Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Prosinec je tady a my chceme být lady....
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 13
Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: MARTINA ()
Datum: 29. 11. 2012 07:48

takže ženy vzhůru do boje ať se nám nějaké kilo uloupne

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Dadula ()
Datum: 29. 11. 2012 08:18

V pondělí se u nás v práci maluje, tak s kolegou krámujem - to je pokladů nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: MARTINA ()
Datum: 29. 11. 2012 08:19

Dadulo to koukáte co? Alespon si vytáneš i nějakou výzdobu. Zdobíte si něco v práci? My trošku ano s kolegyněma.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Ela ()
Datum: 29. 11. 2012 08:36

O malování mi nemluvte, my malovali o víkendu jedinou místnost a ještě dnes se z toho zotavuju...smích

Váha příšerná, 1 kg má sice na svědomí nová váha, ale další 2 už se jí přičíst nedají, takže výsledek +3 kg jen to lupne. Jsem na mrtvici, leč neschopna se tomu postavit. Jsem strašně, ale strašně unavená, nevím co to má znamenat, kdyby to šlo, tak bych zalezla do brlohu a spala a spala.nene Jde mi to na nervy, ale zdá se, že s tím nehnu. Nu což, počkám až to přejde.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: MARTINA ()
Datum: 29. 11. 2012 08:43

já měla rádno zase pidi méně tak uvidím jak mi to půjde dál

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Ela ()
Datum: 29. 11. 2012 09:04

Máte už někdo zkušenosti s přechodem ? Patří k tomu abnormální únava ? Od léta mi blbne cyklus a tak usuzuju, že se do něj asi pomalu ale jistě dostávám, tak jestli to s tím nesouvisí...smajl120 Na gyndu se mi zbůhdarma nechce, žádné umělé hormony stejně brát nechci, tak co tam... Půjdu až na jaře na tu běžnou roční prohlídku.
Chtělo by to zásadní změnu životního stylu, ale fakt pořádnou, jenomže já jsem ráda, že nějak funguju, na extra akce nemám nějak energii.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Pomněnka ()
Datum: 29. 11. 2012 10:52

Ahoj vespolek!

Elo, já se do přechodu sunu asi od svých 39 let (je mi 44), hormony užívám, když to začlo tak brzy, ale abnormální únavu nepociťuju. Teda ne že bych nebyla daun, když večer lezu do pelechu, ale to bylo pořád...
Ale vzpomínám si, že jsem byla neskutečně unavená vždy na začátku všech svých těhotenství, ještě dříve, než jsem vůbec věděla, že jsem těhotná. Tak usuzuju, že hormonální výkyvy a změny můžou únavu způsobit.

Jinak jídelně u mě katastrofa, žeru a žeru, hlavně večer.

Všem hezký den!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: marinka ()
Datum: 29. 11. 2012 11:13

Elo, problémy podobného typu jsou asi možné. Možná by to chtělo zajít na gyndu kvůli těm nepravidelnostem.
Můj gynekolog tvrdí, že hormonální substituce problémy pouze oddálí. Takže, že by Ti na gyndě vnucovali hormony, když nemáš nějaké fakt velké problémy, snad nehrozí.
Jiné je to v podoných případech, jaký uvádí Pomněnka, když přechod začně moc brzy. Nebo moje kamarádka je brala, protože učila na vysoké škole a měla návaly přes den. A ono je to fakt na palici, když učíte a najednou z Vás začne lít a Vy sundáváte všechno oblečení. Tedy to, které ze společenských důvodů můžete :-).
A dvě kila nejsou snad zase taková katastrofa. Skočíš na to, až budeš v lepší formě.
Jinak si myslím, že to, že jsme na podzim unavenější, je úplně normální. Holt nám už není dvacet :-). Tedy alespoň některým.
Taky se cpu a také hlavně večer. Ach jo. Ale já to mám na podzim takhle vždycky. Listopad a prosinec před vánoci jsou pro mne úplný mor.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Ela ()
Datum: 29. 11. 2012 13:37

No jo, prostě je to takové období a musím se s tím poprat jak to půjde.:-) Taková puberta pro starší a pokročilé.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Dadula ()
Datum: 30. 11. 2012 07:26

Elo - ta zvýšená váha je určitě spojená s přechodem, já taky trochu přibrala. Máš štěstí, že spíš dobře, já to měla opačné, nemohla jsem spát - a z toho jsem byla taky pořád unavená. Pomohl mi celkem Menomax - je z těch v lékárně dostupných prostředků asi nejlevnější a přitom obsahuje nejvíc jetele a sóji, které obsahují přírodní prostředky na ty vzbouřené hormony. Ale připrav se na to, že to bude dlouho trvat, než se to srovná. Já to brala asi 2 roky. Na pocení mi pomáhala šalvěj - název si už nepamatuju. Polykala jsem to večer, protože mě návaly přepadaly večer, a v noci.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Ela ()
Datum: 30. 11. 2012 07:36

Jo jo, o té šalvěji jsem četla v diskuzích a ten jetel byl někde doporučován taky. Asi se po něčem podívám, přírodní preparáty neuškodí.:-) Včera to bylo lepší, protože jsem se dokopala jít brzo spát a spala jsem 7 hodin, hned to bylo znát a měla jsem víc energie. Ono je to těžké, když já taky nevím kdy bych do té postele vlezla a pak spávám 5-6 hodin a to mi prostě nestačí. A když jsem unavená, doháním to ještě ke všemu jídlem, že jo. Prostě musím myslet na dostatečný odpočinek.mrk
No váha je děsná, kde že je letních 75,5-76 kg...:brek:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: MARTINA ()
Datum: 30. 11. 2012 09:16

Elo, já myslím, že ty jsi začala změnu nebo ne? Já s přechodem nevím. Protože po operaci už nemenstuuji, ale přechod prý zatím nemám. Nepoznám zda mi něco vynechává, jen vím, že mi je báječně bez toho.
Já nechci přibírat...............naopak.....................holky nechci být tlustná přechodová paní....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Veverka ()
Datum: 30. 11. 2012 11:17

Dobré skoro poledne kvet
Anžto je 30., tak hlásím váhu 66,2 kg, takže přírůstek zed

Elo,
přechod na krku mám a pocit zvýšené únavy teda můžu potvrdit. Drží mne to cca druhý rok (což tak korespodnuje s dobou, kdy začaly výkyvy v cyklu). Obvykle mám pocit, že sotva dolezu z práce domů, už se mi pak nikam ani nechce (a to ani v létě, kdy je hezky, o současné době, kdy jdu z práce za tmy, ani nemluvím). Ale je fakt, že jako ty taky málo spím (většinou se snažím držet minimum 6 hodin, ale občas to nevyjde) Stejně jako Dadula jsem sáhla po rostlinném preparátu (protože návaly horka mne fakt prudily) - trochu to pomohlo, ale chce to brát dlouhodobě. Já nakonec skončila u Sarapisu se sójou a jetelem (vykoušela jsem předtím asi dva nebo tři další preparáty a tenhle mi přišel s nejlepším efektem).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Ela ()
Datum: 30. 11. 2012 11:23

To jsme dopadly...musíme přežvykovat jetel...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: MARTINA ()
Datum: 30. 11. 2012 11:52

jako krávy...........promiňte...........někdy si tak přijdu

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Peggy ()
Datum: 30. 11. 2012 12:07

Martino :-D

Já jsem tenkrát taky měla Sarapis a pomáhal. Jenže já kolem té 50 měla naprosto šílené období, problémy z nejzávažnějších včetně úmrtí rodičů a vlastní chorobu, jejíž léčba mi přechod urychlila... Takže jsem klasické problémy s přechodem skoro nevnímala, měla jsem "pouze" sklony k depresím a i tam pomohl Sarapis. Asi 3 měsíce jsem lepila hormonální náplasti od gynekologa, prášky jsem nechtěla a nebrala.

Jinak váha mě dožrala, i když se necpu po večerech a cvičím skoro denně, poskočila nahoru nene A přitom oblečení je v pohodě (což je důležitější), ale stejně... Já ji snad zadupu do země :vztek: a nahlásím v pondělí, třeba se zalekne a umoudří smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Tamara A. ()
Datum: 03. 12. 2012 09:06

Dobré ránko, hubenky kvet
Ranní váha 93,0 kg :vaha2:

Víkend se moc povedl, v sobotu jsme byli v Rakousku na adventních trzích a ne běhu čertů, bylo to moc krásné, ale časově náročné. V sobotu ráno jsme vstávali ve 3:30 a domů jsme se vrátili v neděli v 1 ráno. Ale stálo to za to. Jídelně jsem se držela, ale pár svařáků na zahřátí jsem si dala pochvala

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 12. 2012 09:10

Běh čertů? otaznicek A kterej vyhrál? smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: Tamara A. ()
Datum: 03. 12. 2012 09:58


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosinec je tady a my chceme být lady....
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 12. 2012 11:20

No fuj, ten je ošklivej smích Nechtěla bych ho potkat večer v průchodu...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 13


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.