Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 12345678910Následující
Aktuální stránka: 1 z 10
Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Veverka ()
Datum: 01. 06. 2014 16:08

Neubere - budeme se muset přičinit samy smiling smiley

A připomínám hlášení do HADA

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Veverka ()
Datum: 01. 06. 2014 16:12

Já teď moc nepíšu - blázinec v práci a tak... Prostš trochu nestíhačka. Ale aspoň občas čtu, abych udržela morálku. Váhu jakžtakž držím, ale nehubnu.

Takže do HADA za mne 65,1kg, což je míň než před měsícem, ale podstatně víc než bych chtěla grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Danka ()
Datum: 01. 06. 2014 20:38

Ahoj kvet,

do HADA hlásím 61,5 kg :vaha1: Tak jsem si zoufala, že to nejde, demotivovalo mě to, dala jsem si oraz od cvičení na 2 týdny a najednou to šlo dolů. A i centimetry. Asi jsem si fakt nakládala hodně, cvičení, kojení a tělo si řeklo, že takhle tedy ne. I jsem se cítila hodně unaveně. Teď je mi parádně, ale hlodá mi v hlavě červík, že bych zase měla začít cvičit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Lexina ()
Datum: 01. 06. 2014 21:48

Ahoj holky, hlásím víkend plný antihubnoucích činností, ale super relax smích
Na váhu dnes určitě nepolezu, nejdřív za 3 dny smích
Do plusu si dám jen výstup na Bezděz, jinak radši nepsat :-D

Pražská Katko - cviky na břišáky jsem nafasovala na rehabce, jelikož se mi udělala pupeční kýla, pak naštěstí sama zmizela a při té příležitosti mi zjistili velký rozestup břišních svalů. V podstatě jsou to různé varianty koleno a opačný loket k sobě, zkracovačky, šlapání na kole tam a zpět a "plank" s přitahování kolene k lokti, hlavně se nesmí lehy-sedy a sklapovačky, tím se ta kýla spíš vyrobí.
Na záda je něco na webu, obšlehla jsem pár cviků + po prvním dítěti mi v porodnici vyhodili kostrč a skřípli sedací nerv a na to mi pomohla Mojžíšová, nějakým záhadným způsobem to rovná postavení pánve k páteři. Vypadá to jako že nic neděláš a za 3 dny jsem začala normálně fungovat :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: MARTINA ()
Datum: 02. 06. 2014 07:08

když slyším Bezděz tak si vzpomenu na náš výstup s manželem, který vizáží nevypadajíc jak Evropan při prohlídce, když průvodce řekl a tato část je uzavřená a bude se otevírat příští rok, manžel jadrnou češtinou řekl, že je fakt otrávenej a z Japonska sem znovu kvůli tomu nepojede. Celý štrůdl lidí se otočil......................on ještě měl jak fakt ten japoneskej turista na krku foťák.
Já hlášení už to bylo taky méně, ale spokojenost. 96 dnes ráno
hezký den

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Ela ()
Datum: 02. 06. 2014 08:21

Martino, no to je super číslo !JO

Já nebyla několik dní na váze, tak hrocha zvážím dnes...nějak nebyl čas.:-D

O víkendu jsem trochu ty špeky opekla, ono to hned vypadá líp.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: MARTINA ()
Datum: 02. 06. 2014 08:54

Elo zatím to jde dolů tak se těším, jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží, ale už je to vidět i vizuelně

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Dadula ()
Datum: 02. 06. 2014 09:47

Pražská Katko - mě na bederní páteř naprosto perfektně funguje právě Pilates - naučila jsem se cviky z videí a literatury (koupila jsem si dvě knihy). Nejspíš všechno necvičím správně, ale řídím se doporučením z knih - nedělat nic násilím, cvičit zvolna (v rytmu dýchání - jeden pohyb na nádech, druhý na výdech) a postupně, jak přestáváš myslet na cvik, tak se zaměřovat na lepší provedení - po pravidelném cvičení dvakrát týdně se mi po roce zpevnila záda tak, že od té doby jsem neměla vyhozenou páteř, což jsem dřív mívala i 3x do roka - chodila jsem celá hrbatá, protože jsem se nemohla narovnat. Velký důraz se klade na dýchání, hned od začátku jsem si zvykla u cvičení syčet - nadechovat se nosem a při výdechu vyslovovat "s" - mnohem lépe si uvědomíš rytmus a nezrychluješ. Nové cvičenky se stydí, ale ty starší to pochopily a syčí taky. Můžu vřele doporučit. Začínali jsme bez pomůcek, ale teď asi 3 roky cvičíme jeden den v týdnu s overballem (průměr do 30cm) a u druhého cvičení používáme pro pár cviků pásek - pruh látky (nepružný) cca 1,5m dlouhý. Prostě na Pilates nedám dopustit. Tak ohebná jsem v životě nebyla, jako po tomto cvičení.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Datum: 02. 06. 2014 09:49

Lexi taky už jsem se objednala na rehabku a doufám, že mně tam naučí správně cvičit. Na tu Mojžíšovou se jich zeptám.
Hlásím DO HADA 75,5kg
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Dadula ()
Datum: 02. 06. 2014 09:51

Ještě hlášení do hada 73,1kg - no myslela jsem, že už se konečně dostanu pod tu 73, ale nepodařilo se. No nic, musím přidat. Zase jsem vyjela do práce na kole, přihodím večer vycházku s hůlkama a k večeři jen salát (ten je teda bez záruky :-D ) a zbývají mi ještě poslední dva dny dřepování - těch 240 a 245 dřepů bude teda výživných, ale když jsem došla až sem, tak ty poslední dva dny dám taky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Datum: 02. 06. 2014 10:01

Dnešní jídlo:
• Snídaně
žitný chléb 70 g
cottage light 70 g
čerstvá zelenina 150 g
kešu oříšky 19 g
• Svačina
šťáva Grapefruit s dužinou 100% (Rio fresh) 200 ml
knackebrot žitný 15 g
lískové oříšky 6 g
• Oběd
Seitánky se zelím
Seitánky (Sunfood) 100 g
zelí bílé kysané 150 g
cherry rajčata 130 g
hrubozrnný chléb 65 g
semínka 5 g
(česnek, sůl, pepř, bylinky dle chuti)
Postup: Seitánky promícháme se zelím a prohřejeme na nepřilnavé pánvi. Nakonec okořeníme dle chuti, posypeme
semínky, ozdobíme cherry rajčaty a podáváme s chlebem.(já mám marinované tofu a sojové nudličky-seitánky jsem nesehnala)

• Svačina
knackebrot žitný 20 g
cottage light 80 g
čerstvá zelenina 150 g
kešu oříšky 7 g
• Večeře
Fazolový salát s tuňákem
červené fazole ve skle 110 g
tuňák ve vlastní šťávě 65 g
čerstvá zelenina 200 g
olivový olej 5 g
(koření, pepř a sůl dle chuti)
Postup: Čerstvou zeleninu dáme do misky, přidáme slité fazole, tuňáka, olej a dochutíme kořením.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Tamara A. ()
Datum: 02. 06. 2014 11:30

Hezké dopoledne, hubenky kvet
do hada 85,0 kg ... no, byly tam i hezčí cifry, ale dnes tam prostě byla tato :vaha2:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Lexina ()
Datum: 02. 06. 2014 12:10


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Ela ()
Datum: 02. 06. 2014 12:20

Lexino - paráda.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: MARTINA ()
Datum: 02. 06. 2014 13:14

Tamaro nejsi už náhodou hubená? Já nějak zapomněla ta tvoje čísla

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Tamara A. ()
Datum: 02. 06. 2014 20:30


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Tamara A. ()
Datum: 02. 06. 2014 20:32

Veverko, doufám, že se Ti to v práci uklidní JO
Danko, jde Ti to krásně hop
Pražská Katko, jídelníčky máš krásné pribor2

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: MARTINA ()
Datum: 03. 06. 2014 07:03

Tamaro půjdeme do toho????? znáš mi????? já jsem pro každou špatnost.
hezký den ženy

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Autor: Dadula ()
Datum: 03. 06. 2014 07:38

No já bych do nečeho možná šla - konec konců výzvu na břicho jsem zvládla a dnes mám už za sebou 80 dřepů z předposledního dne dřepovací výzvy a to jsem jela ráno opět na kole do práce (6km), tak uvidíme. Nejsem moc na nějaké hopsání, ale přiměřené posilování bych myslím měla zvládnout otaznicek Minimálně musím po dodřepování zase začít s břichem. Mám ho jako sulc, fuj :vztek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Červnové sluníčko - ubere kil maličko?
Datum: 03. 06. 2014 07:47

Tak teď pár dní jídelníček nebude, dávám si odlehčení, neb mám na to chuť, dnes zelený čaj (1,5l) a místo jídla mám anansovou šťávu rio fresh a odšťavněný grep+pomeranč+mandarinka-obojí budu pít ředěné vodou. Zítra opět 1,5l zelený čaj a odšťavněná zelenina (mrkev, řapík.celer+možná jabko a salatova okurka) a třetí den asi udělám vařenou špaldu a celozrnou rýži. V pátek mám dovolenou, jedu do Bratislavy, v sobotu máme maturitní sraz po 25letech, už se docela těším.Takže další jídelníček dám v pondělí.Včera jsem opět po aquaerobiku šla domů hodinu pěšky rychlochůzí přes Hvězdu, bylo to krásné. Škoda, že mně pořád pobolívá v kříži. a na tu rehabku mě objewdnali až v polovině srpna...ach jo...jak já to do té doby překlepu :-(
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12345678910Následující
Aktuální stránka: 1 z 10


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.