Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5
Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: ALENA ()
Datum: 27. 08. 2009 21:29

?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 08. 2009 21:40

Taky by mě zajímalo...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 27. 08. 2009 22:15

Já pokračuji, nastartovala jsem to, ale nemohu se dostat přes mou magickou 82. Takže můj srpnový účet je 82 kg.
Před sebou mám přípravu svatby, pečení a vyvařování, tak si moc nevěřím. Cíl je, aspoň tu hnusnou 82 udržet.

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 28. 08. 2009 08:10

No Alenko zatím přepiš jen věk, zase o rok víc
Váhu nevím, jezdím z chaty ale asi nic moc

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 08. 2009 15:01

Spustili jsme pro vás nové aktuality na portal.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 31. 08. 2009 09:47

Já bych teda prosím rači taky furt ještě nevzdávala a pokračovala. Aktuální váha 69 kg. A docela ráda bych si zase začla povídat i o tom co jíme, kolik jíme, jak nás honí chutě, jestli nezapomínáme pít, jestli jsme se hejbaly, co se podařilo, co jsme zvoraly. Ráda bych zase mezi náma vnímala, jak se nám pomaloučku polehoučku zlepšuje nálada a zvyšuje sebevědomí s každým půlkilčem dolů. Potřebovala bych parťačky. Fakt potřebovala. Bojuju a bojuju dost sama. Už je mi tady celkem trapný psát o mých pokusech a jinam psát nechci. A psát bych celkem potřebovala. Ale s kolektivem. Nee sama si. Tím, jak strašně pomalu se mi teď dává dolů každej grameček, mám hodně často chuť se na nějaký zdravý jezení a hýbání z vysoka vyprdinkovat. Já nedělám nějaký trágo ze svý váhy, vím že to není nijak stresující žáležitost, ale když se nechám usnout, bude hůř. Vo hodně. Znám se. Jójó. Takže tak a jak jsem napsala na začátku. Já pokračuju a nevzdávám. Teda ne, že by mne to zas až tak moc bavilo. Někdy mne to tůůůze teda nebaví a tůůůze se mi nechce hejbnout kostrou a chce hejbat bubou. Nejlíp plnou višní v čokoládě. Takže tím pádem skutečně kostrou nehejbnu a višněma melu :-( Ale v globále mám už celkem dlouhodobě pocit, že co se snahy týká, tak že jsem mnohem šikovnější než jsem bývávala. Akorát je divný, že když sem bývávála nešikovnější, tak jsem nějak úspěšněji a rychleji hubla zed Šmarjajósefepánvíčku přidržuj mne trocha :-) Já bych si totiž moc přála 62 kilo . Není to bezpodmínečně nutný. Takže když budeš mít na opečovávání někde něco důležitějšího, tak já to nějak zvádnu sama. Ale trošinku na mne aspoň nakukuj jo? andel Děkuji.
Pac všem, I.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 31. 08. 2009 10:16

Ivanko, přidávám se k Tobě, moje přechodové období znamenalo i nárůst váhy, no nebudu se vymlouvat asi si za to můžu sama, dnes jsem pohlédla váze do očí záchvat a bylo to no nic moc, takže jestli chceš, jdu do toho s Tebou, tedy 62 kg asi mít nebudu ale těch původních 66 by mi stačilo
takže dnešní pribor2
sn. vločková kaše ananas
sv. kousek sýra hruška
zbytek dodám později
pohyb dnes nic moc, dělám do večera

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 31. 08. 2009 11:17

Já se taky přidávám.
Já mám velikou potřebu s někým komunikovat o tom co jím a jak se hýbu. Jinam chodit taky nechci.Potřebuji to i přesto, že tu staším téměř 10 let a výsledek je horší a horší.
Ale já naději neztrácím.
Váhou se netrápím.
Nad jídlem přemýšlím.
Pohyb nemám ráda, ale za poslední 2 měsíce jsem ho výrazně zvýšila. Posuďte sami.
Už rok a půl denně nosím krokoměr.
Pořád,
když si ho zapomenu do postele sundat, tak mě manžel vítá se slovy: Aaaaa zase máme skokoměr záchvat
Takže do začátku prázdnin je můj denní počet kroků 5-5,5tíce denně. Za tyto prázdniny 15-16 tisíc denně.
Moje tělo bylo prvních 14 dní zoufale unavené, nyní si zvyklo, něco málinko jsem zhubla, ale ještě jsem se neměřila, mám pocit, že centimetry nějaké ubyly, když nic jiného, tak aspoň ty 2, co ubylo kil.

pribor2
Dnes jsem zapomněla doma jídlo:
takže to bylo slabší - ráno půlku skleničky jogurtu + kukuřičné lupínky a na svačinu to stejné, oběd bude už doma, tak to musím napravit
vypila jsem zatím jen skleničku vody a půl litru zeleného čaje

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 31. 08. 2009 12:56

Rijo, s tím chozením jsi dobra, já dnes opět oprášila krokoměr, tak jsem zvědavá.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 31. 08. 2009 13:45

Nó Rijo, mně ta chůze připadá jako nejpříjemnější typ pohybu když už to musí teda bejt ten pohyb. Jenže já jenom o těch víkendech :-( Doma to s chůzí stojí za prdlačku. Mně se totiž už nechce vylízat, když dojdu domů. Takže se jen vrtím na točně a pohopsám na balonu. V orientálních se teď soustředím na ladnost pohybu rukou záchvat - teda holky ladnost to je teda u toho mýho vlnění fáááákt děsně silný slovo - no a tím pádem nevrtím spodkem, protože to mi ještě a furt a porád nejde skombinovat :-D Ale to neva. Nikdo mně u toho nevidí. 23. září mi začínají ofociální orientální tanečky v Kohoutovicích a už se tak moc cítit blbě nebudu, protože přece jen jsem to přes ty prázdniny rozvrtěla o dost líp než předtím. Takže už se budu moct trošku víc na ten "taneček" soustředit a nemusím už tak moc "hledat" jak na ten pohyb vůbec jít. Pokračovat v řeckých tanečcích už nebudeme. Ale přemýšlíme o té salse. Vyměnily bysme řecký čtvrtky za salsový úterky. Ale to ještě není domluvený na pevno.
Já měla dnes
k snídani tvarohovou aktivii a půlku sedmizrnnýho rohlíku
sváčina 4 švestky a nektarinku
oběd těstovinový salát s čerstvou i sterilovanou zeleninou
v práci mám ještě kousek moravskýho uzenýho hmmm andel tu druhou půlku rohlíku
a kedlubnu. Tak to asi do těch pěti všechno sním. Asi určitě.
a večeře ještě nevím. Mám chuť na chlazený podmáslí a k tomu si asi oberu rajčata a ovčího sejra tam máme ještě kus. Tak asi tak. Doufám. Ty večerní chutě jsou někdy velmi vtíravé :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 31. 08. 2009 16:47

No tak hezky jsem ten den začala, ale teď jsem hodila jídlo do e-kalkulačky a to, co jsem si jen myslela, je pravdou. Prostě porce děsné, málo bílkovin, no a to jsem si myslela, jak to nemám zmáknuté otaznicek no dobře mi tak
takže ještě jídelníček zbytek dne
ob. vepřové, brambor a zelí
sv. jogurt Müller grácie- kalorickou hodnotu jsem nikde nenašla, tuků má 3,6 a k tomu nektarina a kousek cokolada
večeře - to rozhodně nebude vepřový řízek, co zbytek rodiny, jen zeleninový salát s kousekem kuřecího masa a stejně mi příjem vychází těsně pod 6 tis. kJ :vztek:
jo jo chce to víc přemýšlet, no a pohyb nic moc, za chvíli jedu nakoupit a domů, vidíte to slovo jedu, zase jsem přestala chodit, pak se divím
tak pro dnešek vše, zítra se snad polepším,

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: ALENA ()
Datum: 01. 09. 2009 13:45

No tak kde jsou ty jídelníčky? Pokud možno za včera - aby měl člověk inspiraci na celý den. Já nejvíc obdivuju, jak to máte pěkně rozdělený do těch 4 - 5 dávek. Já to mám tak : 7.00, 10.00, 13.00, 16.00 ..... a pak sem tam něco snad každou hodinu až do cca 20.00. V tom bude ten zakopanej pes :-(.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 01. 09. 2009 14:33

Už píšu už píšu, já byla místně šetřit a teď jsem se teprvá vrátila. Včera jsem jedla to co jsem naplánova a dneska:
2 plátky vícezrnnýho chlebíčku (je malej, ty dva plátky mohly mít tak 40-50 gramů) s cherry rajčátkama z balkonu vlastníma, sýr matador tvarůžkový 50 g, zelená paprika - se zeleninou si nedělám co do gramáže starosti, všecka má málo kj, tak jí jím hodně, až do plnýho břicha
svačina: nektarinka (na ovoce už trošku pozor dávám)
oběd: vařený brambory - hodně pes 200 g, podmáslí a kysaný zelí
svačit budu za chvilku a nic jinýho než jogurt activii citronovou tady nemám, tak je to jasný
a večeře si ještě nejsem jistá, spát chodím pozdě, takže su troufnu buďto oprančit pangacia, ten zbytek brambor a zase co mi padne pod ruku od zeleniny
a nebo pokud mi přijedou chlapi, tak mám naloženou čínu. To bych asi neodolala, kdybych to klukům chystala.
Pak mne honí chutě vždycky kolem 8-9 hodiny, tak to si strkám do pusy třeba plátek kuřecí šunky, nebo kousnu do nějakýho sejra a cucnu rajčatové šťávy.
Asi jsem na štíru s vápníkem, ale do e-kalkulačky se mi to dávat nechce a stejně ho hned po vejplatě budu baštit vtabletkách. Takže se to nějak srovná.
VěrkoM, teda jestli dokážeš dělat rodině řízky a sama požívat zeleninový salát, tak to seš teda borec největší JO Já když něco, co mi móc chutná, připravuju mláďatům a manžovi, tak MUSÍM aspoň kousnout. Odolat opravdu nedokážu! Ale teď je vidím všechny většinou jen o víkendech, takže žádným velkým pokušením odolávat nemusím.
Alenko, nechci bejt hubatá, ale asi jo. To "sem tam něco" je dost zakopanej pes. Schválně - zkus si spočítat na Kj právě jen to "sem tam něco" Jen tak pro zajímavost.
Papa zlatíčka, I.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 01. 09. 2009 15:03

Tak se jdu napráskat, ha ha , že nebude řízek, jo byl, sice kousek, co nedojedl syn asi tak 40 g, že bude salát s kouskem kuřecího masa, záchvat ani náhodou, dcera přivezla ze Slovinska dobrý ovčí sýr a tak byly pečené brambory se sýrem, no jen kousíček, jo že budu hodná a nebudu večer pít víno, cha cha kdo,že to řekl, no bylo ho jen 3 dcl ale bylo no tak asi tak
dnešní pribor1
sn. chleba, vejce, paprika a rajče
sv. kousek sýra, ananas a 3 švestky
oběd - brambory zapečená cuketa
sv. čeká ma mě jogurt activia s müsli a hruška
večeře - aby to nedopadlo jak včera, raději zatím nic nepíšu, čeká mě v lednici lečo ale kdo ví záchvat
no zítra asi pro motivaci vlezu na váhu :-D nebo že by také ne záchvat
teď ale vážně, musím se zamyslet, tak pa pa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 01. 09. 2009 21:51

Ahojky,
já dnes vůbec nestíhala, není se co divit, ale od zítřka snad už bude zase vše v normě.
Jo a začínám chodit na obědy do jídelny, s rozhodnutím, že budu vždy jíst jen půlku obědu. Půlkou myslím, že si budu vybírat, jestli sním polévku nebo druhé. A tu druhou půlku odnesu kocourovi záchvat, kterého jsme si koupili společně s domkem.
Je trochu vybíravý, žere pouze lidské jídlo a kočičí konzervy, granule mu nelezou. zed

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: VěraM ()
Datum: 02. 09. 2009 08:10

Přeji krásné ráno,
váhu jsem tedy ještě neviděla, prostě jsem to ráno nějak nestihla, :-D
dnešní pribor1
sn. kaiserka, perla, šunkový nářez, paprika, okurka
sv. kousek sýra, paprika a okurka
oběd- nevím, jdu s kamarádkou do restaurace
sv. jogurt müller grácie - dost mi chtuná, ovšem nikde jsem nenašla kalorickou hodnotu, ale má 3,6 tuku, tak snad je to ještě OK k tomu švestičky
večeře nevím, to je vždy teď kámen úrazu, protože mám ještě kluka doma a vařím mu na druhý den oběd, tak něco navíc sezobnu
mějte se sluníčkově a piště

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: IVANA ()
Datum: 02. 09. 2009 09:23

No, tak já si dneska ke snídani dopřála. Žádnej jogurt, rovnou pribináčka jsem do sebe naprala. Velkýho kakaovýho. Ten je kalorickej fakt jat ta bomba. Jenže já měla TAKOVOU chuť na něco čokoládovýho. Tak aspoň doufám, že když už je to tak kalorický, tak že je to aspoň dobrý když je to pro batolata sakra. A nevzala jsem si k tomu žádný pečivo. Hodná jsem :pohlad:
Na sváču mám misku cherry rajčátek a ovčí pařený sýr. MARUŠKO proč mám v hlavě, že ta ovčí parenica není to pravý ořechový? Nevíš? Tuku to má jen 27% ale já mám porád v hlavě jakýsi pocit, že bych ho moc jíst neměla. A nevím proč mám ten pocit :-(.
Na oběd čočkovou polívku nezasmaženou, takže je to spíš než polívka, jakou já si představuju, jen voda s čočkou, zeleninou, česnekem a bylinkama. Ááááále není to tak špatný.
Na svačinu kedlubnu.
A na večeři asi zeleninový salát s lososem. A dneska s největší pravděpodobností i šampus :-( Hmmm, s hodně velkou pravděpodobností. Ale jen půlku lahve :-D Jsme na ni dvě :-D A budu pít hodně vody JO
Tak čau, pac, ahoj, I.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 09. 2009 09:06

Ivanko není to tím, že je víc slaný a pak zadržuje vodu?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Rija ()
Datum: 03. 09. 2009 11:36

Já přicházím s včerejším jídelníčkem
pribor2
ráno: sýr (2 druhy) chleba, ledový salát
svačina sýr, jablko
oběd řízek, brambory, okurkový salát (čočkovou polévku měla podle plánu kočka( záchvat
svačina: rohlík, půlka domácí klobásky (no nedejte si) a ledový salát
večeře: sýr, kousek margotky

Tím jak chodím do práce, tak mi ubylo chození - včera jen 11tis kroků, snad se to neprojeví na váze

pribor1 Rija :vaha1:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Po prázdninách ....kdo pokračuje, kdo zase začíná?
Autor: Miluna ()
Datum: 03. 09. 2009 11:38

A proč polívku, Rijo ocicka proč ne, řízek? záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.