Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5
Rok 2013
Autor: ALENA ()
Datum: 01. 01. 2013 22:58

Poslední hlášené údaje z března 2012 :
Míla - 86
Jane - 91
Rija - 94
Ivana - 76
Martina - 97
Babča - 100
Tina - 109
VěraM - 75
Markéta - 100
Alena - 117

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Jane ()
Datum: 02. 01. 2013 09:57

HLásíme váhu? Tak jo, já mám 95 sad smiley.
Včera už tam byla čtyřka, ale dneska za ne. Pěkné, pěkné.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: IVANA ()
Datum: 02. 01. 2013 16:37

Já sem psát pravidelně váhu nebudu. Pro mne je to spíš už po těch létech demotivující a čím dál tím míň mám v oblibě výkony "pod tlakem". Byť je to jen číslo do tabulky a ten kdo mne do toho tlačí jsem jen já sama nene
Äle pro takový nějaký "kuk - tohles měla před rokem a tohle máš teď" sděluju:
76,7 kilo.
CCa o pět kilo víc, než jsem měla nejvlídnější váhu během loňskýho roku.
A cca o 13 víc než jsem měla cca před 10ti rokama a tehdejších 60 a něco kil viděla jako konec světa smích Bóžerůžo bóžerůžo záchvat
Nenadávám už na žádnou svoji fázi hmotnostní, protože i když už jsem si mockrát myslela, že tučnější být nemůžu, vždycky jsem to šikulka šikovná strel dokázala navýšit, takže jednou budu třebas nostalgicky vzpomínat na to, jakou jsem na začátku toho třináctýho roku měla fešnou tajli otaznicek
Tož jak má milá budoucnosti, jakpak to půjde s kilama dál... dostanu trvalý stravovací rozum - nedostanu trvalý stravovací rozum .... otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Markéta~ ()
Datum: 02. 01. 2013 20:27

hlásím taky - 84,5 (ještě ráno na Štědrej den bylo 82) :-( ale já vím a už nic neříkám, hlavně zdravíčko :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Jane ()
Datum: 03. 01. 2013 14:22

Už nikdo, holky sad smiley?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: MARTINA ()
Datum: 08. 01. 2013 09:35

no tak mě se do toho taky nějak nechce................fakt ne.............bekk bek
ráno 99,6

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: dreana ()
Datum: 11. 01. 2013 15:45

Ahojky,

tak mužu se přidat? Dnes 98,6 kg.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Datum: 13. 01. 2013 17:56

Ivanko - nebeč. Pro potěchu, že v tom nelítáš sama. 104 a to už mám cca 2 kila od nejhoršího povánočního vážení dole.Ale nezvládám. Dnes jsme byli lyžovat, o 3 krajících chleba, o čaji - pravda s cukrem - v termosce, dorazíc domu sežrajíc co se ddalo :-(. bij tak vidíte, kočenky, vidíte.
ALE!!!MARKËTKO!!! Ty šikulo jedna!! Mě teda těšííííš mocmocmoc! Dcera mamina se do toho taky pustila, cca od října měla dole 10 kg, teď s ní Vánoce trochu cukly, ale běhá s psíkem jak o život :-D.Je na tom o fousínek líp než ty, má cca 81.
Tak čauky a jdu juknout vedle.
babča

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: MARTINA ()
Datum: 17. 01. 2013 14:21

Dreano to jsi na tom stejně jako já, takže do toho. Jaký máš cíl? Jako kolik zhubnout apod.?
Markétka je úžasná, ale to my o ní víme a Babčulko proč piješ proboha sladký čaj............já vím au au

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Míla ()
Datum: 21. 01. 2013 13:26

91 :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Rija ()
Datum: 21. 01. 2013 13:43

Mílo co to je za smutek, co já bych dala za 91 smích

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Míla ()
Datum: 26. 01. 2013 21:28

Rijooo - loni na Vanoce jsem měla 82 tak ten smajlik by měl být pěkně naštvanej jenže ho z mobilu neumím tedy já bych měla být tak naštvana abych to změnila
ach jo

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Helena53 ()
Datum: 25. 02. 2013 23:34

Ahojky kočky, hlásí se stará hubnoucí a stále bojující....Jsem ráda že tu vidím stará jména....Jsem to já Helena z Karviné z Lázní Darkov, ..některé jste tu byly....
Co se týče váhy, jsem na tom nic moc,v době kdy jsem mezi vás chodila to bylo kolem 90 kg, po změně zaměstnavale to vylítlo na 107!!!! Loni jsem to stáhla na 95, přes zimu to držím na 100, ale do léta to musí jít na 92. Ale mizerie je v tom, že mi vyhovuje dělěná strava, ale výsledky krve ukazují vyšší hodnoty močoviny, t, j to maso.Neplánujete nějaké setkání???

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Kaja ()
Datum: 02. 03. 2013 13:04

Ahoj holky, také se hlásím ke "staré" partě.Byla jsem na jednom srazíku v Brně, bylo to tehdy moc fajn. Pracně jsem teď hledala v diskuzích, kdy jsem byla děvčica aktivní - našla jsem příspěvky staré 8 let. V té době jsem byla nešťastná z jakýchsi 74kg!
Za uplynulý čas jsem se vypracovala na loňských 102kg. V květnu jsem se zasekla a řekla si dost. Nasadila jsem opět (po stopadesáté) zdravou stravu a víc pohybu. Podařilo se mi zhubnout asi 20kg. Chtěla bych ještě něco přidat, ale jde to všechno hodně ztuha.
Objevila jsem "kouzlo" chůze s hůlkama, tak jsem je dostala na Vánoce a od té doby jsem si dala závazek, že ujdu každý měsíc 100km. Doufám, že teď při lepším počasí, to bude ještě lepší.
Takže ještě jednou moc zdravím přítomné děvčata a jestli jsou to ty "staré známé" z dob minulých, tak o to upřímněji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Helena53 ()
Datum: 09. 03. 2013 23:51

tak se mi zdá, že je to tu nějaké mrtvé!Bývala tu větší sranda!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: ALENA ()
Datum: 10. 03. 2013 13:22

Ahoj Heleno a Kajo, sranda je, ale na soukromém oddělení tady :-). Tady to je veřejná část. Sem se už moc nepíše. Zrovna jsme vzpomínaly na srazy, kde jste byly a hledaly na fotkách.
Co se týče hubnutí, tak je to pořád dokola. I když několik jich je, které to dokázaly a drží. Ale u řady z nás je to jak píše Kaja - co bychom daly za tu váhu před 8 lety .... ach jo :-).
A sraz se nějaký rýsuje, asi v Praze, ale zatím nic konkrétního.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Datum: 24. 03. 2013 10:48

Ahojdanečky,kočenky.
Ahoj Heleno! Zdravím a hlásím, že jsem na tom dost podobně. Nahoru dolů, spíš nahoru :-(. Teď asi l00.Žádná Paříž. Už 2 měsíce nechodím cvičit, nedovolí mi to nejdřív záda, teď ruka. Ale musím, nejde to jinak, stejně ten klid neomáhá, tak to musíém nějak zmermomocnit :-D. Měj se krásně!
babča
Mimochodem, začínala jsem jako "čekatelka" teď měl vnoučínek narozky, 11!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Dana* ()
Datum: 24. 03. 2013 12:48

Babčo a jak to, že nejsi vedle u nás s podrobným popisem předjarního dění u vás ??? Tytytyty :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Míla ()
Datum: 25. 03. 2013 07:41

Ahoj holky - tak hlásím 92,6 :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2013
Autor: Jane ()
Datum: 25. 03. 2013 09:15

Ahoj holky, já hlásím 95 zed.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.