Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Na sv. Václava, kila každá rozdává
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...1112131415161718192021Následující
Aktuální stránka: 20 z 21
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 10. 2010 17:26

Sandi kvet at maličká rychle roste a dělá ti jen samou radost :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: marinka ()
Datum: 28. 10. 2010 18:30

Sandi,moc gratuluji. To je supr. Miminka jsou radost, tak si to pěkně užívej, dokud je to malé :-).
Olino, ovoci také moc nedám. No spíš docela málo. Ale unavená nejsem.Kolegyně nade mnou také zůstávají stát v úžasu. Zdravá a nejí vitamíny smích.
Ale víš čím to možná je? Já nepiji kafe, takže nejsem zvyklá na žádné "životabudiče". A tělo se s tím prostě muselo nějak smířit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Tamara A. ()
Datum: 28. 10. 2010 18:39

Hezký večer, hubenky kvet
Ranní váha 99,2 kg.
Dnešní jídelníček pribor2
SN - 2 kukuřičné chlebíky, cottage, rajčátka, kousek okurky
SV - 3 osminky nakládaného Hermelínu (recept od Myi), kousek celozrnné bagetky
OB - česneková polévka, bagetka zapečená s rajčaty a kozím sýrem
SV - 3 osminky nakládaného Hermelínu, kousek celozrnné bagetky
VE1 - tzatziky
VE2 - bílé vínko pochvala

Dnešní pohyb:
- posilovna posilovani
- chůze 12000 kroků :chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Peggy ()
Datum: 28. 10. 2010 23:27

Sandi, to je krásná zpráva!!! :hura: Gratuluji! Ať jste obě hodně zdravé a spokojené!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Ela ()
Datum: 29. 10. 2010 07:30

Sláva, hurá, Sandi moc blahopřeju a ať je holčička v životě hodně zdravá a šťastná.kvet

...jestlipak taky bude Sandi malou očuchávat, já očuchávala, miminka tak krásně voní...:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Danka ()
Datum: 29. 10. 2010 08:50

Ahoj kvet,

Sandi - mooooc gratuluju kvet a přeju dcerušce do života jen to nejlepší JO.

Do hrocha hlásím váhu 57,5 kg. Trošku to kleslo, ale tedy jde to pomalu. V pondělí máme prvního, tak se připravte na hlášení do hada!

My jsme včera nakonec na narozeninovou oslavu nejeli, pojedeme popřát až v sobotu. Manžel měl zápas (fotbal) a já jsem konečně vyžehlila kopu prádla (ještě z dovolené), poklidila, uvařila a zacvičila si 50 minut na orbitreku. Prostě pohodička.

Středeční pribor2
S: ovesná kaše, kafe s ml.
Sv: 25g červená paprika
O: 125g šmakoun, celozrnné těstoviny (35g suché), 100g mexická zel.směs, 70g brokolice, 20g ricotta + 40g bílý jog.
Sv: ovofit, kafe s ml.
Sv: 160g netučný tvaroh + 10g džem jahodový light, 10g pohankvoé křupky
V: 250g okurka + 150g tztaziky, 60g fit bagetka, 1/2 perla tip + olomoucké a eidam 20%, 1/2 ricotta + pl. šunky

Včerejší pribor2
S: pohankovo-rýžová kaše, kafe s ml.
Sv: 2 špaldové racio + milko svačinka 50g
O: ratatouille 375g + 190g kuřecí prsa
Sv: 60g chléb + 10g perla tip + 40g olomoucké
V: zeleninový salát (270g rajčata + 150g okurka + 30g balkán + 60g bílý jog.), 50g slunečnicový rohlík, 30g milk svačinka, 17g eidam 20%, 20g kuřecí šunka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Olina ()
Datum: 29. 10. 2010 09:56

Ahoj kvet

Sandi blahopřeju a užívej si miminka dokud je malé.

Do hrocha 54.30 kg, včera bylo o 40 dkg méně nene

Tak já včera taky žehlila, vařila, uklidila koupelnu,jednu skříň v ložnici /to už je příprava na Vánoce/ a zvládla i na 50 minut na orbitreku.
Márinko, tak to máš dobrý. Já tu únavu pořád přičítám tomu, že jím málo zeleniny, asi taky není všemocná.

včera:
sn : kornspitz, perla, bí kafe
sv: bí jogurt, med
ob: kuřecí prasa, brambory, okurkový salát
sv: kafe, zmrzlina
ve: žampionový salát, tmavá bulka, rajčata
+ 2dcl bí vína,5 plátků tuc a 2 kolečka buřtů s cibulí nene

Celkem 6930kj

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Olina ()
Datum: 29. 10. 2010 11:29

Jsem na zabití chjo. To ten pátek, to je snad nejkritičtější den. A v pondělí je had, to to bude vypadat. Jdu hledat mozek nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Danka ()
Datum: 29. 10. 2010 12:00

Olino - jakpak to?

Já snad dneska budu ušetřena pokušení dát si vínko, jelikož budeme doma. V sobotu to ovšem bude horší, to nás čeká oslava narozenin kamaráda. No, mozek si nesmím zapomenout doma :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Ela ()
Datum: 29. 10. 2010 12:42

Mně se ten hajzlík rovněž zaběhl, ale už před měsícem... Neměla bych nahlásit zmizení ? Bůhví kde je, aby to tak musel řešit i Interpol...otaznicek Na druhou stranu, oni ho třeba i nakrásně deportujou šupem zpátky, ale co s ním, když je to blb...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Olina ()
Datum: 29. 10. 2010 13:03

No já vlastně ani nevím, to je to nejhorší. Prostě zase takovej den blbec otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: marinka ()
Datum: 29. 10. 2010 14:33

Danko, právě jsem dojedla nominu ovesnou s máslíčkem a moc jsem si pochutnala. Byla jsem ve zdravé výživě a oni měli jen bio jiné instantní kašičky. Tak jsem si koupila šestidruhovou, kukuřišnou a prosnou. Jsem zvědavá.
Elo a Olino, určitě se neztratili. To byste byly mrtvé. Jen se potvůrky osamostanili a dělají si, co chtějí. Je třeba jim přitáhnout opratě.
Já se se svým už ani nedohaduji, je to marné, ale Vy máte ještě potencionální šanci si je zušlechtit a přeprogramovat smích.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 10. 2010 16:23


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: hatta ()
Datum: 29. 10. 2010 16:35

Maruško, hezký nápad smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Tamara A. ()
Datum: 29. 10. 2010 18:13

Hezký večer, hubenky kvet
Ranní váha 99,2 kg
Dnešní jídelníček pribor2
SN - 2 kukuřičné chlebíky, cottage, rajčátka
SV - pomazánka budapešť, celozrnný rohlík (kolegyně přinesla domácí pomazánku a já si ráda zavzpomínala na školkovská léta, tuto pomazánku jsem milovala)
OB - česneková polévka, zeleninový karbanátek, vařený brambor, zeleninový salát
SV - čtyři osminky nakládaného Hermelínu
VE1(bude) - tzatziky, celozrnná bagetka
VE2(bude) - vínko pochvala

Dnešní pohyb:
- ranní sestava power jogy
- chůze 11000 kroků :chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Tamara A. ()
Datum: 29. 10. 2010 18:19

Hattuško, děkuji za maila PC, odepíšu PC
Maruško smích
Olino, když blbec, tak blbec bij
Elo, třeba se Ti vrátí napravený ... viděl, že jinde to je horší smích a bude sekat dobrotu.
Danko, jídelníčky máš vzorné, uvidíš, že váha se se brzy pohne dolů JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: hatta ()
Datum: 29. 10. 2010 22:15

Dnes jsem měla squash a ráno hurá do práce. Užívejte víkendu.
Tamarko, budu se těšit na maila.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Tamara A. ()
Datum: 30. 10. 2010 17:31

Hezké sobotní odpoledne hubenky kvet

Ranní váha 99,2 kg.

Dnešní jídelníček pribor2
SN - 2 ks kukuřičných chlebíků, cottage, rajčátka
OB - v restauraci na oslavě: indická rajská polévka, kuře v indické omáčce a tradiční indickou plackou (snědla jsem pouze poloviční porci, druhou jsem si vzala s sebou, bude zítra k obědu)
SV - 8 kousků cukroví (výslužka z oslavy)
VE - jen zelenina a asi i vínko pochvala

Z oslavy jsem šla pěšky a našlapala 11000 kroků :chuze:

Dnes jsem so poprvé odhodlala jít cvičit na power plate. Cvičení celkem náročné, moc se mi to líbilo. Trvá to pouze 30 minut, ale zaposilovala jsem si fakt všechny svaly. Potom jsem šla pěšky domů a postupně jsem začínala cítit všechny svaly, hlavně ty na nohou. Jsem zvědavá, co všechno mě bude bolet zítra. A už jsme se objednala na pondělí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Peggy ()
Datum: 30. 10. 2010 22:07

Já jsem zase byla včera na cvičení H.E.A.T. Netušila jsem, do čeho jdu a byl to záběr, prostě high energy aerobic training, 45 minut jsme šlapali po pásu (poháněném vlastní silou) jak veverky. Má to simulovat chůzi do kopce. Trenér (asi 25 letý pohledný mladík, ale inteligentní, žádný "kulturista"winking smiley na mě celou dobu koukal s úzkostí, jestli mu tam nezkolabuju, byly tam většinou mladý holky a já se svým přítelem smích (dohromady je nám skoro 120 let). Ale zvládli jsme to se ctí a příští pátek jdem zase). Dnes byl nordic walking, 11 km.
Posledních pár dní se ke mně vrátil zatoulaný mozek a doufám, že nějakou dobu setrvá. Jím jako celkem příčetný člověk a vydržím se večer necpat. Ten pocit za to stojí!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Olina ()
Datum: 30. 10. 2010 22:28

Peggy JO, jsi dobrá, vidíš že to jde!!! Držím palce ať Ti to vydrží.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...1112131415161718192021Následující
Aktuální stránka: 20 z 21


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.