Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Pomněnka ()
Datum: 20. 01. 2011 11:34

Elo, já ten mák cpu všude, i do jogurtu, příp. tvarohu. Maminka má osteoporózu, tak ho beru jako významný zdroj vápníku a snažím se bez výčitek...
Jinak zcela souhlasím s tebou nastíněnými zásadami a doufám, že si v pondělí ráno napíšem, že jsme to zmákly!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 01. 2011 12:13

Já můžu mák maximálně na pečivu, ale ten mletý fakt ne. Leze do zubů a vůbec...Ale zato sezamové sladké tyčinky :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Olina ()
Datum: 20. 01. 2011 12:58

Taky miluju mák, narozdíl od zbytku rodiny, takže si ho taky sypu do jogurtu a i tu makovou pomazánku si dělám.
Hatto, nechceš sem hodit recept na ty houstičky smiling smiley

Jestli jste koukaly v neděli v podvečer na barrandov, dělali tam nepečený tvarohový dort. Ňamka úžasná, půlku jsem zbodla sama.nene Včera jsem pro změnu pekla tvarohový koláč s pudinkem, ten taky miluju, naštěstí tu byl syn, tak jsem mu půlku zabalila sebou domu.
Poslední dobou u sebe nevidím rozdíl mezi všedním dnem a víkendem. Něco na sebe musím vymyslet, nejradši bych si dala pár facek.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Marjanka ()
Datum: 20. 01. 2011 13:33

Ahojte hubenky kvet
Sotva vás stíhám dočítat, protože se toho teď nějak moc navalilo. A když se nesnažím stíhat všechno to „veledůležité“ v práci a v domácnosti, musím se přiznat, že spím. Ale jinak jsem na tom s tou morálkou jako většina zde přítomných… taky se mi to nějak vymyká kontrole. To mi hlava nebere. Snažím se, opravdu se snažím trochu změnit, ale sotva stíhám (a donutím se) jedenkrát týdně na „ nápravák“, jinak je to s pohybem bída. Kdybych aspoň doháněla Dadulu na rotoped , ale na to jsem moc líná. Sice třeba večer mám čas, ale radši si vezmu pletení. Mám neustále aspoň 2 – 3 pleteniny rozpracované, ale ten pohyb mi nějak nejde. Včera jsem radši vytáhla synky od PC a s manželem a jimi jsme hráli poker.. (mimochodem.. porazila jsem všechny své chlapy… blafovat by mi šlo) ale pohyb NIC… nene Děsím se zítřejšího vážení …. Nejsem hříšná nádoba, spíš takovej hříšnej soudek smích
ocicka A teď mi řekněte, co s tím budete dělat??????

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 20. 01. 2011 13:51

Vy víte, že jsem dobrák, ale jestli to takhle půjde dál, budeme si muset vážně promluvit...:-D

No my se prostě musíme sebrat a uvědomit si, že nic není zadarmo. Týden co týden si motivačně čtu příběhy úspěšně zhubnutých v Tině, ale nikomu z nich to nespadlo shůry do klína bez jejich přičinění, vždycky to chtělo změnit hodně věcí v životě a lecos obětovat. Ale odměna je potom sladká.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: vikaa ()
Datum: 20. 01. 2011 14:33

No já mám jako motivaci to, že budu muset brzo odhalit své tělo v plavkách.A to je fakt silná motivace. Dnes jsem byla plavat a ten špíček na břiše se mi ve vířivce pěkně třepal:-)
Tak to teda neeeeeee ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 20. 01. 2011 14:40


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Danka ()
Datum: 20. 01. 2011 15:09

Ahoj holky kvet

Elo máš recht, ty víkendy zed Já bych chtěla zhubnout blbý 2 kila a to je tedy dřina :vztek:
Dnes váha 57,5 kg - snad to ještě do zítřka spadne. Minulý pátek to bylo 57,1 kg. Ach jo!

Olino - já ti dám buchty a koláče, koukej toho nechat cert :-D

Holky, léto je tu za 5 měsíců!!! Shodit 2 kila měsíčně = 10 kg do začátku léta JO Já tedy už tolik nechci, ale ono to udržování taky není pak žádný med.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: marinka ()
Datum: 20. 01. 2011 16:27

Děvčata, přidávám se k hříšnicím.
Protože jím mnohem víc než Vy a furt, tak jsem si myslela, že by vlastně stačilo alespoň trochu vysadit sladké a omezit krmné dávky. No, ale taky to nejde :-(. Tak já fakt nevím.
A na mne plavky nefungují.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 20. 01. 2011 19:52

Hezký večer, hubenky kvet

Dnešní jídelníček pribor2
SN1 - jablko
SN2 - černý chléb, riccota, plátek šunky, plátek sýru, paprika
SV - plátek bábovky :-(
OB - květáková polévka, kuskus s lososem, zeleninový salát
SV - špička (koňakový zákusek - oslava narozenin kolegy)
VE - kuřecí maso, kousek pity, zelenina

Dnešní pohyb:
- pouze procházka cestou od kadeřnice :chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 20. 01. 2011 20:53

TAk mám za sebou Zumbu, sice to nebyl oblíbený cvičitel, ale šlo to. Zítra mám 2 x squash. Ráno od 8 a po obědě. Doufám, že o víkendu vytáhnu i Aleše. Minule mě porazil, tak mu to chci vrátit smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 21. 01. 2011 06:45

Tak jsem zkusila ty housky, jak včera psala Hatta, no nejsou vůbec špatný...mrk Ale nemusela jsem večer tu jednu sežrat...i když na druhou stranu oceňuji svůj nebývale asertivní přístup - jenom jednu !:-D Těsto jsem udělala rovnou z dvojnásobné dávky, pár jsem jich rozdala, jednu si nesu na snídani, jednu mladýmu na svačinu a zbývající jsem vrazila do mrazáku, to je jistější a taky takhle budou po rozmrazení jak čerstvé, dělám to tak s pečivem pořád, protože je to jednak chutnější a taky je pečivo čím dál dražší. Tyhle housky - dělala jsem cca. ve velikosti běžných housek - vychází hrubým odhadem jedna sotva na korunu + nějaká ta spotřeba energie.
Takže fajn recept, zařazuji do repertoáru.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Marjanka ()
Datum: 21. 01. 2011 07:51

Krásné ráno kvet
Opravdu krásné…… pohled na váhu mě šokoval …. 85.6 kg … no to jsem nečekala. banan
Beru to jako pozitivní motivaci, jen tak dál…. Ale chce to nějaký ten pohyb… Jako pohybovou aktivitu rozhodně nelze počítat opět dvě hodiny pokeru s mými chlapy; na rozdíl od středy jsem včera prohrála nene …. Ale fakticky (!!!!) jsem včera chtěla stoupnout na orbitrek, stáhla jsem si na MP3 audioknížky Kde jsou hvězdy nejblíž a Malého prince, ale možnost prožití večera se synky (jinak dřepícími před monitorem) jsem nemohla obětovat ani svým špíčkům…smích V jejich věku si těchto chvil musím vážit... Naštěstí se na stolní hry jako jsou vrchcáby, karty a teď tedy ten poker dají občas zlákat i s jejich "kámoškami" ...
Pomněnko, kdy nachodíš tolik kroků? To krokoměříš celý den nebo to je jen měření při procházce třeba odpoledne? Taky mám takovou spíše reklamní verzi tohoto měřiče… ale použila jsem ho naposledy asi při pochodu do Prčice smích
Dadulo, jak eviduješ ty kilometry? To na začátku roku vynuluješ počítadlo a pak už to valíš napříč republikou? A co když ti tam našlápne něco někdo jiný? I když to by u nás hrozilo maximálně, kdyby byl doma na delší dobu prostřední synek, ten takové záchvaty má
Jak jsem tak četla ten recept na ty zorbulky, ač nemám pekárnu, zkusím je taky. Třebas nebude těsto tak vymíchané jako z pekárny, drze se pokusím míchat a míchat. Bude pohyb, sice dosti jednostranný, ale … kdybych si po vzoru své babičky uvázala mísu s těstem za její plechové uši (té mísy, nikoliv stařenky) k pasu (tak babička míchala těsto třeba na vánočku), a chodila s tím po kuchyni, bylo by hned pohybu více….
Jinak všem přeji moc pěkný víkend… bez úletů … vyražme někam ven aspoň na chvilku, má nám přece KRÁSNĚ chumelit… Neztraťte se ve :vanice: , ale kilíčka ať si vítr klidně odfoukne

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Dadula ()
Datum: 21. 01. 2011 08:21

Adélo – bílkovinový mix si vyrábím z 2 dcl polotučného mléka, 1 polévkové lžíce sušené syrovátky, 2 pol. lžic sojového mléka (prášek) a 1/3 krabičky nízkotučného tvarohu. Na ochucení přidávám skořici. Má to kolem 1000 kJ JO
Olino – nevím, nakolik se dá brát údaj na displeji směroplatně, ale těch 12 km jedu asi 35 minut. Když to srovnám s kolem v reálu, tak jezdím 6km asi za 25 minut (cesta do práce), záleží jak fouká. Pravda, na rotopedu nepřestávám šlapat a ukazuje mi to rychlost kolem 22-23 km/hod. Mám nastavenou obtížnost 3 z 8 možných. Po troše tréninku přepínám během jízdy o stupeň výš, prostě jak se cítím, ale zatím mi bohatě stačí ta trojka. Zpocená jsem za tu ½ hodinu jak myš smích
Marjanko – mě se večer taky nechce hýbat, ale pak kouknu na své břicho a jdu si sednout na ten rotoped - mám ho v obýváku, tak při tom koukám na televizi a ono to rychleji uběhne. Kilometry si píšu do deníčku a slavím, když „dojedu“ do nějakého vytyčeného cíle. Líp to ubíhá, když vím, že do města X je to 30km, pak do dalšího je to 50 a tak... smích
O víkendu na mě opět budou číhat nástrahy v podobě manželových a dceřiných narozenin - budu vyrábět dort pro dceru a víkendový moučník tudíž udělám odlehčený a přitom sváteční - na piškot natřu rozmixovaný tvaroh s želatinou na to borůvky (z mrazáku) a zaleju želatinou. Je to mňamka a není to zase tak moc hříšné :-D
V pondělí podám hlášení a doufám, že mě to přimněje k víkendové střídmosti JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 21. 01. 2011 08:39

Správně, mozek si v pátek nenechat v práci, hezky si ho vzít na víkend domů ! To by bylo, aby to nebylo, himl...smajl120

Včera pribor2
sn. 2 rýžové plátky s polevou, banán, káva s ml.
sv. Lučina
ob. 1/4 gril.kuřete, paprika
sv1. jogurt, 2 rýžové plátky
sv2. 30 g chleba, plátek šunky, okurka
v. květákové placičky 4 ks
pak jsem nevím proč zhltla 4 lázeň.oplatky, tj.nějakých 20 g ?
v2. no a dorazila jsem to tou upečenou houskou s kouskem másla nene
...bóóóže...smajl120
- pohybu bylo nemnoho, cca. 1/2 hod. chůze

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Pomněnka ()
Datum: 21. 01. 2011 10:08

Ahoj vespolek!
O zbytek sladkých houstiček se včera postarala synova návštěva, to jsem byla moc ráda! Jídelně dobrý, jen toho sýra k večeři nemuselo být tolik.
Marjanko, těch 16 tisíc kroků je zatím můj rekord, měřila jsem celý den, v práci jen sedím, tak jsem si krokoměr nechala připnutý, ale chodila jsem hodně odpoledne a dokonce kolem lesa. Ale od té doby jsem toho tolik nenašlapala... Teď jsem pořád doma s marodem, pohyb mi fakt chybí, tak jsem včera večer ťapala po sídlišti a za 2 hoďky mi to hodilo slabých 7 tisíc kroků. Ale necítila jsem se moc dobře, přeci jen samotná chodkyně a vrátila jsem se v 11.

Hezký den!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 21. 01. 2011 11:37

Marjánko, to nejsou zorbulky, ale je to recept od Zorbulky, záchvat

Elo, já jsem do mrazáku nic nedala, protože námžádná nezbyla. Dělala jsem jednu dávku, protože nejlepší jsou šerstvé. Dělala jsem malé, takové spíš banketky. Měla jsem 3, zbytek snědla Míša s Michalem. Dnes jim pěču koláče. Napoču a odjedu smích Ale ochutnam. Baví mě to, že to za mě umíchá ta pekárna. Já už si pak s tím jen hraju JO
Dneska mám za sebou jeden squash, teď budu péct a od dvou mám druhý. To aby se mi ty rohlíčky někde neusadili smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 21. 01. 2011 11:59

Ale jó, jsou to "zorbulky" od Zorky, tak je to v tom receptu napsáno.mrk Já jich měla z dvojnásobné dávky 11 ks, dělám obvykle všeho víc a část strkám do mrazáku a pak vytahuju podle potřeby, nemám čas pořád lítat někam do krámu a staré pečivo nikdo samozřejmě nejí, zatímco to ostatní se dá nakoupit na pár dní dopředu. Ale mrazák to jistí.mrk Ale musí se to tam šoupnout hned, čerstvé. Takže jen co to vychladne, šup do pytlíků a do mrazáku s tím. Ve všední dny večer pak vyndám třeba kus bábovky pro chlapy na snídani, plátek chleba pro sebe do práce, a pořád je k dispozici čerstvé pečivo. Totéž dělám když třeba koupím bochník celozrnného chleba, ty opravdu dobré stojí hodně a když to mám jen pro sebe, tak to jím minimálně týden, no to už by nebylo k jídlu, takže hned naporcuju a zamrazím. Praktické a ekonomické navrch.:-)

No, blíží se ten víkend, tak jak jsme si slíbily - mozky zaktivovat a o víkendu používat ! Já za sebe slibuju, že na to budu myslet, abych v pondělí nemusela zase hlásit, že jsem se úderem pátečního večera stala dementem...smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Olina ()
Datum: 21. 01. 2011 12:40

Bože jak mám zaktivovat mozek, když ho pravděpodobně vůbec nemám.Navíc zítra budu péct husu.
Takže asi takhle - dnešní váha 53.9kg, udivuje mě to, ale jsem za to ráda. Průměr za leden mám přes 9OOOkj, což je naprosto neuvěřitelné a vůbec nechápu jak můžu takhle žrát a tak dlouho, vždyť už jsem začala před vánocema. Přitom mám pořád hlad. Kdybych nevěděla, že nejsem, tak bych přísahala, že jsem těhotná. To jsem měla stejný pocit hladu. Včera jsem šla spát před osmou, hlady jsem šilhala a už jsem nechtěla víc jíst, protože bych se dostala přes deset tisíc. Vůbec nechápu co se se mnou děje, ale začíná mi to lízt pěkně na nervy.
Jediný, co je v pořádku je pohyb, hodně chodím a denně jezdím na orbitreku a trochu i posiluju. Ale ty nervy po ránu, když lezu na váhu nene
Já nechci tloustnout help

S pečivem to dělám přesně jako Ela. A ty housky jsem si uložila jako zorbulky smiling smiley.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 21. 01. 2011 13:16

Tak vidíš, jak neumím číst Elo. smích Já dělala opravdu malé, tak jsme jich měli cca 15 z té jedné dávky. Koláče jsou bohužel taky dobré. Akorát zatepla bylo cítit, že jsou celozrnné, za studena už ne. Dopeču a letím na squash, mám co vysportovávat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.