Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...4567891011121314Následující
Aktuální stránka: 13 z 14
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 13. 06. 2012 15:40

Jo tak to zaručeně...ten jak slyší "rodina" anebo "příbuzní", tak mu naskočí pupínky...:-D On má ten poměr jako pan Načeradec v Mužích v offsidu - "Podívejte se na ně, tolik příbuznejch pohromadě...smí to vůbec bejt ?! Policie ! Příbuzní, rozejděte se !"

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Milča... ()
Datum: 13. 06. 2012 19:59

Ahoj vespolek,
Elo, směju se nahlas a děti se nechápavě dívají, jestli mi nehráblo. Připomíná mi to mého muže, rodinné oslavy čehokoliv by pojal v duchu: "Sem odkládejte dary, dveře jsou támhle." :-D
Tedy s tím běháním jsi mě dostala. Už jsem chtěla namítat něco v tom duchu, že když děláš od devíti, můžeš se v pohodě kolem sedmé proběhnout, ale co já chudák, kterej v noci letí dělat mléko, třikrát za noc rve do pusy dudlík a mrně vstává v šest, ale tedy Tvá pátá ranní mě dostala. Tak jo, argumenty v pytli, budu se nad sebou muset zamyslet a najít zánovní běžecký boty na dně krabice s nápisem: "Já - malý oblečení" (je fakt velká!) :-D

Dnes jsem hřešila a moc, jdu koupat, uspat a pak usednu na rotoped a budu šlapat, dokud z něj nespadnu, abych to odčinila...

Přeji hezký večer...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 14. 06. 2012 07:57

Taqk včera jsem se ke šlapání na rotoped nedostala. Po příchodu z práce (o půl šesté) jsem si udělala salát k večeři, slupla ho a šla jsem pomáhat švagrové s dokončováním cukroví. Končily jsme o půl deváté a tak jsem už nechtěla otravovat u televize se šlapáním - mám kolo v obýváku. Ale dnes určitě šlapat budu, končím dřív a švagrová jede péct koláče, tak nebude doma - po mně se spoluúčast nechtěla, tak se nevnucuju, taky nemusím být všude, že jo :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: MARTINA ()
Datum: 14. 06. 2012 08:05

Elo já vstávám taky tak, ale už se musím připravovat do práce, takže já bych fakt musela vstát nejdéle v 4,15

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 14. 06. 2012 09:06

Martino, no tak to už by bylo opravdu trochu moc, takhle brzy vstávat...:-D

Milčo, kdepak od devíti, to se "na venkově" nenosí, fachčím pěkně od 7 hodin... Ale zase na druhou stranu končím v 15.30, o čemž se zase těm, kdo začínají pracovat později, může zdát... A to si radši přivstanu a mám delší odpoledne, než smět si sice přispat, ale chodit domů večer.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: MARTINA ()
Datum: 14. 06. 2012 09:26

Ale odpoledne bych mohla...............

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 14. 06. 2012 09:39


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 06. 2012 11:24

Elo - pak nemají být bakterie odolné...A když člověk onemocní a ATB vážně potřebuje, tak se doktoři ještě brání otaznicek
To abychom si vše vyráběli doma - viz Jak jsme chovali užitečné zvíře.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 14. 06. 2012 11:28

... Jednu chvíli se zdálo, že jsme zachráněni, neboť Bivoj zapadl prackou do díry po smetáku, bohužel právě v okamžiku, kdy zvědavý Pulchart k ní přikládal hlavu. Prase se od sousedovy hlavy odrazilo a pokračovalo v běhu, zatímco Pulchart spadl ze štaflí a žaloval manželce, že ho náš otec udeřil prasečí nohou do čela... :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 06. 2012 11:44

To přesně jsem myslela smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: MARTINA ()
Datum: 15. 06. 2012 07:07

Elo, a už se na váze projevuje tvůj běh?
Viděly jste včera JTCJ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Dadula ()
Datum: 15. 06. 2012 07:34

Hlásím splněný pohyb včera - 50 minut na rotoped dnes jsem v práci na kole banan je to teda dost dobrodružný, neb u nás na vsi se dělá vodovod a kanalizace a tak se člověk proplétá mezi bagry a dalšími stroji a k tomu ještě auta a cyklisti nene No fakt těm pracovníkům nezávidím. Jednou hrábnou a uhnout autu, pak zase hrábnout a uhnout nene jak u blbejch na půdě smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Tamara A. ()
Datum: 15. 06. 2012 07:38

Martinko, včera jsem nekoukala. Bylo to zajímavé? Asi kouknu dneska PC

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 15. 06. 2012 07:44

Martino, na váze ani ne, možná tak kilo (za měsíc), protože zatím neřeším stravu, dlabu si jak zamlada...nene Ale na těle to cítím, zeštíhlují mi končetiny, na čemž není nic divného, ale i ten břich (moje kritická partie) se zmenšuje, a to je hlavní, protože v něm tkví zdroj mých chorob a dokud se mi nepodaří odtud nějaký tuk odstranit, nemám naději na zlepšení. Jo a taky jsem si včera všimla, že mi zeštíhlel krk, což není rovněž k zahození. Včera jsem si stáhla do MP3 novou muziku, přece jenom ji poslouchám denně, tak aby to nenudilo, a to se mi ráno běhalo, jedna radost. Za ten měsíc taky vidím velký pokrok ve fyzičce, zpočátku jsem jen tak sem tam popoběhla, v tu ránu 140-150 tepů, většina trasy byla chůze, dnes ráno jsem musela skoro pořád běžet, abych měla tep ve spalovací zóně, chůzí dosáhnu tak max. 115-120 tepů, což není kdoví co, při běhu se už držím kolem 130 a to je tak akorát. Samozřejmě mluvím o joggingu, pomalý běh, co noha nohu mine, žádný sprint...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 15. 06. 2012 07:46

Včerejší paní v JTCJ byla velice úspěšná, ze 6,9 kg bylo 6,3 kg tuku ! Fakt super výsledek, takhle to je určitě ideální. Ona nebyla vyloženě obézní, prostě taková ta středněvěková přechodová a stresová oplácanost.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Ela ()
Datum: 15. 06. 2012 08:05


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: MARTINA ()
Datum: 15. 06. 2012 08:37

jojo tyhle stránky já taky navštěvuji. Je vidět že držíš tepovku, proto jsem se ptala, protože já zjistila když jsem chodila na spinning, tak nic a běh taky nic moc. Musím spíš začít pořádně chodit a pak běh. Jinak jsem spíš vyštavená a ne hubnoucí. Ale já taky běhám pomalu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: hatta ()
Datum: 17. 06. 2012 09:14

Ahoj děvčátka, přeji krásný slunečný den. Já si ho bohužel užívám v práci, ale nevadí,... od zítra mám týden dovču a jedu s kámoškou do Deštné v Orlických horách,... do pátku. Už se těším,...Doufám, že to sluníčko vydrží,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: MARTINA ()
Datum: 18. 06. 2012 06:23

já vám přeji hezké pondělí

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Májové sluníčko - bude pěkné tělíčko
Autor: Tamara A. ()
Datum: 18. 06. 2012 07:47

Dobré ránko, hubenky kvet
Ranní váha 88,8 kg :vaha2:, víkend byl jídelně trošku horší pribor2
V sobotu jsem byla na celodenním výletě v Českém ráji, včera 60 km na kole.
Přeji všem krásný den, my v práci máme naštěstí klimatizaci smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4567891011121314Následující
Aktuální stránka: 13 z 14


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.