Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...4567891011121314
Aktuální stránka: 14 z 14
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Danka ()
Datum: 03. 03. 2013 22:26

Ahoj holky kvet,

připomínám, že tu máme další hlášení do HADA :vaha1:, tak šup šup, napráskejte se mrk

V týdnu napíšu víc, nějak poslední dobou nestíhám.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Tamara A. ()
Datum: 04. 03. 2013 06:51

Dobré ránko, hubenky kvet
Ranní váha 94,5 kg :vaha1: ... věřím, že jsem přes víkend nepřibrala 2 kg tuků a že brzy splasknu otaznicek

Víkend byl ve znamení oslav, nemůžu říct, že bych se nějak moc přežírala, ale hlady jsem rozhodně netrpěla zobání Však mě taky váha patřičně odměnila bij
Dneska už mám za sebou ranní sestavu power jógy a 30 minut s Jill Kliky a jídlo naplánované na celý den pribor2

NA KONCI BŘEZNA CHCI VIDĚT NA ZAČÁTKU 8 !!!!! :vaha2:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Honzina ()
Datum: 04. 03. 2013 07:57

Ahojky vespolek,

do hada hlásím páteční (opět baťovskou) :vaha1: 76,9 kg. Co mi to ukázalo dnes - raději nemluvit - na víkend si mozek vzal opěd dovolenou...

maruško, díky za tip. My byli v pátek v Rokoku na Návštěvách u pana Greena - celé představení odehrají Matěj Hádek a Stanislav Zindulka (u toho obdivuji, jak mu to v jeho věku myslí - bylo mu osmdesát) a včera na druhé premiéře Chabrus line od Veselých skoků - obě představení také vřele doporučuji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Dadula ()
Datum: 04. 03. 2013 08:12

Ahoj všem kvet
To bylo v sobotu krásně, že jo JO Byla jsem se dvakrát projít k rodičům - bydlej cca 1km od nás a poprvé nebyli doma smích
Obhlídla jsem zahrádku, pěkně se to začíná všechno tlačit ven. špaček už obsadil budku, takže už je taky "doma" z teplých krajin kvet kvet kvet

Hlásím do hada 70,7kg a stále mi váha ukazuje jen 24% tuku a 51 % voduotaznicek že by to byla pravda? Spíš si myslím, že nějak zadržuju vodu a tak to není směroplatné. Asi nasadím zázvorový čaj a uvidíme, co to udělá.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 03. 2013 08:28

Pana Zindulku znám osobně, a můžu říct, že je to neuvěřitelně energetický člověk JO
A ty Skoky hrají taky v Rokoku nebo v Celetné?

Jdu ještě ve čtvrtek na premiéru muzikálu Monte Cristo do divadla U Hasičů, zpívá tam slečna našeho mladýho. Včera jsem ní mluvila a má strach - že to neumějí, že vypadává zvuk, že je tam malý prostor...Tak jsem jí uklidnila, že čím víc problémů před premiérou, tím to dopadne líp JO Není nic horšího, než když je vše v pořádku, pak představení bývá jeden veliký průšvih.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Ela ()
Datum: 04. 03. 2013 08:36

Dadulo, člověk by údajně správně měl mít aspoň 50 % vody. Ale já jak mám víc než 45-46 %, tak jsem už opuchlá. A přes 50 % jsem viděla jen párkrát za x let a to už jsem teda byla nalitá jak konev, to bylo hrozný, to je už pro mě extrém. Ale třeba náš mladej má běžně přes 50 % a rozhodně není oteklý. Jenomže to je štíhlý člověk, no. Tak nevím. Já prostě potřebuju mít max. 45 %. A nazdar.otoc

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: MARTINA ()
Datum: 04. 03. 2013 09:45

Honzino u nás v Plzni to taky bylo a kamarádka říkala, úžasný. Starýho taky zná a je faj. U nás je mladý - jeho syn, toho mám taky ráda, Je jiný než táta myslím nevím. ale mám ho taky ráda. Jakub Zindulka.
Maruško tak ta Vaše mladá je hodně činná? Nedělá to pod tou společností pana Hanzlíčka? U Hasičů hrávala i naše Světlana s Vydrou a Bouškovou.
Hezký týden ženy, už začíná vonět snad to jaro

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Datum: 04. 03. 2013 09:46

Danko, hlásím do hada bohužel opět sněhulák: 80,2kg

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Ela ()
Datum: 04. 03. 2013 10:09

Vítej do klubu... 80,1 :brek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: MARTINA ()
Datum: 04. 03. 2013 10:47

Elo co se to stalo? Včera jsem na tebe zrovna myslela, jak jsi vzorná s tím pohybem. sakriš

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 03. 2013 10:56

Martino, nevím, dělá to nějaká agentura Faux Pas.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Únor bílý, naše vůle sílí hop
Autor: Honzina ()
Datum: 04. 03. 2013 14:49

Maruško - V Celetné

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4567891011121314
Aktuální stránka: 14 z 14


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.