Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11
Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: hatta ()
Datum: 08. 09. 2010 08:16

Ahoj všem. To je téma hlavně pro mě, nějak mi to nejde, ale zase se v jídle až tak nesnažím. Pohybu mám celkem dost, ale v jídle mám mezery. Teda spíš nemám a měla bych mít smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: hatta ()
Datum: 08. 09. 2010 08:18

Ve starém témátku už toho bylo strašně moc, tak jsem se pokusila něco vyplodit. Ale na mě to sedí.

Jdu na orbitrek a pak se ozvu. Hezký den.
PS: chtěla jsem jít na brusle, ale to počasí mě vyloženě odradilo, takže volím domácí prostředí s orbitrekem.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Dracek ()
Datum: 08. 09. 2010 08:36

Dobre rano kvet

vcerejsek za 1 :hura:. K planovanemu jidelaku jsem mela jenom kolecko ananasu a 30g eidamu do vecerniho salatu, coz se mi veslo do predem naplanovane rezervicky :-) Navic jsem si pul hodky zaposilovala a pul hodky jsem tu vytvarila jakesi tanecni kreace. To obvykle delam kdyz nestihnu jit behat, jen trnu hruzou kdy me u toho nektery ze synu nachyta a zemre smichy :-D No hele predstavte si to, oplacanej Dracek v cyklistickejch elastakach a reklamnim tricku vlni pred zrcadlem boky az se mu trese treti brada mrk

Vzhledem k tomu, ze vcerejsi disciplinu prisuzuji faktu, ze jsem zverejnila svuj plan a pak by mi bylo stydno napsat, ze jsem krome vyse zmineneho mela jeste pul kravy a radek brambor, a vzhledem k tomu ze mam grafomanske sklony, davam sem dnesni jidelnicek:
SN: 1/2 kefir, hruska, kousek melounu, 3 ryzove chlebiky
SV: ochuceny tvaroh (na sladko) 150g
O: ryze (50g pred varenim), kure, okurkovy salat
SV: 1/2 kefiru, mrkev, paprika
V: cockovy salat s cibuli a jablkem (cca 40g cocky)

zase jsem v tom cca za 6500kJ a opet nechavam malou rezervu na pripadny neocekavany zob.

Mejte se krasne
Pa Dracek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Ela ()
Datum: 08. 09. 2010 09:12

Dráčku, já zase onehdá zkoušela podle videa na Youtube doma Zumbu... Vypadalo to zhruba jak to bylo v jedné povídce Šimka a Grossmanna - něco mezi padoucnicí a slavností Slunovratu... Naštěstí nikdo nebyl doma.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 09. 2010 09:26

Elo smích Minule jsem se proto na zumbě skovávala za jakousi Číňanku. Bohužel, byla menší a zrcadla byly všude...Ale mě to baví :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Dracek ()
Datum: 08. 09. 2010 09:27

Zumbu jsem jeste nezkousela, ale jak to tu licite, zni to lakave. Ze by.... :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: hatta ()
Datum: 08. 09. 2010 09:30

TAk mám za sebou 50 min. orbitreku. Jdu do sprchy, nakoupit a vařit. Po obědě mám kadeřnici, tak snad se nebudu muset po několik týdnů schovávat smích

Dracku, trochu mě zarazila tvá snídaně v kombinaci kefír + hruška,... neběháš po tom smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Olina ()
Datum: 08. 09. 2010 09:32

Elo, mám podobné zkušenosti. A podobné kreace zkouším jen když jsem sama doma a i tak neustále koukám po dveřích, aby náhodou někdo neočekávaně nepřišel.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Dracek ()
Datum: 08. 09. 2010 09:42

hatto, ja to snidam vetsinou na etapy. Kefir obvykle zatimco vypravuju deticky z domova a zbytek snidane az v praci. Ale chapu, ze to vypada divne.....cistici kombinace, jeste s tim melounem smích



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dracek (08. 09. 2010 09:57).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Danka ()
Datum: 08. 09. 2010 10:22

Ahoj kvet,

tak včera opět 50 minut na orbitreku JO. Jídelně taky dobrý, tak snad se brzy dostaví výsledky.

Dracku - pěkný jídelníček JO

V pátek jdeme na oslavu narozenin, tak doufám, že to ustojím.

Kdepak máme Tamaru - ještě na dovolené? A co Sandi? Vikaa? A další otaznicek?

Včerejší pribor2
S: ovesná kaše (35g vloček, lněná a slunečnicová semínka, 2 lískáče), kafe s ml.
Sv: 3 švestky, nektarinka
O: 220g cuketa, 140g lilek, 300g loupaná rajčata, 100g šmakoun
Sv: ovofit, kafe s ml.
Sv2: 80g šproty v tomatě, 30g lámankový chléb
V: 150g ledový salát + 140g rajče + 100g okurka + 30g balkán + 30 ml dresink Linessa, 60g celozrnná kaiserka, 1/2 perla tip 10g + olomoucké 40g, 1/2 lučina linie s brokolicí, 30g krůtí šunky Fitness, 20g eidam 20%



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Danka (08. 09. 2010 10:23).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Ela ()
Datum: 08. 09. 2010 11:13

...aby se tak všechny někde cpaly !cert
...no, že zrovna já se ozývám...kde beru tu drzost !?:-D Jsem totálně zvlčilá, nevím proč, ale jsem. Radši se nevážím.smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Danka ()
Datum: 08. 09. 2010 12:01

Já mám tedy kliku, že v práci nehřeším, prostě sebou mám připravené jídlo a nic jiného nejím. Sice tu máme kantýnu, ale tam radši vůbec nechodím. Doma je to horší :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Ela ()
Datum: 08. 09. 2010 12:28

No právě. A fakt nejhorší to je, když přijdu z fitka, to jsem hladová jak šakal...nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: hatta ()
Datum: 08. 09. 2010 12:35

A co mám říkat já, když jsem doma podstatně častěji než v práci,....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: hatta ()
Datum: 08. 09. 2010 13:04

Sice od rána vařím, ale protože mi posledních pár dní není úplně 100% ok, ale přitom mi nic moc není, tak jsem si k obědi dala jen chlebík a tofu. Musím říct, že toho nebylo moc a stačilo to. Už se nedivím těm, co mají neustále stejné jídelníčky typu houska (chleba), šunka, sýr, zeleninka,....protože v tomto typu jídla je lépe vidět co jíš a sníš, než v tom vařeném,...Ale když já tak ráda vařím,....Dneska jsem dělala vepřový se špenátem a br. knedlíkem a jablkovou buchtu. Naštěstí odpol. přijde Míša a jídlo si odnese k Michalovi. smích Tak bych to potřebovala pořád, abych uvařila a někdo si jídlo odnesl smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Datum: 08. 09. 2010 13:15

jak zacal skolni rok,tak nestiham psat jidelnicky,ale snazim se jist 5krat denne do polosyta.Jenze jsem mela narozky a fernet k tomu, tak par sacharidových uletu bylo.Snad to koncem tydne zase vratim do koleji.Vcera jsem hrala dve hodiny volejbal a pak si dala v hospode 3male 12ky a 3male 10ky.No proste pako.Priste uz na tzv.druhou fazi nepujdu. Ja si tam rada pokecam,je to muj jediny socialni kontakt se svetem. Ale od pristiho tydne budu chodit jednou tydenne na terapeuticke skupinove sezeni,tak se vykecam tam a bez piva :-D
Kdyz uz pisu,dam dnesni jidlo:
sn:3celozrnne toustiky s bylinkovym tvarohem
sv:baleni male lentilky+bily jogurt klasik+hrsticka ovocne musli
ob:0,25talire gulasova polevka+par dobnuti do zapecenych testovin s uzeny,moc mi to nechutnalo,tak jsem moc nesnedla
svyawning smileyvofit ananas
ve:hovezi vyvar se zeleninou
ve2:sopsky salat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Ela ()
Datum: 08. 09. 2010 13:16

Tak to já bych byla radši na tom druhém konci, kam by to jídlo bylo donešeno...:-D Vařím, ale nebaví mě to. Ale ráda peču. Jenže zase to pak žeru.smajl120

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Danka ()
Datum: 08. 09. 2010 13:16

Hatto - já taky ráda vařím a peču, zkouším nové recepty a manžel to oceňuje. No, ale já si jím to své. K obědu nějaké mišmaše :-) a večeře saláty a obložené pečivo. Je fakt, že někdy mám pořád úplně to samé, protože koupím ledový salát a mám ho tak na 3x, to samé lilek, cuketa....manžel to nejí. Ale třeba obložené pečivo sýrem a šunkou (aspoň střídám druhy pečiva, sýrů i šunky) se mi asi nikdy nepřejí. Ale je fakt, že změnu by to chtělo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Danka ()
Datum: 08. 09. 2010 13:21

PK - dodatečně všechno nejlepší k narozeninám kvet. Jídelníček máš pěkný, ale já mě by to asi nestačilo. Zkoušela sis to spočítat? Myslím, že ty budeš hubnout i při příjmu kolem 7000 kj.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Danka (08. 09. 2010 13:22).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Datum: 08. 09. 2010 13:31

Danko faaakt? ja myslela,ze bych jeste mela ubrat.Treba ty tri toustiky rano,no mela jsem pocit,ze jich melo byt min,ale zase jsem vedela,ze bych mela brzo vlci hlad.A ten dnesni jidelnicek je nespocitatelny,protoze cojavim z ceho delaji gulasovku a nemam odhad na mnozstvi v oku.Jen me tesi,ze jsem vracela u okynka plny talir zapecenych testovin. Ja jen hlidam,aby kazde jidlo z tech 5-6ti denne bylo kolem 1000kJ a ve vysledku to bylo tak tech 6000kJ.
Ja myslela,ze to je maximum,abych zacla hubnout.PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.