Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: hatta ()
Datum: 29. 12. 2009 13:12

Peggy já se také nehodlám na silvestra stresovat,... jak na nový rok tak po celý rok smích , takže jsem v pohodě JO a jak říkáš, po novém roce se na to vrhneme. rotoped :squash: :aerobik:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Danka ()
Datum: 29. 12. 2009 14:25

Ahoj holky kvet,

tak já si užívám dovolené, včera byl vyloženě válecí den u televize a pěkně jsem si po celkem náročných svátečních dnech odpočinula. Na váhu jsem taky dnes vlezla a kupodivu mám 55,9 kg. Ale je fakt, že cukroví nejím a z toho sladkého mám jen tu vánočku ráno. Je jí ještě pěkný kus (je pečená z kila mouky), tak si jí užiju :-).
Na Silvestra jdeme taky do větší společnosti, takže tam nějaké zobání nehrozí, spíš alkohol a tanec, možná nějaké tyčinky. Za chvíli jdeme ven se psem, je hezky, tak je škoda hnít doma.

A včerejší pribor2
S: 70g vánočka, 1/2 bílého jogurtu Klasik, kafe s ml.
Sv: 2 racio špaldové chglebíky s ricottou a šunkou
O: 150g nastavované kaše, 1/4 pečeného kuřete (prsíčka, bez kůže)
Sv: 1/2 netuč.tvarohu, 50g kompotovaných jahod, 20g syp.musli
Sv2: 75g tzatziky, 35g lámankový chléb
V: zeleninový salát s balkánem a jogurtem, celozrnná kaiserka, ricotta, šunka, stříbrňák

a litry ovocného a zeleného čaje

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Honzina ()
Datum: 29. 12. 2009 14:52

Já dnes pracuji a ještě zítra pracovat budu.
Jídlo moc neřeším, snažím se minimalizovat ztráty (tedy vlastně přírůstky), ale nehrotím to. Jím vše, na co mám chuť v množství víceméně na jaké mám chuť a po svátcích se do toho pustím znovu.
K obědu jsem dnes udělala vepřovou panenku grilovanou v medovo-česnekovo-sojové marinádě s bramborem a kupou salátu z čínského zelí.
Velkou mísu zeleninového salátu dělám každý den - kalorie se tím "naředí" a ještě si člověk spraví chuť.
Od manži jsem dostala pod stromeček půl kila luxusních mandlí v čokoládě. No moc už jich nezbývá...
Ale vánoční cukroví mne nijak zvlášť neláká. Jestli jsem za celé svátky snědla 15 kousků... a to ještě většina z toho byly u tchýně švestky v čokoládě, které já k smrti ráda...
Zítra osiříme - syn odjel hned na Štěpána a vrátí se až 3. ledna, dcera odjíždí zítra na Šumavu a vrátí se po Novém roce. Na Silvestra půjdeme na procházku s OZP, pak jsme pozvaní ke tchýni, večer jdeme do divadla a pak půjdeme asi dlouhou procházkou domů. Žádné velkolepé oslavy kolem jidlem přetékajícího stolu nebudou. I když udělám pekáč domácího sulcu - bez něj by pro nás Silvestr nebyl Silvestrem. Jenže maso do něj mám libové a na ovarových nožičkách toho zas až tak moc není - a je to dobré na klouby. A jednou do roka...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Olina ()
Datum: 29. 12. 2009 15:36

Ahoj kvet
To já jen tak do vás šiju v dobrým, abych to trochu rozpohybovala a aby z nás byly hezký štíhlý holky.
včerejší:
sn veka, flora, kafe s ml.
sv mandarinka
sv2 bílý jogurt
o losos na grilu, zeleninový salát
sv kafe, trošku cukroví
sv2 ananas¨
ve tvaroh s vanil. cukrem, vánočka 40g, melta s ml
Hezký den!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: AlenaV ()
Datum: 29. 12. 2009 16:00

Olino nekdo takovy je tady treba :-) Hned se tady rozjela diskuze :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: tlustousek ()
Datum: 29. 12. 2009 16:46

Dobrý den všem kvet

Zdravím Vás všechny a protože je mi jasné, že se hned tak nedostanu k PC, tak přeju do nového roku hodně zdraví, zdraví, zdraví a zase zdraví. kvet

Opečovávejte se :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: AlenaV ()
Datum: 29. 12. 2009 20:48

Koukam, ze se pomalu vytracite pred Silvestrem, tak preju vsem hezke oslavy a dobry vstup do noveho roku :-)

Kam se podela Alisha?? Alisho neschovavej se :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: hatta ()
Datum: 30. 12. 2009 08:11

Dobre rano Berušky, tak jsem zase v praci po dovolené. Jídlo jsem si vzala s sebou. dělala jsem včera dušenou mrkev s hráškem a brambory a tak to mám dnes k obědu i večeři. Už jsem po tom smaženém těšila na něco lehčího.

Přeji vám všem do nového roku hlavně zdravíčko, pohodu a hodně hobnoucích úspěchů. kvet :silvestr: kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Ela ()
Datum: 30. 12. 2009 09:06

Silvestra neřeším, neb ho pro nepřekonatelný odpor smích neslavím, přes svátky jsem se celkem držela, tak uvidíme, snad to dopadne s váhou OK.

Kdo slavíte, užijte si to ! :silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Peggy ()
Datum: 30. 12. 2009 12:28

Jo, Elo, a to je ještě úplněk smích

Já Silvestra ne přímo bujaře slavím, to nesnáším, ale užívám si ho (na rozdíl od Vánoc) ve velké pohodě. Připadá mi, že tento den vůbec nic nemusím, že můžu udělat tlustou čáru za vším, co jsem v tom roce zbabrala a začít nanovo. Samozřejmě je to jen pocit, asi je to tím, že se u nás na Silvestra nikdy nešílelo jako před Vánoci a byla legrace, přišli sousedi a tak.
Zatímco Vánoce mi dávaly zabrat, hlavně když jsem měla malé děti a bývalý manžel nejenže s ničím nepomohl, ale vše záměrně bojkotoval. nene Takže mám trauma a 20 let po rozvodu smích

Přeju všem splnění všech přání v novém roce :silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Olina ()
Datum: 30. 12. 2009 20:28

Silvestra nesnáším, teprve po půlnoci mi začíná připadat méně odpudivý.
Chystám se k večeru na nedaleký kopec kouknout na ohňostroj, tak doufám, že se někde nepřizabiju, protože se jde lesem. Ale loni už jsme sli taky a dobro došli.
Je to celkem makačka, tak 40min ostrou chůzí a hoooodně do kopce.
Vy co slavíte, si to pěkně užijte oslava
Do nového roku Vám přeju hodně zdraví a hodně elánu při hubnutí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Peggy ()
Datum: 30. 12. 2009 22:02

Tak já teda budu slavit i za vás, já to zvládnu. Ale stejně by mě zajímalo, co je vám na tom Silvestru tak protivný otaznicek Elo, Olino ??? Já si zítra dám třeba chipsy, možná chlebíčky s majonézou...,, prostě věci, které mám opravdu 1-2x do roka. Když od 1.1. musím být zase umravněná, tak si to můžu dovolit. Prostě na Silvestra si můžu dělat co chci smích A od 1. ledna zase :-( ach jo... Co je na 1. lednu přitažlivého?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: hatta ()
Datum: 31. 12. 2009 02:34

Dobré ráno děvčátka.
Peggy, já budu slavit taky, těším se nejvíc na sýrovo česnekové jednohubky s ananasem. Ty mám nejrači. A šampíško,... bubli bubli do hlavy ... smích ....Doufám, že ještě seženu jahody do šampíčka. Mám i kaviár,... Tento rok nebyl špatný, tak se s ním hezky rozloučím a přivítám ten Nový, aby byl ještě lepší,......A bude i taneček, na což se těším nejvíc, protože tancuju ráda a letos nějak nebyla moc příležitost.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: VěraM ()
Datum: 31. 12. 2009 08:16

Krásné ráno děvčátka,
všem přeji do nového roku hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, lásky a elánu do hubnutí.
Silvestr moc nemusím, tak skončím asi u gramofonu, který jsme dostali od dětí pod stromeček a budem si pouštět staré desky, no nějaké to vínko asi také bude. Tak to krásně oslavte a hurá do nového roku :silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Magda ()
Datum: 31. 12. 2009 10:37

Ahoj holky,
tak se hlásím po týdnu ( nebo víc), kdy jsem byla mimo PC. Proběhlo nezřízené obžerství, za což se stydím :-) a snažím se nějak vkočírovat do slušného stravování.
Samozřejmě sedím v práci - a ještě do půl čtvrté budu, jenže není do čeho píchnout, takže se snažím nasoukat do hlavy pět lekcí angličtiny, na které jsem jaksi neráčila dorazit. A protože příští týden už teda musím, tak to hodlám nějak dohnat.Každý den jedna lekce jako závazek. Silvestr bude v duchu odpočinku, nějak mě to letos nebere, takže zůstávám doma se synátorem, kouknu na tv, přečtu něco z vánočních knížek, zapálím svíčičku ( doufám, že jen tu), otevřu vínečko a to bude asi tak vše.No a budu se samozřejmě vyhýbat chlebíčkům a cukroví.
dnešní jídelák:
sn: půl grahamového rohlíku, Budap.pom, ovocný čajík
sv: kiwi, kafčo s ml.
o: pečené kuře, rýže ( nabídka nemocniční kuchyně)
sv: jogurt, rajčátka, okurek
ve: chystám se dělat krůtí prsa, takže pro sebe je jen upeču se zeleninou
No a jinak se pokusím nic nesežrat.Kdyžtak v množství míň než malém nebo jak se to říká u těch drog a jiných návykových látek.

Všem do Nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů v hubnutí. :silvestr:



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Magda (31. 12. 2009 10:40).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Danka ()
Datum: 31. 12. 2009 11:05

Ahoj kvet,

tedy já si vyspávám - skoro každý den do půl jedenácté, to se mi bude v pondělí špatně vstávat do práce. No, ale když si tělo spánek žádá, tak mu ho dopřeju :-).
Včera ráno u nás bylo bílo, ale pak začalo pršet a zase je tu jen bahno :-(. To je mi prosinec.
Tedy já proti Silvestru nic nemám, beru tento den jako další příležitost jít se bavit s přáteli :-).
No a jedno předsevzetí do příštího roku mám - přestat kouřit. Joj, to bude boj. Ale zkusit to musím. Jdeme do toho s manželem oba, tak se snad zadaří.

Včerejší pribor2
S: 75g vánočka, 1/2 bílého jog. Klasik, kafe s sl.
Sv: špaldový racio chl., 25g zeleninový tvaroh Milko
O: 1/2 netuč.tvarohu, 150g pomela, 25 g syp.musli
Sv: 35g lámankového chleba, ricotta, šunka
V: zeleninový salát s balkánem a jogurtem, celozrnná kaiserka, ricotta, 40g cottage light, šunka, eidam 20%
u tv 30g pikantních tyčinek

Všem přeji do roku 2010 jen to nejlepší!!!!!! :silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Peggy ()
Datum: 31. 12. 2009 11:05

Hatto, ty moje duše spřízněná! Jsem ráda, že se našla alespoň jedna duše, která Silvestra může. hop

Ale vážně: mně se letošní rok taky líbil, dá se říci, že pokud neobtěžují choroby, líbí se mi každý rok o kousek víc. Prostě jak jsem starší čím dál méně se trápím věcmi nepodstatnými a většinu podstatných věcí již mám za sebou a vyřešených. Děti mi dělají už jen radost a letos mi nadělily další vnouče, prostě jsem spokojená. Stáří má své výhody a je jich dost smích.

A kdyby se mi v příštím roce podařilo zlikvidovat ta kila, byla bych už přímo rozmazlená :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Tamara A. ()
Datum: 31. 12. 2009 13:26

Hezké odpoledne, hubenky kvet
Ani já Silvestra moc nemusím, příjde mi to taková zábava na povel. Já jsem se teď vrátila z práce a k večeru se chystám k sousedům.
Hattuško, krásně si to tancování užij.
Danko, držím palce, ať Ti to nekouření vyjde.

PŘEJI VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU :silvestr:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 12. 2009 17:02

Já se přidávám k přání všeho dobrého a sejdeme se příští rok, tj. zítra ráno. Budu se na vás těšit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Shodíme bříška, těšíme se na Ježíška
Autor: Tamara A. ()
Datum: 01. 01. 2010 10:25

PŘESTUPOVAT !!!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.