Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 03. 09. 2009 12:08

Protože se učím chodit na obědy a přece nezačnu čočkovou polévkou, kterou zrovna nemusí, přece musím začít něčím, co mám ráda. záchvat záchvat záchvat

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 04. 09. 2009 08:46

Jo, tak ten kocour z té čočkové polévky vyjedl jen tu vodu a čočku nechal záchvat
Tak včera jsem na obědě nebyla, protože byla koprovka a tu já teda nikdy nejím.

Včerejší den pribor2
snídaně: půl jogurtu a miska ovesných vloček, půl jablka
svačina, druhá půlka jogurtu a asi 10 kukuřičných lupínků (víc jsem nestihla, nebyl čas)
oběd: jsem nezvládla - rohlík s máslem
svačina: ledový salát, brambory a plátek krůty
večeře: super dobrý plátek nějakého semínkového chleba, šunka a půlka jablka.

dnes je ten super dobrý chleba a pořád je dobrý, bodejď by ne, když půlka chleba stála 39 Kč.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 04. 09. 2009 11:14

Já včera blbě :-(
ráno ve fofru do pusy pár cherry rajčat
svačina nebyla
poledne zeleninový salát s kuřecím
navečer sýrový talíř a zelenina
večeře 0,7 l šampusu, a asi 2 decky bílýho
Takže jsem se zpumprdlíkovala, ale ještě před tím jsem si ze žalu koupila krásnou podprdu barvy lososové a k tomu lososová tanga. Kdyby to nebyl nákup na žal, zakoupila bych normální gaťátka. Ale když už jsem pomalu ta poběšhlice, tak ať k tomu mám i spoďáry. Image je image none? A HOTOVO!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 09. 2009 12:36

Ivanko JO :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (04. 09. 2009 12:38).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Jane ()
Datum: 04. 09. 2009 15:59

IVANKO - to je krása hopotoc

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 07. 09. 2009 16:16

Zdravím všechny, kde máte ty jídelníčky? Taky potřebuju čerpat inspiraci. Co jsem jedla o víkendu bych musela moc přemýšlet a to by dlouho trvalo a já blbě stíhám. Ale vím, že jsem neujela ani na sladkým ani na příliš tučným.
Dneska ráno:
vícezrný chlebíček, lehounce potřeno taveným sýrem, vajíčko na tvrdo, mlíko
svačina: švestky
oběd: plátek sekané, vařené brambory, hodně rajčat
svačina : nektarinka
večeře plánovaná: fazolová polívka (bez zásmažky, přesto řádně hustá, fazole miluju). Ale mám takový nějaký divný pocit, že mi to nebude stačit. Mám chutě. A na zeleninu to není. Ale šťouchaný brambůrek s kefírkem bych si velmi dala. Já ty brambory tak strašně miluju. Asi budu mít teda k té večeři i nějakou tu neplánovanou bramboru. Papa.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 07. 09. 2009 16:34

Ahojky,
no Ivanko když chceš jídelníček tak tady je
sn. 2 plátky toustového chleba, plátek kuřecí fittnes šunky, ledový salát, rajčátka kousek papriky
sv. kousek sýra a hroznové víno
oběd kuskus, dušená cuketa a kuřecí prso
sv. selský jogurt čokoládový (200 g 800kJ) fakt mňamka a hroznové víno
večer bude kuřecí prso, cuketa, sýr
doufám, že jen to, kluci totiž chtějí pečené brambory s tím dobrým sýrem, co přivezla dcera ze Slovinska, tak fakt nevím otaznicek
no na váhu jsem už vlezla, zatím nepublikovatelné záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 07. 09. 2009 21:33

pribor2 Já na snídani bílou aktivii
svačina jedno linecké kolečko s marmeládou
oběd, půl talířku hrachové polévky, trošku rýže (asi 1/3 porce) a dva plátky kuřecího masa (salát v jídelně nebyl, nechápu)
svačina bageta (mini) se 2 volskými oky a ledový salát
večeře 3 druhy sýra

Já vím žádná zelenina, žádné ovoce, možná kdybych to spočítala, tak i málo jídla zed

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 08. 09. 2009 07:07

No abych nebyla tak vzorná, tak včera navíc dvě skleničky vína a jeden chlebíček :vztek:
no nic pokračujeme dál
dnešní snídaně chleba, vejce, ledový salát paprika
svačina bude- kousek sýra hroznové víno
oběd kuskus kuřečí prso a cuketa
sv. jogurt meloun
večeře je zatím ve hvězdách, uvidím, co budou chtít kluci a přizpůsobím sobě
Mějte se sluníčkově a do nového dne vykročte tou správnou nohou :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 08. 09. 2009 10:59

Včera jsem měla jet autobusem domů a tak jsem šla (dobrovolně) na autobus až do vedlejší vesnice. Byla jsem překvapená, že to bylo jen něco přes kilometr, udělala jsem 1980 kroků a i když jsem šla rychlou chůzí, tak mi to trvalo 15 minut. :chuze: a měla jsem z toho výborný pocit, dnes to snad zopakuji.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 08. 09. 2009 13:00

Tak já teda zase začínám JO.

včera pribor1
snídaně: biotvaroh s kozím jogurtem smíchaný bylinkama ochucený
svačina: kešu oříšky
oběd: pářená směs - mušle, cibulka, žampiony, paprika - smícháno s tvarohem
večeře: zbytek směsi
2. večeře: řecký salát (rajčata, papriky, ledový salát, olivy sýr feta)
4 litříky vody

dnes pribor1
snídaně: pářená směs - kuřecí játra, žampiony, paprika, cuketa - smícháno s tvarohem
svačina: kešu oříšky
oběd: zase pářená směs - kuřecí játra, žampiony, paprika, cuketa - smícháno s tvarohem, šopský salát
večeře: grilované kuřecí stehýnko, ledový salát
2. večeře: okurka, eidam 20%
4 litříky vody

Váha moje + mých kortikoidů nene 82 kg.

F.kour

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 08. 09. 2009 14:01

Dnešní jídlo pribor2
snídaně bílý jogurt s ovesnýma vločkama
svačina druhá půlka jogurtu s půlkou jablka
oběd česnečka, trošku brambor, špenát a plátek hovězího

co bude dál, to se uvidí, co manžel uloví cestou z nádraží, já měla po cestě z autobusu jen jeden butik a holky já měla na sobě super kostým, fakt mi padl jak ulitý, barva temně fialová, trochu to připomínalo (kdysi) mačkanou šusťákovinu, takže v těch mačkaných záhybech to bylo lesklé. Nádherný dekolt, sukně zajímavě naskládaná, úžasné ozdobné knoflíky na rukávech (až po lokty) No jedna báseň na svatbu, vyšla i majitelka butiku okouknout, když se prodavačky rozplývaly.
Mám ho odložený do pátku a vím, že těch 7,5tis. za něj nechci dát, protože je ani nemám. zed :brek: strel zed :brek: strel zed :brek: strel
nemáte někdo tiskárnu peněz?????????????????????? otaznicek

Jo, ale dnešní chůze pěšky na autobus do vedlejší vesnice se nekonala, ale za to byl běh na místní zastávku, která je asi 300m. Já to neudýchala, seděla jsem v busu jak přerudlá lokomotiva o kterou se pokouší infarkt.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: ALENA ()
Datum: 08. 09. 2009 14:33

Rijo - to je teda síla. To navrhovala nějaká celebrita, ne? Zkoušela jsi půjčovny svatebních šatů? Mají nejen pro nevěsty.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 08. 09. 2009 14:42

Alenko,
to já vím, že půjčují.
Já v podstatě nic nepotřebuji, mám modrý zajímavý kostým, kdyby bylo chladněji a bílé kalhoty s pěknou halenkou, co jsme měla na promoci synovi.
Jen jsem jen šla kolem butiku záchvat záchvat

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 09. 09. 2009 13:04

RIJO, jestli jen trochu můžeš, kup si ty šaty. Mě se taky nechtělo (cena byla podobná), ale je to na svatbu mého potomka - řekla jsem si, že druhou snad mít nebude. Koupila jsem si ten kostýmek a připadala jsem si moc fajn. Taky mám na sebe jiné věci, ale jsem ráda, že jsem to vyřešila tím novým :-). A zvlášť když ti to tak sedne a sluší JO

Dnešní pribor1 :
snídaně: eidam 30% - kousek, cherry rajčata
oběd: pářená směs ze včera - kuřecí játra, žampiony, paprika, cuketa - smícháno s tvarohem
svačina: 1 cottage
večeře: plátek ryby + tvaroh + zelenina Findus mražená
2. večeře: ledový salát, okurka, kousek eidamu 30%
Během dne dohromady 4 l - vody a večer zředěného čaje s citronem.

Jen tak dál, že?
F.kour



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fontána (09. 09. 2009 16:00).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 09. 09. 2009 13:16

Fontánko,
jsi zlatá.
Já bych si ho tak moc přála, dokonce jsem si mimořádně vydělala 20 tis., ale já fakt nevím????????
Já jsem nikdy peníze moc nepočítala.
ALE DNES?
Nemáme peníze už na další opravy v domečku, jsme v takové situaci, že do koupelny a WC zatím nebudeme mít dveře, protože jsme koupili pouzdro, do kterého se ty dveře budou zasouvat a na ty zatím není. Těch 20.tis přijde na kotel.
Kdyby to byla aspoň půlka, tak neváhám.
Zatím bojuji, mám ho odložený a vím, že do svatby ho u nás na malém městě neprodají.
Ale kde brát a nekrást otaznicek
Však to znáte všechny.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Miluna ()
Datum: 09. 09. 2009 13:26

Rijo, doma jsi to probírala? Zvaž, abys pak nelitovala nebo tam zajdi ještě jednou, jestli se Ti bude líbit pořád stejně. Ale jako matka nevěsty mrk
Řekni si, že to je poslendí drahá věc, kterou si dopřeješ a pak už budeš skromná smích Vždyť si to zasloužíš a za ten písek smích není, co řešit.
Tak doufám, že v pondělí si tady přečtu, že ho máš. A vůbec hoď pak hned fotky na Picaso. Páčko.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 09. 09. 2009 13:53

RIJO, MILUNA má pravdu: já jsem se taky nakonec rozhodla s tím: vždyť jsem matka ženicha - nakonec budu na všech fotkách a nebudu se jimi chlubit jen já, ale i mladí a třeba je budou někde ukazovat ještě po letech a pak uslyší: téda, to je tvoje mamka? Té to tedy slušelo ... :-). No a to rozhodlo. A nemysli si, škudlím teď korunku ke korunce: máme rozbité auto, chceme malovat, měnit nábytek, atd. atd. Ale stálo to za to, to mi věř :-).
F.kour

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 09. 09. 2009 14:05

Můj názor na šaty je trocha úplně opačný, ale zatím nemám osobní zkušenosti, takže možná kecám. Ale já si myslím Rijo, že si to sice rozhodně zasloužíš JO ale současně, že je i co řešit. Skoro 8 tisíc, když se opravuje barák, jsou sakra prachy. A kdybych SKUTEČNĚ věděla, že buďto budu mít NOVÝ šaty na svatbu své jediné dcery nebo kotel, zvolila bych kotel. Samozřejmě za předpokladu, že bych na sebe měla něco jinýho, v čem se cítím dobře, jenom to nebude úplně nový. A jak píše Milu - dost podstatná by pro mne asi byla otázka, jak by se k tomu v této konkrétní situaci postavil manžel. Když totiž nebude kotel se souhlasem manžela, je všechno v pořádku :-)

Snídaně
sedmizrnný rohlík, sýr matador, rajčata
svačina švestky (bohužel hodně švestek)
oběd čočka na kyselo, vajíčko, kysané domácí zelí, podmáslí (na to, že jdu za chvíli do města na echokardio, si s kombinací potravin dost troufám záchvat )
odpolední svačina dnes asi nebude s ohledem na okolnosti
k večeři mám domácí šopák
Pac andílci, I.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Fontána ()
Datum: 09. 09. 2009 14:15

Ivanko, já četla "šestina švestky" záchvat místo "svačina švestky" :-D. Ani nechtěj vědět, co mi prolítlo hlavou :-D :-D :-D.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.