Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Vážení za leden
Autor: Dana* ()
Datum: 05. 02. 2008 14:17

No a já taky už budu mít za chvíli 53 :-(
Ale jinak děkuju:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vážení za leden
Autor: VěraM ()
Datum: 05. 02. 2008 14:37

Alenko, krásná tabulka, koukám, že bazální metabolismus bych měla docela slušný:-D


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vážení za leden
Autor: Míla ()
Datum: 05. 02. 2008 18:37

Jako,že já 45?ňáká divná matika,no právě se cpu míchanými vajíčky,tak asi jo.No a věk se blíží k 52,no jo no.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vážení za leden
Autor: IVANA ()
Datum: 05. 02. 2008 20:37

Chachá Ali, to je dobrý hop hop hop Dyť my jsme úplní drobečci :-D Ty šaty by museli být mini a bez kapes :-D Takový šaty vůbec nepla :-D To je úžasný když člověk zjistí, že je tak z něj kůže jen na pár trenýrek hop hop hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vážení za leden
Autor: MADLAM ()
Datum: 05. 02. 2008 20:46

no to je pěknej kousek kůže, to jo........



MADLAM pusa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vážení za leden
Datum: 05. 02. 2008 21:42

chjo, vedu teda zrovna to nejideálnější družstvo :-( . Berou mě záda, ani chodit nemůžu. A miminko zatím pořád nic.Asi se kočenka jedna ještě parádí :-D
babča

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.