Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Bude to fungovat?
Autor: Jonas1980 ()
Datum: 29. 12. 2015 12:29

Ahoj, chtěl bych schodit smiling smiley . Potřebuji radu, Chápu dobře , že když při mé váze 114, výšce 182 a věku 35,mám dle rovnic bazální cca 10500kk a budu se se držet na +- 8500kj, budou kila ubývat? Nebo je 8500 moc/málo. Pohybu mám trošku, denně tak 5-6 km chůze.
Děkuji za rady.
Pěkný den smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Bude to fungovat?
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 12. 2015 12:55

Doporučuji se držet kolem 10 000 kJ, příp. 1 - 2x týdně 8,5-9 tis. Kj. Zpočátku kila půjdou rychleji (jde většinou voda).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Bude to fungovat?
Autor: Jonas1980 ()
Datum: 11. 01. 2016 14:24

Dekuju za odpoved, fungovat to funguje smiling smiley
Chci se jeste poprosit o objasneni.
Bazalni metabolismus mi kalkulacka spocita na cca 9000kj, ja si rano reknu, ze pujdu na rychlou prochazku treba 5-6km, to je tak na hodinu. Potom vyrazim za povinnosti a pridam jeste 5 km. Tak to dohromady bude cca 4000kj navic.
No a kdyz snim 9000kj, telo spotrebuje 13000kj,nebudu ja nejak a strádat? smiling smiley
Nebo je spis dulezite, ze kdyz snim spravny pomer bilkovim, tuku a cukru. Tak ten deficit si telo vezme z bohatych zasob?
Pekny den a hodne zdaru.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Bude to fungovat?
Autor: lukasova ()
Datum: 11. 01. 2016 15:04

Co mám zkušenosti s hubnoucími ženami, když jsme zůstaly na BM a přidaly pohyb, nestrádaly a naopak měly víc energie. Poměr živin je samozřejmě důležitý, je potřeba dodávat ne výrazný nadbytek bílkovin, ale zcela pravidelný přísun cca 0,6 - 1g/1 kg hmotnosti, protože bílkoviny se neskladují. Co je důležité, aby zdroje bílkovin byly různé, pro různých obsah aminokyselin. Když je vyšší příjem jedné AK, pak se ty druhé méně vstřebávají.
Co se nespotřebuje, metabolizuje se a vylučuje ledvinami (vyšší příjem bílkovin pak znamená vyšší zátěž ledvin).
Zásada talíře - 1/3 masa, 1/3 přílohy a 1/3 zeleniny :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.