Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5
Re: Léto před námi.....
Autor: domenica ()
Datum: 04. 07. 2007 21:23

Honzino - skvělé výsledky JO JO Blahopřeju kvet kvet kvet


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Beky ()
Datum: 05. 07. 2007 12:55

Honzino, moc gratuluju JOJOJO
Máš můj velký obdiv!
Já jsem včera posnídala ovesnou kaši EMCO, k svačině bylo jablko, k obědu kuskus se zeleninou, druhá sváča zase jablko a k večeři byl salát : rajče, okurka, bazalka , mozzarella a jedna celozrnná kaiserka.
Ta už by asi večer být neměla co?
Dneska k snídani 2 celozrnné kaiserky s eidamem, měla být určitě jen jedna, příště už si jí snad odepřu. K svačině Jogobella, k obědu torteliny a rajčatová omáčka, k večeři plánuju zeleninovou polívku.
Renčo, pilates cvičíš podle DVD?
Já ho mám na DVD doma a musím se přiznat, že jsem ho zatím jen zkoukla.
Tak zatím, za chvíli jdeme na procházku, je sice hnusně, ale doma trčet nechceme.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Adélka ()
Datum: 05. 07. 2007 22:20

HONZINO,gratuluji, jsi super!!
BABČO vydrž!!!!
Jinak všechny zdravím, mám cestovní horečku a nic sbaleno. A ráno
už jedu do Prahy a odpol.letecky dál. Ale je to jen krátký výletek do pondělka.
Ahojte Áda

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: ren?a ()
Datum: 08. 07. 2007 18:54

Ahojky, já jsem se teď vrátila z výkrmny u maminky. Pilates zatím cvičím podle návodu z Pulsu, který tam vyšel zhruba před dvěma lety a temkrát jsem to zkombinovala ještě s tím rotopedem a běháním a zvládla jsem sundat váhu z 92 na 80 kg. Nevím proč, ale teď se nějak nemůžu nakopnout a pořád se cítím strašně unavená.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 07. 2007 08:14

Koukám jak jste holky šikovné já jsem momentálně ve stádiu, že snad nevím ani jak na to. Jak se do toho pustit. cítím se totálně vyčerpaná a přitom vím,že je to i z té tloušťky a vůbec musím nějak přehodnotit svoje priority, pracovní, studijní, budovatelský a hubnoucí. Takhle bych špatně dopadla. jdu si vytisknou Honzin jídelníček a ty renčo napiš jak jsi hubla je to vždy inspirativní. martina

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: ren?a ()
Datum: 10. 07. 2007 08:28

Teď momentálně není, co psát, protože za čtyři dny u mamky jsem naopak kilo nabrala. ale včera už jsem začala rotopedit, jak já tomu říkám a dnes už mám další 20 minutovku za sebou. Tak uvidíme na konci týdne. Jinak pocity mám stejné jako Ty.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 07. 2007 10:38

rotoprdění mi docela bavilo ale já fakt už nevím kdy, chodila jsem i na spinning,ale co předěláváme barák tak není čas, sil, peněz,
no a teď při mém životě budovatelském fakt nevím kdy. o víkendu vstávám v pět, vařím řemeslníkovi a mužovi, pak jdu makat pak přijdu …… a já vlastně nevím kdy mám cvičit, ale vím, že to potřebuji jinak se zbortím a hlavně zešílím, musím si udělat nějaký harmonogram klidu mrt

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: ren?a ()
Datum: 10. 07. 2007 10:46

Tak to docela chápu, já jsem tenhle pocit měla koncem června než mi začala dovolená. A to jsem nepředělávala barák. Ráda bych Ti pomohla, ale opravdu nevím jak.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 07. 2007 12:19

musím si učesat mozek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Beky ()
Datum: 10. 07. 2007 14:34

Renčo, dva dny jsem cvičila sestavu Pilates pro začátečníky. Pohyby vypadají nenápadně, ale dalo mi to pěkně zabrat, zjistila jsem, že jsem totálně zkrácená.
Martino, to bych taky nutně potřebovala!
tak zatím pa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 07. 2007 14:55

beky ale jak to udělat?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: ren?a ()
Datum: 10. 07. 2007 14:57

Tak já už mám první výsledky, kila se začínají pomalu hýbat směrem dolů ale co je nejdůležitější je % tukuv těle už je to o 1 % méně.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 07. 2007 15:13

no a já ted měla absták a snědla sladké .....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Honzina ()
Datum: 11. 07. 2007 13:47

Ahojky vespolek kočenky,

Renčo, gratuluju, vzalas to vážně a každé % dobré.
Beky - jedna kaseirka k snídani stačí - no pokud si ji rozkrojíš napůl - na každou plácneš plátek toho eidamu a k tomu zakousneš papriku nebo velké rajče, budeš mít pocit, že jsi toho snědla stejně a bude to za 2/3 energie...
Martino, vydrž a občas sobecky mysli na sebe - řemeslník s manžou dvakrát po sobě stejný guláš také přežijí...

Jinak si stále připadám malátná a vyždímaná, dneska jsem dokonce stláskala jednu čokoládu - celou (no s jedním řádkem mi "pomohl" pes) a tu nejhorší kvality. Po ATB mne přepadly kvasinky a ta candida se asi dožaduje cukru... takže se cpu a necvičím..., musím se rychle vzpamatovat.

Pilates jsem zakoupila také - no ještě ani nepustila... A to jsem měla předsevzetí, že zakoupím zvýhodněnou neomezenou prázdninovou permici k Šípkové: AE, spinning, posilovna... No ještě, že jsem to neudělala, jen by mne štvalo, že propadá.
Za 14 dní mne čeká dovča - horská turistika - a moje kondice klesla k bodu mrazu - pomoooc, oni mne tam zabijí... a medvěd mne sežere...



Nikdo si nemá nakládat víc, než sám unese.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: ren?a ()
Datum: 11. 07. 2007 13:51

Honzino, neboj nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Tu permici k Šípkové, tak tu bych určitě brala, ale jsem móóóc daleko. Včerejší optimismus už mě opustil, nějak se to zadrhlo, ale snažím se dřít dále. Věřím hlavně sportu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Beky ()
Datum: 11. 07. 2007 15:41

Martino, jo , jak to udělat a nezbláznit se.
Renčo bezva, jen vytrvej, potřebujeme tady tahouny:-).
Honzino, já jsem ulítlá na to pečivo, ale už si budu dávat opravdu jen jeden kus. Jinak přeju ať se do dovolené dáš dohromady a medvěda se taky bojím, jedeme totiž na dovču do Beskyd a vlka taky :-D. Doma mi provokativně stáhly do složky "dovolená" - Jak se chovat při setkání s medvědem:-D.
Já mám DVD Pilates, které bylo přiložené u MF Dnes. Nevím jestli by nebylo lepší jít na pár lekcí do fitka, protože mě po tom cvičení nějak rozbolela záda, asi dělám něco špatně.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: ren?a ()
Datum: 11. 07. 2007 17:52

Nevím, možná by to lepší bylo. Já mám výhodu, že kamarádím tady s místní cvičitelkou takže mám od ní spoustu rad. Tohle DVD z maldé fronty mám taky, ale ještě jsem podle něj necvičila. Co můžu doporučit je DVD s názvem ABS a mělo by procvičovat všechny problematické partie. Jsou to dva 20 minutové bloky, které skutečně dají zabrat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Honzina ()
Datum: 12. 07. 2007 11:47

Ahojky.
Beky - my jedeme na Ukrajinu do Karpat - "Jak se chovat při setkání s medvědem" je součástí informací CK.
Dnes od rána baštím activie - musím do sebe nějak dostat slušné bakterie.
Pilates jsme cvičili v Kralupech - nadchlo mne to (na rozdíl od ukázkové hodiny ve *****), hned bych k té cvičitelce chodila. Bylo to takové "nic" a dva dny jsem se potom nemohla hýbat. Přeháním, ale cítila jsem svaly, o kterých jsem nevěděla, že existují. Jako všechno, je to asi hodně o lidech, někdo umí a nadchne, někdo zprotiví.

... když už jsme u těch svalů, o nichž nevíme... nebyla jste některá na Bodies?
zajímalo by mne, jestli to stojí za ty peníze, a jestli by mi nebylo špatně.



Příspěvek upraven (12. 07. 2007 15:48)

Nikdo si nemá nakládat víc, než sám unese.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Honzina ()
Datum: 12. 07. 2007 11:50

netušila jsem, že tady máme automatickou cenzuru...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Léto před námi.....
Autor: Beky ()
Datum: 12. 07. 2007 12:20

Honzino, budeme vědět jak se chovat a doufat, že nebudeme muset v praxi lovit v paměti informace z příruček:-).
Body's je co ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.