Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...345678910111213
Aktuální stránka: 13 z 13
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: marinka ()
Datum: 29. 12. 2010 11:42

Peggy, máš úplnou pravdu. Nehubnu a nemám žádnou motivaci hubnout začít. Tak mám pocit, že bych Vás tu ohledně hubnutí leda demotivovala. Takže píši spíš jenom, když je řeč o jiných věcech.
A důvodem je to, že jsem za ty roky zvyklá na Vás koukat a je mi tu dobře :-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 29. 12. 2010 14:08

Hezké odpoledne hubneky kvet
Tak konečně mi jede internet PC Soused rekonstruuje byt, takže kromě neustálého vrtání a bouchání nám svým odborným zásahem vyhodil internet bij
Váha taky stávkuje, i když mí nové baterky, tak se zajdu podívat po nějaké nové. Musím vybírat pečlivě, abych si vybrala takovou, která bude ukazovat jen samá příjemná čísla smích
Na svátky jsem byla u rodičů, bylo to příjemné a pohodové. Jídelně jsem se celkem držela, ochutnávala jsem od všeho, ale řekla bych, že s rozumnou mírou. Nějaké extra váhové výkyvy nečekám :vaha1: Včera jsem měla u mě doma ještě posezení se známými, byl to příjemné pochvala a velký úspěch měla moje pomazánka z avokáda, což mě překvapilo. Chipsy a cukroví zůstalo smích
Dnes jsem byla cvičit ve fitku, zítra plánuju také posilovnu posilovani, v pátek silvestrovský spinning a v sobotu novoroční spinning rotoped
Silvestra nemám ráda, jakuž tady někdo psal, bavit se na povel, opít se a pod. Já půjdu ke známým, bydlí ve vedlejšíme domě, možná tam nebudu ani do půlnoci. Uvidím.
Přeji vám příjemné prožití posledních dnů v tomto roce :silvestr: ... a snad ten blb zase něco neprovede a já budu nakukovat PC

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: Marjanka ()
Datum: 30. 12. 2010 12:01

Krásné mrazivé ráno ..... hubenky i skorohubenky.....

Všem krásnou oslavu :silvestr: a do roku 2011 přeju každé z Vásto, co si přeje ona sama ... A nám všem hodně zápalu a shozených kil ...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: hatta ()
Datum: 30. 12. 2010 14:55

Ahoj. Přeji všem do Nového roku zdraví, štěstí, spokojenost,....komu se hubnutí dařilo, ať se mu daří dál a komu to moc nešlo, ať se mu začne dařit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: lukasova ()
Datum: 30. 12. 2010 22:40

I já se připojuji k přání všeho nej do roku 2011 :silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: vikaa ()
Datum: 31. 12. 2010 09:59

Ahoj holčičky kvet
Těm kdo konec roku slaví přeji veselého Silvestra :silvestr: a těm co neslaví přeji pěkný komorně strávený večer.
A jinak všem přeju v roce 2011 hodně zdraví (to hlavně), štěstí, lásky a splněných přání.
P.S. Mám štěstí, porouchala se mi dnes váha:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: Sandi ()
Datum: 31. 12. 2010 12:04

Ahoj, taky se připojuju k přání všeho nej do nového roku :silvestr:! My si s manželem uděláme klidný večer ve dvou, vzhledem k nočnímu vstávání totiž nevydržím do půlnoci ani náhodou smích. Normálně odpadám už v devět, no tak třeba dneska vydržím do desíti.

Včera jsem si dala v rámci sportu výšlap do 2,2km vzdálené DMky. Cesta tam mi zabrala 40min, zpátky 30min. Byl to docela záhul, protože chodníky jsou namrzlé a navíc je to hodně do kopce. Díky tomu, že jsem před sebou tlačila kočár, jsem se ho mohla držel a škrábla sebou jenom jednou mrk. Lilo ze mně jak z koňa, měla jsem totiž i termoprádlo, abych náhodou v těch -10 neumrzla grinning smiley. Ale líbilo se nám to oběma, holčička se mi aspoň krásně vyspala (nabalila jsem ji a udělala z deky tunýlek nad hlavou, aby nedýchala studený vzduch, i po příchodu domů byla krásně teplá).

Dneska ráno jsem v rámci bilance hupsla na váhu a ukázala mi 66,3kg. Když shrnu letošek:

celkem jsem zhubla 300g smích
přibrala a následně sundala 12kg
přírůstek toho času 5,5kg mi leží v postýlce mrk

Takže celkem dobrý, ale v lednu jsem měla víc svalové hmoty, teď jsem taková rozteklá. Když mi to vyjde, chci dneska udělat aspoň pár kliků a nějaký cviky na břicho. Pěkně to oslavte a od pondělka tu chci vidět nastoupenou jednotku banan.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 31. 12. 2010 14:11

Hezké odpoledne, hubenky.
Tak má za sebou posilovnu posilovani, na spinning nás dnes bylo málo. Dnes ve fitku vládla příjemná atmosféra, všichni si přáli vše nejlepší.
A stihla jsem koupit novou váhu, tak věřím, že zítra na mě ukáže nějaké hezké čísílko :vaha2:.
Přeji všem vše nejlepší do nového roku, zdraví a pohodu a také nějaké to shozené kilíčko :silvestr:



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tamara A. (31. 12. 2010 14:12).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Datum: 31. 12. 2010 14:30

Taky přeji všem příjemný rok 2011!!!
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: Ela ()
Datum: 31. 12. 2010 17:46

Hodně štěstí, zdraví a lásky v roce 2011, a také dosažení vytoužené váhy, abych nezapomněla na ten náš společný cíl...:silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Až přijde Čert s Mikulášem a zeptají se, tak co hubnutí??? Co jim odpovíme? :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 01. 01. 2011 08:10

PŘESTUPOVAT !!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...345678910111213
Aktuální stránka: 13 z 13


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.