Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8
Re: Zhubnout bude prima, dřví než přijde zima
Autor: MARTINA ()
Datum: 30. 12. 2014 14:20

ženy letos naposledy zdravím a mějte se moc hezky a hlavně pohodový a klidný rok 2015 Martina

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnout bude prima, dřví než přijde zima
Autor: Veverka ()
Datum: 30. 12. 2014 23:39

I já přeju všem příjmeně stráveného Silvestra :silvestr: a úspěšné vykročení do roku 2015.
Zítřejší jídelníček sem asi psát nebudu, sice Silvestra bujaře neslavíme (nějak si na ty hromadné oslavy "na povel" nepotrpíme), nicméně na půlnoc vydržíme, takže nejspíš něco uzobnu a ovárek taky bude cert (byť tedy já z toho kolene jím vždycky jen to libové, tlusté nechávám manželovi) No ještě uvidím...
A dneska to vypadalo takhle pribor2
sn - doma míchané musli, bílý jogurt
sv - 3 kousky cukroví
o - houbový kuba (zmaražený zbytek ze štědrodenního oběda), pár oliv
sv - 4 kousky cukroví, bílý jog.
ve - čerstvý sýr s ananasem, celozrnný rohlík, cherry rajčátka, salátová okurka a pár mandlí
ve2 - 4 kousky cukroví
:chuze: - cca 8000 kroků

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnout bude prima, dřví než přijde zima
Autor: Lexina ()
Datum: 31. 12. 2014 08:59

Dadulo - vrták na sklo nebo kachličky (tuším se mu říká dimantový) a mušli z obou stran přelepit leukoplastí nebo kobercovkou, aby se neštípala, ale i tak je to riskantní podnik otaznicek Já bych to přilepila, ale ne tavnou pistolí, to by možná upadlo

Můj obdiv všem, co vylezou ven sportovat, já už se týden vymlouvám na nemocné dítě (ono má jen rýmu a slouží mi, chudák, jako alibi :-D ) a odmítám opustit vytopený pelech smích

veselý Silvestr :silvestr: a rok 2015 má být úspěšný a klidný, tak aby to všem vyšlo :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnout bude prima, dřví než přijde zima
Autor: Peggy ()
Datum: 31. 12. 2014 10:01

Tak to všechny pěkně oslavte :silvestr: a sbírejte síly do příštího roku. Zdá se, že je budeme potřebovat.

Já jsem opět zvlčila a hodlám to co nejdříve utnout smích, alespoň v rámci mých možností. Dneska to ale ještě počká smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnout bude prima, dřví než přijde zima
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 12. 2014 16:34

Užijte si konec roku (jak kdo má potřebu - veselím nebo spánkem smích) a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do toho nového roku 2015 :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnout bude prima, dřví než přijde zima
Autor: Veverka ()
Datum: 01. 01. 2015 13:30

Přestupujeme nejen do nového roku, ale i do nového tématu winking smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.