů raději denně popadnu mobil a pošlu si z mobilu na televizi z youtube krátké video s posilováním, našla jsem teď taková poměrně nenáročná cvičení na různé partie, zaměřená na posílení středu těla a ohebnost, je to čistého času tak 15-20 min., nelapám u toho po dechu, hezky se protáhnu... Letos překročím půlstoletí existence, já už prostě nedám nějakou Jill apod.:-) A snažím se víc chodit nebo skočím na crosstrenažér. Nechci se uštvat, jen chci pomaličku spalovat to co se mi uhnízdilo na pupku (zadek mám naopak čím dál menší nene ) a taky jsem přííííšerně ztuhlá, kde je má dřívější pružnost...smajl120 Zatím se mě pořád ten elán drží, už druhý týden, týýý jo...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Dadula ()
Datum: 06. 01. 2016 10:26

Elo - já jsem na nějaký rychlý pohyb nebyla nikdy NE ale chození myska mě vyloženě baví a cítím to i na těle - záda si libujíJO Takže to byl taky důvod, proč jsem si místo rozbitého rotopedu koupila orbitrek. K tomu mám jednou týdně hodinu pilates a přijde mi, že mám tělo celkem dobře ohebné. Alespoň to tvrdila i paní doktorka na ortopedii - že mám velmi dobrou hybnost v kloubech, tož tak otaznicek
No já při tom šlapání na jedničku mám tep kolem 80 posilovani a když už jó nemůžu (tak po 10-15 minutách), tak se třeba na půl minuty zastavím :-D odfrknu a šlapu zase dál smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2016 - hubneme
Autor: Rendy ()
Datum: 07. 01. 2016 07:14

Dobré ráno, vylézám zpoza buku a chci se v novém roce přidat. Zase jsem na 77 kg, vánoce a dovolenou jsem jaksi ustála, měla jsem střevní chřipku, ale co jsem ji překonala, mám zase 2 kg navíc. Aby ne, z práce chodím večer utahaná (dělám účetní, a kdo to dělá taky, pochopí), udělám si sice zdravou večeři dle AM, ale pak ji ještě později něčím zazdím. Včera to byl třeba úplně nezdravý rohlík z plundrového těsta(ale měl semínka). A pak usnu, jsem za celý den tak vykoukaná z PC, že ani nepletu=to je můj velký koníček. Jen prostě spím, třeba od 20 hod. Už mě to štve, snad bude líp.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 12


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.