Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Hellen ()
Datum: 16. 09. 2009 13:21

Áááá tak tady to taky obživlo, jo?
No tak já si všecko poctivě dočtu.
Teď ale prosím o doporučení:
Chci in-line brusle...jj, už nevím, na čem bych se ještě přerazila, jemitojasný :-D
Ale už jsem si našla i trasu, kde se u nás v těch kopcích na nich dá jezdit.
Snad si pamatuju dobře, že Rija je svého času taktéž proháněla...na co se má člověk tak zaměřit, když je viděl zatím jen na obrázku nebo na cizích nohách? :-( Mmch. moc hezkých nohách, škoda, že nebyly moje :-(
Hell.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: Rija ()
Datum: 16. 09. 2009 13:35

Hell,
máš pravdu, pořád se příležitostně proháním, ale letošní léto vůbec, není kde a není kdy. Prý mi opraví kus cesty blízko domu, tak pak budu zase jezdit.
Už si dnes nepamatuji, jak to bylo, ale nastudovala jsem si na nettu, že jsou důležitá kolečka a ložiska. Já už je mám moc sjetá a chtělo by to fakt nové. A i když jsme ještě nikdy nespadla, tak mám chrániče aspoň na zápestí.
Moc jsme Ti neporadila, ale třeba se najde někdo znalejší, já jsem jen uživatel. záchvat

:-D Rija prsa

Datum: 18. 09. 2009 10:23

Ahojky z lesa :-)
Tak sákriš, kde jste s těmi jídelníčky? Nevim co mám vařit manžovi! :-D

Včera jsem mu dělala na véču pálivé opečené krůtí prsa, rýži s indickým curry, okurkovo-rajčatovej salát a nudlovou polívčičku s šunkovými knedlíčky a ztraceným vejcetem.
Sobě jsem uvařila brambory s květákem jen tak v osolené vodě. Mňam mňam, to já můžu JO
Po fitku, kde jsem se úspěšně zbavila té své hnusné virozy (domítla se mnou hodinu šlapat na rotopedu a zdrhla, hurá :-D) jsem si dala čokoládu a zapomeňte na to, že jen kousek, pche! smích Původně jsem si teda donesla k tv hrozny, ale těch moc nepadlo, byly kyseléééé, brrr.

Dnes to vidím na fazolovou polívku, pro mého poklada tedy s uzeným masem (ještě stále chudák malej nerozchodil to úterý smích takže je doma a aby aspoň něco dělal a ušel tak mým kritickým pohledům, tak udí kuřecí stehenní pazoury :-D),maďarskej guláš s krůtím masem a knedlikem.
Mě čeká něco lepšího JO, zbylo mi od včera trošku brambor i květáčku, tak si k tomu přihodím šmakouna, co mi dcéra hodná přivezla, páč tady to stále a fut není k sehnání, béééé.
A už jsem si konečně vybrala ty in-line brusle, hurá. Nejraději bych je měla hned, ale to teda určitě nevyjde. Achjo. Už jsem si včera projela autem i svou plánovanou trasu...no nevim nevim, jestli se rač nebudu učit jezdit do kopců, páč je to na ní samej hrb, k tomu bláto z polí....vrrrr
Nooo ale mobil teda stále zatím vybranej nemám, ač už se favorité čítaj na pouhé dva kusy :-D, kteréžto musím teda ale osobně vidět :-D

Autor: VěraM ()
Datum: 18. 09. 2009 10:59

Ahojky ze sluníčkového západu,
Hell, také nemám inspiraci na vaření těm mým klukům :-D
tak dnešní pribor1
sn. 2 toustové chleby, šunka, 2 plátky eidamu 30% a paprika domácí ze skleníku mňááám
sv. provit drink a teď koušu hrušku :-D
oběd - nevím, jdu se synem do restaurace pozval mě :-D
sv. hollandia jogurt čokoládový 200g :-( na tom ale ujíždím moc mi chutná
več- ve hvězdách, nevím, co vařit, dala bych si libanonský chleba s fazolema v rajčatové omáčce ale kluci budou chtít asi kus masa smích

Datum: 22. 09. 2009 11:06

Ahojky všem,
dnes už konečně zase začínám jíst rozumně.
Týden pečení na svatbu a svatební víkend rozhodily vše co bylo již natrénováno, ALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsem už trochu jiný člověk.
Při pečení jsem nelízala krém, neujídala tolik syrového těsta jako dřív. Snažila se jíst 5 krát denně.
Na svatbě jsem neplácala pátépřesdeváté. Měla jsem oběd, když byl čas na kávu, tak jsem ji měla se zákuskem, když jsem chystala pro ostatní na tácky tlačenku, sýr, pečené maso ...., tak jsem nikdy neuždibovala, ale šla jsem si sednou s ostatními a kousek si dala. Dokonce byly dobroty, které jsme na svatbě ani neochutnala a dala jsem si až druhý den.
Včera jsem měla hrůzu před tím než stoupnu na váhu, protože i přes toto všechno co vám píšu, tak jsem dostatečně hřešila, ale o sex nešlo záchvat
Přibrala jsem 30dkg.
Že bych konečně dostala rozum, že by se dostavilo to pověstné přecvaknutí v mozku, o kterém mnohá z vás psala a žádná nevíme, kde a co přecvaknout??? otaznicek
Uvidíme.

Datum: 23. 09. 2009 14:14

Ahoooooj kočenky.
Hlásím se, že začínám číst. Snad budu mít zítra tolik času, kolik si budu přát, protože jsem celý den sama doma a musím se šetřit, nedělat žádný namáhavý činnosti, neb jsem před chvílí dorazila z posledního trhání zubů, takže jsem něco zhubla, protože mám vytrhanou celou spodní čelist. Noooo, kočenky..... které z nás se tento SUPER recept na hubnutí zamlouvá??? V žaludku mám po týdnu křeče jak hrom, nemůžu nic pokousat - jak jinak - tedy čím taky, že? Po prvním trhání mi tak natekl krk a celá půlka obličeje, že jsem 2 dny postrkovala jedním koutkem pusy jídlo na polykání přizpůsobené. Sníst jeden jogurt bylo pro mě vyčerpávající čínností a co váha - takřka prdlačka. Takže zítra mám v pracovní době volno - neb se nebudu před nikým takhle producírovat - a budu si nás, teda resp. vás, -číst.No, je to kočenky docela hustý, začíná mi odmrtvovat spodní ret, to bude ještě legrace. Jdu si pro brindák ! čáááu, zatím... babča

Datum: 23. 09. 2009 14:38

Babčo :pohlad: zuby jsou mrchy, ale bez nich to je ještě horší záchvat

Datum: 23. 09. 2009 14:54

Zdravím Rijo, koukám jak jsi zvládla pečení a svatební veselí a hoštění - jsi prostě hvězda!! Právě jsem dočetla témátko poprázdninové, a snad teda taky zase začínám. Za teda velkého pomocníka švindlu se zubama. Ale výsledek se počítá. Kéž by bylo co počítat a hlavně odečítat. babča

Datum: 23. 09. 2009 15:02

No, prstík odkliknul rychleji,než mě stihla dohonit myšlenka. Jak čtu ty vaše jídelníčky, já mám holky strašnej hlad dopoledne.Jak píšete snídani, dobrá. Svačina jogurt nebo ovoce (1/6 :-D švestky) a tak, to já bych do oběda nevydržela. No, teď vydržím, ale to si do toho prcka jogurtovýho musím dát 2 čajový lžičky psyllia, abych to vydržela.K obědu slavnostně polívku doplňuju instantníma nudlema - to se dá srkat (.-D). Snídám chleba máčenej v čaji. Dnes před tím posledním trháním jsem si "dopřála" rohlík máčenej v mlíku. No, teď už mi zace něco vrčí v břiše, ale dásně jsou moc živý, takže se budu snažit vydržet co nejdýl, Uvařila jsem si zelenej čaj a mám tam posmáslí, tak ho asi zase "říznu" tím psylliem, ať to má chvíli klid.Třeba se časem "naučím" nemít ten dopolední hlad. Uvidím.Jsem prostě rozežraná. Snad se mi podaříto umravnit když ne z rozumu, tak prostě z musu. babča

Autor: IVANA ()
Datum: 24. 09. 2009 09:25

Babčo Helenko néééééééé, nechci vědět co dělá pusa bez zubůůůůů :-( V souvislosti s mým stále se zhoršujícím tloustnutím chlopně a tím pádem i čím dál tím více zatěžujícíma pocitama ze strachu z infekcí, která by mi během chvilky mohla s těma průtokama a gradientama v ťuk ťuk zařízení udělat pěknou a už rychle nebezpečnou paseku, jsem se rozhodla udělat si pořádek v ústní dutině. U nového, mladého a velmi velmi sympatického a něžného pana zubaře. Což obnáší hodně práce včetně hodně trhání. Ještě jsem nekývla definitivně. A teď po přečtení tvých slov bojím bojím úplně a úplně moc :-( áááááchjóóóóóó. KURNIKŠOPA!

Autor: Jane ()
Datum: 24. 09. 2009 10:17

Ježíš BABČO - proč ti trhali všechny dolní zuby?
IVANKO - co máš za problém, že by tam bylo hodně trhání??
Vy mě děsíte, holky ocicka.

Datum: 24. 09. 2009 14:25

Ivanko, nešil, Pěknej, mladej, citlivej - no tak si to pěkně užívej!!Trhání opravdu nebolelo, strach má velký oči. Můj strach má obrovský oči.Dnes při návštěvě na otisky jsem dokonce "laškovala" no, teď, když nám to tak jde, už není co trhat.... :-D
Jane - paradentoza jak sfiňa. Neléčená - protože když se někdo bojí.... a alébrž nemám mnoha desetitisíce káčé, musím si toliko vybrat nádhernou skleničku :-(.
Už mi nic jiného nezbývá, jen nechám teda ještě zkouknout tu podanou sportku :-D :-D :-D .babča

Autor: IVANA ()
Datum: 25. 09. 2009 06:28

Babčulenko úúúplně všechny??????!!!!! Božínku no tak to tě fakt strašně hrozně moc foukám hladím lituju, to musel být záhul i když píšeš, že nebolelo. Foukám foukám foukááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Janenko neboj, jestli tě v pusině nic netrápí, tak je všecko v pořádku. Mně trápilo ač chodím k zubaři OPRAVDU pravidelně a poslední asi dva roky i nepravidelně dobrovolně. Takže když jsem se dověděla, že na druhým konci města otvírá praxi nový pan doktor, tak jsem se rozhodla přeregistrovat se k němu. Původně dost nerada, protože svoji paní zubařku jsem měla ráda. Ale asi jsem udělala dobře, přes to, že je milá a taky hodná, tak se mi to v tý puse nějak porád nezdálo být v pořádku. Nový pan doktor mi nejdřív zub po zubu v ordinaci vyfotil, o každým zubu promluvil poté, co mi ho ukázal vyfocený na displeji. Můžu vám říct, že to vypadá tak hrozně, že se od tý doby bojím v noci sama sebe záchvat A pak ještě 3D rentgen, což mi taky nezapomněl ukázat, takže se bojím ještě víc :-) Holky, já jsem normálka ten odstrašující případ, co je na těch letáčkách v ordinacích, jak nemají vypadat zuby. No a co mám za problém Janenko. Co se týká té infekce, tak jsou to prý choboty a krčky. Taky mám zapomenutou léčivou vložku - už několik let pro jistotu :-D, což prý vede k nějakým neplechám v zubu, který se mi tudíž taky za chvílu rozpadne. Dále je problém ten, že mám jaksi nějak nedoplněný kanálky v mrtvých zubech a další zub má prý kořeny dva a jeden kanálek není vyplněný vůbec. Na dvou zubech velký kazy od kterých mi chytly kaz další zuby (prý se to umí nakazit od sebe jak když dáš shnilou švestku vedle čerstvé) a protože už to, co je zub je u všech těch tlustejch zubů jen kousek skloviny a zbytek plomba, tak právě říkal, ať se rozmyslím, jestli to lepit, nebo udělat "radikální řez". No a to já právě nevím, protože jak mi říkal pan doktor kardiolog, tak ústní dutina je prý jedno z nejpravděpodobnějších semenišť infekcí a tak když už, tak už bych to chtěla mít v tý puse tak nějak zabezpečený. A konkrétně ty choboty prý jsou vrátkama k infekcím. Tak co já vím, když tomu vůbec nerozumím :-( ? Nevíte vy něco víc děcka?
Pac.

Autor: Jane ()
Datum: 25. 09. 2009 08:50

No teda IVANKO, BABČO - to jsou věci sad smiley.
IVANKO - já teda nevím, ale mohu přednést svému nevl. otci lékaři, ale budu s ním, počítám, nejdřív za 14 dnů.
Nezkoušela jsi hledat nějaké poradny na webu?

Datum: 25. 09. 2009 14:44

Ivanko nelituj, nelituj, nefoukej. Není zatím třeba co boukat. Takřka nebolí. To víš, že to vnímám, ale o bolení na prášky zatím není řeč a pokud byla, už není, a snad do budoucna ani nebude. Modleme se za to. A těch zubů už bylo jenom 7,ostatní už byl můstek.Ale jíst bez zubů fakt je dost nepříjemný. A hlavně to opravdu moc NEJDE. Favorit je jogurt, bramborová kaše, ovesná kaše a krupična kaše :-D. Babča

Autor: lukasova ()
Datum: 25. 09. 2009 16:39

Ivanko, začni to postupně řešit a jako první pomoc doporučuju zubní pastu Meridol. Sice je drahá, první 4 dny čištění zubů to dost bolelo, ale dneska (cca po 3 balení) je to v pohodě, dásně nekrvácí, nebolí. Doporučuji i kartáček stejné značky, vyzkoušela jsem asi 3 podobné, levnější, ale není to ono.

Datum: 29. 09. 2009 11:31

Už týden nevím kolik vážím smích Při stěhování se někam přestěhovala váha. To není taková tragedie, horší je, že někam zmizela i nabíječka od služebního mobilu.
Jídlo:
po dlouhé době bylo kvalitní- až moc.
Protože jsme se stěhovali a já byla nemocná, tak vařila maminka.
2 dny jsem spala, to jsem nejdela.
V neděli kuře, rýže, rajčatový salát - to bylo OK
včera slepičí polévka s knedlíčky, kuřecí maso v bramboráku - ten byl napitý olejem, tak jsem se snažila ho nejíst.
Znáte mojí maminku????? otaznicek
To musíš sníst, nesnědla jsi ani celou polévku, tak se nikdy neuzdravíš. Tak jsem si to schovala do ledničky a musela ji přesvědčovat, že to mám na večeři. Kocour to měl a chutnalo mu, já měla zeleninový salát se sýrem záchvat

Datum: 29. 09. 2009 18:36

Berunky moje nemocný, uzubečkovaný, hrozně vás lituju, a neříkám to jen tak,pračlověci na bolavé zuby umírali! To není žádná sranda, to je fakticky fakt!
A když vás tedy nemůže rozveselit jídlo, tak to zkusím já, jo? :-)
PRO SILNÉ NÁTURY:
Kterak si snadno a rychle ve třech krocích rozbít hubu :-D
Vylovíme právě poštou přivší inlajny z krabice a dále je to jednoduché, páč postupujeme podle návodu záchvat.
Nazujeme, zavážeme, zapnem přezky a hrdě na nohy....
Panebože to byla rána!!! Njn, taky to bylo k zemi pěkně daleko! :-D
Achjo, ten přiložený návod skončil zbytečně brzy.Obutí opravdu nebylo zrovna to nejtěžší :-(:-D
Příště to s tou hrdostí nebudem pro jistotu tak přehánět.
Auva auva auva
No nic. Posbíráme své upadlé tělo,(nedáme najevo, cože máme všechno přinejmenším zlomené a že sedací část nebude asi dlouho funkční...) a elegantně (notak, aspoň se o to snažíme! smajl120 ) přitom nenápadně opatrně :-D se zpátky na ty zrádné kolečka postavíme. Prima, už je to lepší. Takže druhý krok.
Krucipísek, proč nikdo neřekl, že se nesmí víc zatížit vnější okraj koleček??? Doprkýnkapráce to je bolest! Vrrrr....zhluboka dýchat...nádech, výdech...a úsměv... nedáme na sobě znát, že ten naraženej bok se tváří jakoby bylo dočista poněm, decentně a hlavně zlehka! oprášíme levou polovinu těla a zkusíme to znovu. Takže nezaklánět, nenaklánět a jedem….bezva, bezva, bezva, levá nožka, pravá nožka.... SAKRA JAK SE NA TOM BRZDÍ!!!
Jauvááááj, achichjouvéj, aúúúúúúúú
Tss, chytrolín jakýsi, opodál stojící prej hulákal, že to má vzadu na pravé noze brzdu….njn, pozdě no…
Pokračování příště, až se posbírám :-D
Hell.

Autor: VěraM ()
Datum: 30. 09. 2009 07:07

Hell, díky po ránu jsi mě rozesmála, ne teď vážně, vím jaké to je, také jsem to kdysi zkoušela a rychle vzdala, tohle fakt není pro mě, držím Ti palce, ať se s nimi skamarádíš a foukám na bolístky

Datum: 30. 09. 2009 20:19

Zem je krásná, zem je krásná…..
….nooo ale ono asi bude záležet na „úhlu pohledu“ :-D
Ležíc na louce v trávě a zpívat si mírně upravenou verzi ze Starců na chmelu, se může jeviti coby infantilní romantika….ovšem pět tuhle árii na silnici v leže na zádech, s půl tělem v příkopě, to nebude romantika, to bude asi zoufalství :-D Aby ne. To zas byl nápad teda. Jízda na inlajnech po domácnosti sice má své nezaměnitelné kouzlo (je to změna šířící adrenalin i na ostatní členy rodiny, obzvláště ty méně pohyblivé ), ale i přes velké rozměry obývaných prostor, se časem omrzí. Takže hurá ven.
Jenže kam, že…
A opět je tu náš „úhel pohledu“. Tentokrát je zaměřen na povrch a tvar našich silnic. To co se jeví řidiči osobního auta jako skororovinka, rosí cyklistovi při zdolávání nejen čelo, záda, ale třeba i sedací partie… a to, co si zmíněný cyklista myslí o názoru řidičově, ohledně zmíněné rovinky, je naprosto nereprodukovatelné.
Dále: to o čem pěší uvažuje jako o hladkém povrchu, to se inlajnistovi jeví jako regulérní povrch tankodromu a po deseti minutách jízdy na inkriminované silnici si připadá jako by se držel hodinu sbíječky a za výběr silnice, tím výše zmíněným pěšákem, by mu nejrač zakroutil krkem. A vůbec nezáleží na tom, že se ve všech čtyřech případech „úhlu pohledu“ a posuzování stavu cest, jedná o jednu a tu samou osobu :-D
Nafackovala by si pokaždé :-D
No ale dostali jsme se z domácnosti na silnici, byť nevyhovující svým drsným povrchem (ale pěšky to fakt nebylo tak zlé…:-D ). Kde se vzal ten nápad, že bezpečným způsobem, jak se postavit na inlajny, bude přímý výstup z auta na kolečka, zabouchnutí dveří a krok vpřed? Tak tenhle blbej nápad se fakt zatím nevyjasnil. Jisté ale je, že TEĎ už víme, že silnice se svažuje od středu ke krajnicím (jakoby nás to ve škole neučili!!), a proto asi nebude krajnice vhodným místem k pokusu o rozjetí se…au au au….no naštěstí se to obešlo bez diváků, řidič doprovodného vozidla se pro jistotu zdržel komentáře. No prima. Takže už zase stojíme v důstojné poloze a je nutno se vyškrábati do středu vozovky, kde je to relativně nejrovnější…omyl. Rovné to bylo v levé koleji…au au au aúúúúúúú :-D Tak vydejchat a znovu. Ještěže je silnice bez provozu, naše ruce spotřebují hodně prostoru při vyrovnávání nepředložených manévrů. Půlka silnice je pro tuhle činnost nepřiměřeně málo, to by si mohli silničáři při stavbě zapamatovat! No nic. Pokračujeme. Už víme, že levá kolej je lepší, tak jdem na to. Levá noha, pravá noha, a zase levá, pravá, pravá, pravá…udržovat rovnováhu sakra! Pozdě! Ještěže nás napadlo si dát nenápadně dvoje kalhoty. Se fakt hoděj!
Řidič doprovodného vozidla se na nás vydrží dívat přesně deset minut. Pak, páč je to muž, zapne mozkové závity a rozpomene se, že ví o dosud uzavřené cestě, leč už s úplně dodělaným asfaltovým povrchem…takže nekompromisně otvírá dveře od spolujezdce, čímž nám usnadňuje rozhodování, kterou příkopu zvolíme k zabrždění pádem, nakládá nás do auta i s bruslema a helmou a odváží vstříc dočasnémui ráji inlajnistů :-D
Pokračování příště....
Závěr: zatím žádnej není
Ale bylo to úžasné! Fantastické! Odpočinkové!!Lítala jsem zhora dolů (myšleno po silnici) jako blázen, ještěže mě v té přilbě není tak snadné poznat...ikdyž to je asi jedno. On tam nikdo nebyl, že... :-D
A manža chválil :-)
Jdu na tofu s bramborem.
Hrozny už jsem měla hned po návratu.
Hell.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hellen (30. 09. 2009 20:39).

Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.