Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12345
Aktuální stránka: 5 z 5
Re: Rok 2012
Autor: Jane ()
Datum: 09. 10. 2012 17:54

Markét - teeeeeeda, to je paráda, gratuluju JO. A pojď nám šupem něco napsat otoc.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2012
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 10. 2012 07:20

no tak já jdu s tím taky ven............100,3 hezký vím

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2012
Autor: Jane ()
Datum: 22. 10. 2012 14:19

Je pondělí, tak hlásím váhu - 93.
V neděli před odjezdem jsem měla 92 a fousek.
V pátek po příjezdu z hor, kde jsem chodila do kopce jak najatá, teklo ze mě, snídala jsem trošku víc než doma a večeřela normální jídlo - zapékaná brokolice s bramborama, vepřové, špenát, brknedlík - a přes den müsli tyčku a dva toustové dvojchlebíky, jsem vážila 95 ocicka.
Dneska 93 (a možná malinký fousek). No comment.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2012
Autor: MARTINA ()
Datum: 23. 10. 2012 07:35

tak já dnes 98,7

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2012
Autor: Jane ()
Datum: 23. 10. 2012 08:00

MARTI - tak to je pěkné JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rok 2012
Datum: 27. 12. 2012 17:43

Ahoj berušky. Koukám poslední písnutí v říjnu. Asi od té doby jsem tady vůbec nebyla. A podle toho to vypadá. 105. To je ale nářez, co?bij Babča, jdu juknout "vedle".

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345
Aktuální stránka: 5 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.