Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9
Re: Jídlo a pití - jó to je žití, není to na stole, máme to v hlavě, dáme si závazek - budem jíst zdravě
Autor: Ela ()
Datum: 22. 12. 2011 13:55

No jo, takhle to vypadá, že není větší pohody než na mateřské...:-D Realita je ovšem spíš taková, že se Danka dostala k "snídani" až teď...smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jídlo a pití - jó to je žití, není to na stole, máme to v hlavě, dáme si závazek - budem jíst zdravě
Autor: Danka ()
Datum: 22. 12. 2011 13:57

Elo - jojo, pravdu máš, dřív jsem to prostě nestihla, před chvílí jsem dokojila, teď ještě odsávám a mezitím jsem strčila Ondru v kočárku na terasu. Tak jsem zvědavá, ak dlouho tam vydrží.

Autor: hatta ()
Datum: 22. 12. 2011 16:42

Ahoj, přeji vám všem šťastné a veselé vánoce

Já už mám hotový br. salát a zítra k nám přijde Ježíšek smích Kapra jen očistím a zbytek zítra... polívku a obalit a smažit. Stromek už máme taky ozdobený. Jen škoda, že nám u toho zítra nebudou dávat pohádky,... ale přenos z pohřbu,... ale co naděláme. TV vypneme a pustíme si koledy.

Autor: Honzina ()
Datum: 23. 12. 2011 08:03

Tak holky, pěkné svátky vanoce
Já sice měla hromadu předsevzetí, jak to budu zvládat, ale včera jsem zjistila, že jsou to jen prázdná slova - že se ovládat prostě neumím. Mou jedinou nadějí je nevystavovat se pokušení. Včera jsme měli v práci závěrečnou schůzi oddělení - sežrala jsem tolik cukroví, že se červenám ještě teď...
K firemnímu obědu jsem si sice dala candáta na grilu a odolala pokušení horkých malin, ale stejně...
Ani na tu váhu jsem dnes nelezla...
Dnes upeču vánočku, dokoupím poslední idgredience a těším se na pohodu.
Poslední měsíc nestíhám chodit cvičit a mooooc to na sobě cítím.
Dostali jsme jeden předčasný, ale velice vítaný dárek - od včerejška nám jezdí nový výtah. Ufff

Autor: lukasova ()
Datum: 23. 12. 2011 09:04

Honzino, blahopřeju k výtahu. Nám lešení zůstalo (již od června NE), aspoň pracovníci odkvačili, aby prý nám nerušili sváteční čas. Přijdou zase :vztek:, ale hlavně, aby to už dodělali. Zato v práci už nám 3 dny nepřetržitě vrtají nad hlavou...

Autor: Olina ()
Datum: 23. 12. 2011 11:08

Honzino, s tím výtahem nevím, nevím. Bude to lákat s ním jezdit a pohybu bude míň smiling smiley A včera jsem taky měla vyšší příjem, snědla jsem navíc 2 chlebíčky, čokoládový bonbon a bohužel taky celkem dost cukroví. Všechno jsem chystala klukovi do práce na oslavu narozenin.

Salát jsem spáchala, letos je trošku kaloričtější než obvykle - 722/100g, ale není jen pro nás, tak jsem to nechtěla nijak zvláštť odlehčovat.

Hatto, hezky si to večer užijte, s těma pohádkama je to fakt smůla, mohli je dětem nechat. Navíc dnes měl být Anděl Páně, tu mám moc ráda a je mi docela líto, že nebude. :brek:

Datum: 23. 12. 2011 13:24

Olino, Anděl Páně je i na CD smích

Přeji všem krásné vánoce, bez jakýchkoli stresů a pohrom (kosti, požáry atd.) a kdo budete chtít, občas nakoukněte, já tu budu.

Autor: Sandi ()
Datum: 23. 12. 2011 14:05

Holky, preju vsem krasne vanoce! Mne se vratila chut k jidlu v plne polni, tak nevim nevim, jak to ustojim smiling smiley.

Autor: Veverka ()
Datum: 27. 12. 2011 09:17

Zdravím po svátcích kvet
Já se hlásím z pracovního procesu (moc jsem teda práci zatím nedalagrinning smiley). Vánoce jsme strávili v pohodě, jen pohybu jsem moc nedala. Spolu se zvýšenou konzumací se to na mně zatím podepsalo 1,5 kg + cert. Tiše doufám, že bude platit "rychle nabyl, rychle pozbude" winking smiley. Hodlám to trochu popostrčit rozumnější konzumací, ikdyž to s tácem cukroví ležícím na stole bude asi dost komplikované grinning smiley

Autor: Honzina ()
Datum: 27. 12. 2011 09:54

Ahojky vespolek,
hlásím se také z pracovního procesu - ale jen dnes. Stejně tady chcíp pes... (v práci i na netu)
Na váhu jsem ani nelezla, nechci si kazit náladu. Uvidíme, s čím vstoupím do nového roku.
Svátky byly v pohodě, pohybu moc nebylo, zato papání... škoda mluvit...
No včera jsme alespoň vyrazili se psem na pětikilometrový okruh.
Ježíšek mi přinesl krokoměr, tak se chystám do Hvězdy kalibrovat.

Autor: MARTINA ()
Datum: 27. 12. 2011 10:16

Honzino já na ní vlezla...........................fuj

Datum: 27. 12. 2011 10:36

Martino, já radši ne, až tak za 14 dní smích

Zdravím taky z práce. Ačkoli jsem si myslela, že tu budu sama, tak mi sem pořád někdo chodí smích
Dobrý je to, že k jídlu mám jen to, co si přinesu. Takže se to dá dobře regulovat :-), Dnes dojím kapra (rohlík není třeba, už je na tom strouhanka smích), na sváču mám jahodový tvaroh a když by bylo nejhůř, tak jsem bafla v lednici paštiku NE, ale tak je prozatím zavřená...

Autor: Peggy ()
Datum: 27. 12. 2011 13:35

Ahoj kvet
Jsem z těch svátků nějak zmožená... I když podle toho, co jsem snědla, bych měla mít spoustu energie :-D. Ale nějak to nefunguje, nebo ji mám, ale uloženou :-(. Na váhu jsem nervy neměla, tak nevím a vědět nechci. Snažím se umravnit...

Autor: hatta ()
Datum: 27. 12. 2011 14:41

Ahoj Děvčátka, také zdravím po svátcích. Jídla bylo dosti, pohyb byl včerejší squash. Váhu také nechám pár dní odpočívat smích
Zítra hurá do práce...

Datum: 27. 12. 2011 15:17

Založila jsem nové téma :-)

Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.