Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Holky, kde jste??????
Autor: Madla01 ()
Datum: 12. 01. 2010 12:59

Ahoj holky,
Tady MADLA, dovolila jsem si založit nové téma, páč je tu nějak mrtvo a ani byste si mě nevšimly. Nevím, zda si pamatujete, chodila jsem na doktorku před dáááávnými lety (asi 6?). Objevila jsem tu babču Helenu a tak vím, že jste to vy. Nevím, kdo hubne ještě dnes, ale vzpomínám si na Alenku, Ivanku, Markétu, Babulu, Tinu (a její pěstičky), Danu, Maxu z ciziny, Adrianu, Fontánu,Mílu a já už ani nevím. Pěkně jsem s Vámi zhubla, což už dnes není ani pravda. Sice se pořád snažím, (to my všechny, že?), ovšem nedaří se, tak jak dřív. Byla bych ráda, kdybyste se ozvaly, nabo pískněte, kde jste, potřebuju pořádně NAKOPNOUT!!!!!!!!!!!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: VěraM ()
Datum: 12. 01. 2010 21:34

Ahoj Madla01, hubneme určitě všechny více či méně úspěšně, jsme za "bukem",jsme teď na privátu a už to není o hubnutí, nebo jen velmi málo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Rija ()
Datum: 14. 01. 2010 12:55

Madla 01,
nakopat bych potřebovala teda pořádně vitej

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Madla01 ()
Datum: 19. 01. 2010 15:34

Já chci taky do "zabuku". Můžu? A jak?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Macek ()
Datum: 22. 01. 2010 10:32

já jsem zde po dlohém čase takéééé Zdravím Vás fšechny : -)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Madla01 ()
Datum: 22. 01. 2010 13:32

No moc to tady nežije, to je pravda. Tak jsem dnes sháněla na netu špenátový džus (na křečáky) a bez výsledku. Snad by stačilo upravit špenátový protlak, ne?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: lukasova ()
Datum: 22. 01. 2010 15:31

Spíš namixovat čerstvý špenát, tam bude víc vitamínů. Můžu se zaptat, za jakým účelem?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Madla01 ()
Datum: 29. 01. 2010 09:42

Prý, když se smíchá mrkvový a špenátový džus, je to elixír pro křečové žíly. A teď nevím přesně ten poměr, jednoho bylo 1a1/4 litru a druhého 1 l.
No to je jasný, že ideální je čerstvý špenát, ale to by asi byl teď problém.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 01. 2010 16:02

Jen pozor na vyšší obsah oxalátů ve špenátu, kdo má problémy s kameny, může se mů hodně přitížit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Rija ()
Datum: 01. 02. 2010 13:49

Špenát a mrkev nevím????? otaznicek ale už druhou zimu piju šťávu z červené řepy a celeru. Nesnáším celer a toto je jediná forma v jaké ho pozřu. Jednou za týden si čerstvé "bulvy" odšťavním, mám toho 0,3l plastovku (v ledničce) ráno dám deci šťávy a deci teplé vody. Vypiju a mám pocit, že jsem něco udělala pro své zdraví. Pokud to je jen placebo, tak funguje jak na žíly, tak na celkovou očistu těla.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Madla01 ()
Datum: 03. 02. 2010 10:37

Dobrý nápad. I když já celer můžu i tak, třeba jen nastrouhat, sůl, pepř, citr. šťávu a jogurt. Můžu tedy i obalovaný, ale to už není zdravé. A řepu taky strouhám syrovou a dělám salát, v podstatě stejně. Ale odšťavnit ji, to mě nenapadlo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 02. 2010 19:58

Červená řepa je dobrá na nejrůznější krevní poruchy, tak bude dobrá určitě i na metabolismus.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Datum: 14. 02. 2010 21:00

No ahojky Madlo, jsem ráda, že jsi se sem dostala. Zdravím a přeju úspěchy s léčením žil. Já nosím už 2 roky podpůrný podkolenky, když jsem svému vyhlášenemu MUDrovi řekla, že mi do zprávy na předoperační vyš. napsal, že žádné nemám a já je mám od svých 15ti. Tak jsem byla na ultrazvuku a od té doby nosím dost poctivě. Teda kromě léta, ty bych v hycech vypustila duši. Ty jsi nějak měla kopený myslím baráček, když jsi odešla, ne? Manžel dělal hospodrskýho někde poblíž - vím kde, ale nechci to veřejně psát. Pracuješ pořád blízko bazénu ??.
K
Jinak já sem chodím nesmírně zřídka. Děti okupují PC maximálně, já se sem nedostanu a z práce absolutně ne. Teď mám ještě hoňky v práci, takže síla. Synátor letos maturuje, dcera maká na diplomce a měla by letos taky končit.
Nejstarší dcera je na mateřské, má holčičku stejně starou (mladou)jako Markétka. Teď měla 2 roky, starší vnouček, kterého jsem chtěla "šik" vozit v kočárku bude mít 8.A šik nejsem. Teď se zuby nehty držím na 100.
tolik jen letecky, už mě zase honí.
zdar a ozvi se . babča

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Věra* ()
Datum: 19. 02. 2010 21:50

Tak já zdravím také Madlu a Macka a pčřece jenom jak v tom filmu - dobří holubi se vracejí. Vítejte holky zpět

Věra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: lukasova ()
Datum: 23. 02. 2010 23:49

Věrko - máš přesně 26000 příspěvek :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zdravím všechny děvčata
Autor: Jarecka ()
Datum: 24. 03. 2010 19:26

Jsem tu nová a tak se trošku představím: je 53 mám dvě děti a dvě vnoučata.A hlavně potřebuji zhubnout hihi.Včera do noci jsem četla příspěvky a Aktinsonovu dietu a dnes jsem se rozhodla,že se do ní pustím....tak mi držte palce!!! Také pozdravuji Macka a díky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: MARTINA ()
Datum: 03. 06. 2010 06:54

tak jsem se příhlásila z domova to jsem zvědavá zda mi to pak půjde v práci ale zatím tady na veřejnýmů
Zdravím Madlu taky si ji ještě pamauji. Jarečko tobě přeji úspěch já jsem tady jak tlustej inventář

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Monička ()
Datum: 03. 06. 2010 21:20

Ahojte kočky, pridajte sa k nám v Atkinsovej diete. Jarecka, ako sa ti darí v chudnutí?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: MEL ()
Datum: 05. 07. 2010 20:58

ahojte holky,,, kdepak máte ted privat.... berete mezi sebe zbloudile duše??
Mel

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Irenna ()
Datum: 05. 07. 2010 21:20

Mel, kde jsi se nám ztratila? Privát pořád stéjný.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.