Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 09. 09. 2009 14:40

HOLKY, prosím, nemáte některá zkušenost se zamrazením pečené kachny?
Jde to?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 09. 09. 2009 14:45

Jde to Fontánko. I uzený kuře de, i kachna pečená de.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 09. 09. 2009 15:44

Já měla strach, aby po tom rozmražení nepřišla o tu křupavou kůžičku :-). Teda nééé já, ale ten můj chlap :-D - ten chce křupavou mastnou kachní kůži :-D.
Díky :-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: ALENA ()
Datum: 09. 09. 2009 19:28

Ty jo, to já teda žiju fakt v jiných cifrách. Šaty za 7 tisíc jsem snad ještě nikde ani neviděla :-). Asi nechodím do těch správných obchodů. Já měla nejdražší kostýmek na svatbu neteře - kupovaný na mých snových 93 kg :-D - možná si ho pomatujete na fotkách, cítila jsem se v něm taky úžasně, ale stál "jen" 2,5 tisíce. A druhý drahý šaty jsem měla z toho samého obchodu na synovu promoci, ty stály necelé 2 tisíce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 09. 09. 2009 22:21

Tak křupavá kůrčička z rozmrazené kachny rozhodně Fontánko nebude. Nene. Křupavá kůrčička z kachny už totiž není ani druhej den, i když ji nezmrazíš :-(
Jdu nahlásit doplnění dnešního jídelníček. 4 dcl červeného na potenci a správný krevní oběh a hrstička pražených mandlí. To jsem snědla. A vyplivla jsem jeden zub. Svůj vlastní. Svůj první. Čtverka vpravo nahoře. Na chvíli jsem doufala, že se do mandliček připletl nějaký cizí zoubek, z nějaké staré paní nebo pána, který si v důchodu přivydělává pražením. Ale nepřipletl. Nene. Kořen mi zůstal. To bude asi legrace u zubaře. Jójó. Že bych si zrovna takhle představovala významnou událost dnešního magického data ....no to teda nepředstavovala. Jójó. Už se těším, jak ráno navlíknu svá nová tanga, vycením na sebe díru v chrupu a vyrazím laškovně, šťastně a sexy do práce, sloužit vlasti. Božerůžo s prominutím TO JE V PRDE... Jójó.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Jane ()
Datum: 10. 09. 2009 07:47

dobré ráno kvet
FOTÁNKO, IVANKO - křupavá kůrčička bude, když ji pak rozpečeš v troubě grinning smiley.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 10. 09. 2009 08:12

Tak to je velice pozitivní informace Janenko JO :-D hop
A dnes budu jíst všechno, co mi přijde pod ruku. Neboť mám trauma a musím si ho řádně užít. Ale možná, že tak úplně se zas nepoddám. Já dám vědět. Pa, I.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 10. 09. 2009 08:21

Ivanko,
já trauma nemám, ale za chvilku začínám svoji mega šílenou akci = začínám péct cukroví na svatbu mé dcery. Protože jsem matka šílená, tak jsem si nikde jinde nic nenechala upéct a teď mi jde z toho hlava kolem.
Dohodly jsme se s nevěstou, že nechtějí sladké, takže co stihnu, tak to bude.
Ale to jsem nechtěla psát.
Jsem ujetá na ochutnávání různých těst a krémů záchvat záchvat záchvat a to je ta potíž, nad kterou teď vzdychám. Možná nad tím některá nevěřícně kroutíte hlavou zed ale naučila mě to moje milovaná babička a až jsem byla dospělá, tak jsem zjistila, že to naučila nejen moje bratry, ale všechny moje sestřenice a bratrance. No a jak jsme se shodli, tak my to zase všichni naučili svoje děti. A pak má být ten náš národ hubený, když za to může moje zlatá babička smích

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Datum: 10. 09. 2009 08:23

můžu se k vám přidat se svými "úctihodnými" 130 za léto až doteď mám 4 dole.M

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 10. 09. 2009 08:26

Ahojky všem ze západu
no ty devítky byly opravdu magické, ztratil se nám pes, pak se asi po 3 hodinách našel, tak jsem mu vyprášila kožich, tak se urazil a opět utekl, po hodině se našel, dostal ještě víc, smrděl jak dobytek a to ten dobytek urážím, tak jsem ho loupla do vany, vydrbala a poslala do hajan a ani klika od dveří s ním nemluví ještě dnes, to bylo fakt magický a to jsem měla spoustu jiné práce než 4 hodiny shánět psa.
Takže dnes na psa kašlu a jdu na power jogu, ať se páníček stará sám, že :-D, když je tak chytrý a psa půstí na toulky.
Takže dnešní pribor1
sn. celozrnný rohlík, almette bylinky, ledový salát, paprika, fitness šunka kuřecí
sv. banán - vím nic moc, ale nemůžu zase ovoce se slupkou, opět mě zlobí žaludek
oběd- kuskus, cuketa, kuřecí prso
sv. madeta tvaroh tiramisu - mňám
potom jóga a k večeři, co dům dá, hlavně ledový salát a cuketu a kousek masa k tomu
Mějte se berušky sluníčkově

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 10. 09. 2009 08:28

Kaficko Skoricovy, vitej přidej se k nám, piš jídelníčky, určitě se k nim vyjádříme, teorii bychom měly zmáknutou záchvat občas ale ta praxe pokulhává

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Míla ()
Datum: 10. 09. 2009 08:51

Věruško - po dlouhý době se tu nad příběhem psa usmívám :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 10. 09. 2009 09:43

Kaficko Skoricovy vitej
culím se tady nad tvou přezdívkou, ale dobrý. Nevím jak Ti budu říkat? otaznicek jestli kafíčko nebo skořičko?
Zkus napsat něco málo o sobě, někdy už trochu pomůže, když člověk vysloví, jak se dostal k tomu prostorově výraznějšímu tělu. Je nás hodně takových, které jsme se dopracovaly k něčemu, co jsme nechtěly, pak se nám podařilo něco shodit a možná, ale z toho si neber příklad i něco přibrat.
Tak huráááá do toho.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 10. 09. 2009 13:29

Díky - s tou kachnou jsem v to zapečení kůrky doufala :-), JANE. Jde o to, že nemáme doma troubu (tedy tu sporákovou :-D), máme v mrazáku kačenu a slíbili jsme na ni pozvat Zázrakovo příbuzenstvo (2 kusy :-) ). Tak jsem vymyslela, že mi kachnu upeče snacha smích teď, já ji po porcích vykostěnou zmrazím a pak dopeču v remosce až v den, kdy návštěva přijde. Takže teď už se může ohlásit kdykoliv, páč na upečení kachny u snachy už závislá nebudu, knedlík mám raz dva a zelí si návštěva uklohní doma a přinese v kastrůlku i pro nás :-D. Jsem Geniální, že?

Dnešní pribor1 :
Včera jsem uklohnila v páře směs: máslovou rybu (4 plátky) jsem upářila s malajskou zeleninou Findus a smíchala s 1 tvarohem a bylinama, je toho hafo:-). Takže:
snídaně: mistička směsi, okurka
oběd: velká miska směsi
večeře: zbytek směsi :-D, rajčata
2.večeře: kousek eidamu, ledový salát, okurka
Nápoje zůstávají - voda a zředěný čaj s citronem celkem cca 4 litry.

Jo a denně malá lžička velkých oranžových koulí kaviáru smích.
F.kour

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Jane ()
Datum: 11. 09. 2009 07:38

FONTÁNKO - to jsi teda dobrá, já si jednou za čas koupím malou skleničku kaviáru a slupnu ji jako jednohubku otoc.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 14. 09. 2009 16:29

Ahoj holky, zub nahoře pryč, protizub dole bolí :-( Mizerně se mi kouše, zejména maso. :-( Maruška by ze mne měla radost - hodně žvýkám a malé kousky. A pekelně se na jídlo soustředím,protože vrznout zbylýma zubama při rozžvýkávání o bolavej spodní zub je hodně nepříjemný. Jím všechno, ale moc moc opatrně a dlouho. Zubař až ve čtvrtek.
snídaně: vícezrnný chleba, veselá kráva pažitková, cherry rajčata, mléko
svačina: jogurt florián ořechový
oběd: kuřecí šunka, aidam 30%, paprika, rajčata
svačina: švestky
večeře: tvarůžky s cibulí a paprikou, podmáslí.
Ahoj , I.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 14. 09. 2009 20:03

Ivanko,
jak já Tě chápu. V zimě jsem trpěla jak kůň. Tři vyvrtané zuby, než se našel ten bolavý. Moc dobře vím, o čem mluvíš a trak moc a moc foukám. :pohlad: pusa :pohlad:
Já tentokrát lajdala už od soboty:
upekla jsem výbornou buchtu a tak jsem se cpala, ještě i na dnešek zbylo. Ale našla jsem nechtíc dobrou fintu.
Vždyť nám to pořád říkají = malé porce.
Měla jsem celý plech, ale čekala moc lidí, tak jsme nakrájela pidiporce, tak buchtička na 2 kousance. Jindy by to bylo na 6. Podělila jsem všechny a když se mi ruka natahovala pro třetí kousek, tak jsem se styděla co že to dělám a nevzala jsem si.
Takže když to tak proberu, jindy 2 buchty by byly 12 kousnutí, dnes = 4 kousnutí. No nejsem já to úžasná žena smích

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 15. 09. 2009 06:30

Rijp. v sobotu jsem byla s buchtama v óbr pokušení. S tchýňkou, živitelkem srdce a synovcem jsme pomáhali píct švagrové cca 300 kusů kynutých buchet na jednu mysliveckou akci záchvat Čert vem to, jak mne bolely záda záchvat , ale ty vůně!!!!!!!! Buchtičky jak peříčko, čerstvě vytahovaný z několika troub záchvat Plněný tvarohem, švestkama a hruškama. S úchvatnou posýpkou, po vytáhnutí do růžova zabarvenou ..... Chuťový galeje to byly!!!!!! Musela jsem se oslovovat huso, abych neochutnala záchvat Nevím, jestli jsem pyšná na to, že jsem si nevzala. Ale vím, že jsem ráda, protože kdybych kousla, u ochutnání by nezůstalo záchvat
A děkuju za zubní soustrast pusa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 15. 09. 2009 19:14

Dneska jsem nevytáhla paty z domu, ale ani jsem nevařila, takže jídlo co dům dal (a odpoledne děcko nakoupilo)
snídaně: chlebík a veselá kráva šunková, mlíko
svačina: jogurt florián meruňkový
oběd:: chlebík a veselá kráva žampionová, kedlubna
svačina: pribináček :-( rohlík :-(
večeře: kuřecí nářez, sýr radamer 45 % :-( rajčatový džus
A šíleně moc vody s citronem, mám břuch jak balon.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Beky ()
Datum: 16. 09. 2009 08:10

Ahoj děvčata,
všechny Vás moc zdravím. Chodím sem a vedle číhat a hledat inspiraci na jídelníčky.
Myslím, že nastal čas hýbnout váhou směrem dolů. Občas chodím s hůlkami, občas si zajezdím na orbitreku, občas jdu pěšky do práce, jíst se snažím docela rozumně, ale k vzornosti to má daleko, hlavně začíná vítězit pečivo, což je můj konec. Takže od všeho trochu a nic pořádně.
Vážím pořád mezi 91-93 kg, ale tělo ochabuje a kolem pasu se mi utvořila nějaká mně dosud neznámá měkká hmota, která mi leze ze všech hadříků a vypadá jako záchranný pás.
No budu se snažit zkrotit to pečivo a přidat pohyb, uvidíme jak to půjde.
Mějte se hezky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.